wmaraci reklam

roipins | Udemy Eğitim Kiti | Satın Alanada 99 Liralık Yedek Paketi Hediye

3 Mesajlar 929 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nactumu nactumu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 9, (%100)
Buraya tıklayıp udemy üzerinden 33,59 TL fiyatla satın alırsanız burada 99 liraya satışını yaptığım yedek paketini hediye edecem. (İlk 30 kişi için geçerlidir) (Ödeme yaptığınıza dair ekran görüntüsü iletmeniz gerek)

Hayırlı pazarlar wmaraci ailesi, Şubat 2019’da yayına aldığım ve yaklaşık 1000 kişiye ulaşan eğitim setimi güncel ekran görüntüleriyle yeniden çekim yaparak Udemy üzerinde yayına aldım. Roipins olarak adlandırdığım eğitim kiti çok pratik şekilde uygulanabilirdir. Sizlerinde yönergeleriyle şekillendirmeyi planlıyorum bu konuda katkı sağlarsanız sevinirim.

Hiçbir şekilde sizden aylık gereksiz para talep etmiyorum ve gereksiz vaadlerde bulunarak emeğinizi ve zamanınızı çalmıyorum. Sistemi olduğu gibi aktarıyorum, site ve diğer verileriniz tamamen sizin kontrolünüzde oluyor.

Sıfırdan başlayanlar daha önce Alan Adı ve Hosting gibi terimleri duymayanlar bile 20 dk içerisinde Alan adı alıp wordpress kurulumunu yapmış olabilirler.

Önceki eğitim setinde yer alan alternatif pin’leme servisi üzerinden onaylı apiden günlük 100bin pin gönderimi yapmak mümkündür bu sefer api faktörünü kaldırdık tıpkı elle yükler gibi gerekli altyapıyı kurarak günlük 100bin pin (çoklu hesap kullanarak) yükleyebilirsiniz.

Herkese ilgisi ve desteği için şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

dvrmkcn dvrmkcn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrencı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 106 / 227
  • Ticaret 13, (%100)
Mesaj kutunuz dolu hocam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
mesaj kutunuz dolu !1

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al