Herkese selamlar, bol kazançlar. Kısaca pinterest alanında kendimi tanıtayım. Uzun zamandır pinterest üzerinden iyi gelirler elde etmekteyim, bunun yanı sıra da yaklaşık 20k üzeri de site satışı yaptım. Forumda daha önce bana özelden ulaşarak kurulum yaptırmış ve çok iyi kazanmış arkadaşlarımda mevcut.
Yaz dönemi boşluğunda uygun fiyata Tam Anlamıyla Anahtar Teslim Pin To Pin Sitelerinizi kurmaya talibim.

Kısaca Pin To Pin nedir?
Fotoğrafların pinterestten bir eklenti aracılığıyla sitenize eklenmesi, başka bir eklenti ile de kendi pinterest hesabınıza gönderilmesidir. Pinterest hesabınız büyüdükçe, sitenize gelen hit sayısının artması ve adsense reklamları üzerinden para kazanmaya yönelik bir sistemdir.
Subdomain Olayı nedir?
Malum adsense reklamı kullanabilmek için her domainin onaylanması gerekli. Ancak subdomainlere kurulum yaparak onay alınmış 1 domain ile çok sayıda site açıp reklam yayınlayabiliyoruz.

Sizden neler bekliyorum?
Adsense onaylı bir domain
Sunucu/Panel erişimi
Varsa özellikle istediğiniz kategorileri bildirmeniz.
Hepsi bu kadar.

Ben neler yapacağım?

• 10 Adet pinterest hesabı açıp pinterest hesaplarını edindiğim tecrübelerle optimize edeceğim. Her hesap bir keyworde özel şekilde hazırlanıp panosunu oluşturulacak, pano ve biyografi bilgileri özenle doldurulacak.

• Keyword seçimi dilerseniz sizin tarafınızdan veya daha önceleri tecrübe edilmiş, erişimi yüksek keywordler tarafımca seçilip kullanılacak.

• 10 adet subdomain açılacak. Her birine wordpress ve pin to pin işlemi için gerekli tema-eklenti kurulumları yapılacak.

• Subdomainler için cron ayarları yapılacak, pinlememe, içerik çekmeme gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız.

• Pinterest hesapları açılmadan modem reset ve DNS reset yöntemleri uygulanacak.

• Açılan her pinterest hesabı ücretli https://www.***.net/script-satisi/2094632-pinterest-online-hesap-takip-scripti-v1-0-a.html hesap kontrol scripti ile kontrol edilip, açılan hesapta shadow ban uyarısı var ise yeni bir hesap açılacak.

• Örnek çalışma: Sizin adınıza yeni bir kategori açılarak tüm hesaplarınız kontrol edilecek ve size de bu ekran görüntüsü iletilecek.

İşlem sonunda size neler teslim edeceğim?

• 10 Adet sitenizin Wordpress giriş bilgileri.

• 10 Adet Pinterest hesabınızın giriş bilgileri.

• 10 Adet Mail giriş bilgileri.

Peki bu işlemlerin fiyatı nedir?
Tüm işlemlerin fiyatı 200 TL’dir.
Ben 10 Adet istemiyorum diyenlere: 5 Adet Subdomain Hizmeti 100 TL'dir.

Ödeme yaptıktan ne kadar zaman sonra teslim edeceksin?
Sizden ödeme aldıktan sonra 48 saat içinde teslim edilecek. Yoğunluk olduğu zamanlarda ödeme istenmeyecek, işe başlanacağı zaman ödeme istenecek.
Özel bir durum oluşur ise bu size bildirilip gerekli telafiler yapılacak.

Kazanç garantisi veriyor musun?
Kesinlikle kazanç garantisi vermiyorum. Ancak bu şekilde çok site ile kazanma şansınızı arttırabileceğinizi söylüyorum.

Destek?
Siteleriniz teslim edildikten sonra oluşabilecek problemler veya takıldığınız noktalar için Skype üzerinden destek sağlanacaktır.

Son olarak:
Ben tüm işlemleri istemiyorum sadece reklam yerleşimi, sadece 1 site kurulumu, sadece x işlemini istiyorum diyen arkadaşlar pm üzerinden iletişime geçebilir.

İletişim
- Forum üzerinden PM ile 7/24 ulaşabilirsiniz.
- Skype adresim live:halil.ibrahim387

Ödeme Yöntemi
Enpara ve İşbank.
Kredi Kartı ile ödeme yapmak için: https://web.paym.es/10-subdomain-kurulum-hizmeti-9159 ----> Ödeme öncesi-sonrası mutlaka mesaj ile iletişime geçiniz.

Önümüzdeki Günlerde Eklenecek Hizmetler
Yaptığım tüm işlemlerin sesli anlatımla birlikte video eğitim şeklinde satışa sunulması.
Bu yönde talep olur ise: birebir canlı anlatımla işlemlerin anlatılması.
İşe başlandıktan sonra iade yoktur.

Kullanıcı yorumları[Diğer forum]

[SPOILER]

More61 adlı üyeden alıntı

Konu sahibi arkadaş ile başka bir hususta görüşürken muhabbetimizin gün geçtikçe artması ile bana bu konuda yardımcı oldu sağolsun. Dürüst ve işini özenle yapan bir arkadaş. Nasipse gelecek ay adsenseden ilk ödememi alacağım. Pişman olmayacağınız bir hizmet satın alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Başarılar dilerim kardeşim @hikman;

dll adlı üyeden alıntı

Hizmet alınmıştır, arkadaş çok hızlı ve işinde profesyonel. Sorduğum sorulara da içtenlikle yanıt veriyor, teşekkür ediyorum. Bakalım inşallah açtığı siteler tutar, şanslı gelir bana

Kabuslord adlı üyeden alıntı

Halil hocam candır. Hayırlı satışlar hocam. buda bir öğrencisi olan benden gelsin

maliaslan adlı üyeden alıntı

Hizmeti satın aldım, sorunsuz olarak sitelerin kurulumu yapıldı ayrıca raporlama gayet düzenli. İnşallah hayırlı olur. Teşekkür ederim.

zipoyun adlı üyeden alıntı

hizmet alındı sorunsuz yaptı teşekkürler

fener20 adlı üyeden alıntı

iş teslim edildi ve itinayla teslim edildi

[/SPOILER]