freelance iş ilanları

Yöntemimi Çözene 100 TL PAYPAL ve 2 ADET Domain Hediyemdir

25 Mesajlar 4.194 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yaramazca yaramazca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 13 / 32
  • Ticaret 44, (%100)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Güvenme olayı değil. Test etmek istiyorum sadece. İşte dosya orda. Hocam buyur çöz. Lisanslama sistemi verdiğim kodda. Diğer dosyalarla hiçbir bağlantısı yok.
Daha öncede söyledim, amaç hava atmak yada iddiada bulunmak değil, hele ki bunu kimse çözemez de değil. Çözülürse bakacağım başka bir yol deniycem. çözülemezse kullanıcam bunu.

Hocam şimdi çözülmes sen 50 domainde kullandıgında çözülür. O zaman ne olacak peki? Sonuçta açık kaynak.

wmaraci
reklam

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
$showposts = get_theme_mod('related_postnum');

$showposts = !empty($showposts) ? $showposts : 5;

bence bu kod şifreleme olabilir get_theme_mod koduna bakınca temamızda direk uygulanmasını istediğimiz veri olarak gözüküyor.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

yaramazca yaramazca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 13 / 32
  • Ticaret 44, (%100)
Hocam bu kodda social sitelerin arrayı eksik. Bu foreach hata verir zaten. Ayrıca senin kodun bu kodla aynen örtüşüyor.

https://raw.githubusercontent.com/OccupyWallStreet/nycga4/master/wp-content/themes/workspace/includes/custom-functions.php

foreach($sociable_sites as $bookmark) {

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Kod çok basit. Örnek olarak ThemeJunkie'nin BlackLight temasının custom_functions.php dosyasını kullandım. Fakat aynısı değil. Lisanslamada veritabanı kullanılmıyor.

$showposts = get_theme_mod('related_postnum');

$showposts = !empty($showposts) ? $showposts : 5;

bence bu kod şifreleme olabilir get_theme_mod koduna bakınca temamızda direk uygulanmasını istediğimiz veri olarak gözüküyor.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
wmaraci

davutkara davutkara Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam belirttiğiniz temayı indirdim kurdum, daha sonra custom-functions.php ile sizin verdiğiniz kodları değiştirdim tema sorunsuz çalışmaya devam etti, içinde ayarladığınız bir kod sistemi varsa kodları değiştiredikten sonra bende çalışmaması gerekirdi.

Bence eksiklik var yada bir sorun var kodunuzun lisansla bir alakasını bulamadım tema bende çalışıyor.

bence çalışır halde tüm tema dosyalarını burdan paylaşın veya kendi temanızı paylaşmak istemezseniz herhangi bir ücretsiz temayı alıp bu sistemi uyarlayın ve bize tüm dosyalar ile bilrikte verin, çalıştığını doğrulamış oluruz.
smhayhan yaramazca

kişi bu mesajı beğendi.

davutkara.com | DAVUT KARA BLOG | Wordpress Uzmanı
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al