wmaraci reklam

+160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum

367 Mesajlar 72.260 Okunma
wmaraci reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam pin to pinden özgüne çeviriyorum her akşam oturup o pinleri olabildiğince rich pine çeviriyorum. Takipçi 1.2K hesap ise 2 aylık.

Bir sorumda kendi hesabımda bir pano oluşturup başkalarının pinlerini (konumla alakalı) bu panoma pinlersem faydası olur mu?

tavsiyeleriniz ne yönde hocam

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Hocam pin to pinden özgüne çeviriyorum her akşam oturup o pinleri olabildiğince rich pine çeviriyorum. Takipçi 1.2K hesap ise 2 aylık.

Bir sorumda kendi hesabımda bir pano oluşturup başkalarının pinlerini (konumla alakalı) bu panoma pinlersem faydası olur mu?

tavsiyeleriniz ne yönde hocam

Sıfırdan özgün içerikler girmediğiniz sürece bir anlamı yok. İstediğiniz kadar rich pine çevirin. Sonuçta içerikleri pinterestten alıp pintereste atıyorsunuz bunun neresinde özgünlük var? Takipçi sayınız çok düşük bunda spamın etkisi büyük. Tavsiyem şu ya sıfırdan özgün olarak devam edin ya da tamamen spam olarak devam edin hesap kapandıkça yenisini açıp uğraşıp durun. Böyle arafta bir yol katedemezsiniz.

evoura evoura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi

hocam pinterestte post promote etme kısmından keywordler buldum. keywordlerim 100k ile 1m arasında aranıyor fakat keywordler şu şekilde; "en iyi yemek tarifleri"

bu tarz keywordleri nasıl kullanacam? #eniyiyemektarifleri şeklinde mi yoksa direk en iyi yemek tarifleri şeklinde pinin açıklama kısmında yazsam yeterli mi?

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

evoura adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi

hocam pinterestte post promote etme kısmından keywordler buldum. keywordlerim 100k ile 1m arasında aranıyor fakat keywordler şu şekilde; "en iyi yemek tarifleri"

bu tarz keywordleri nasıl kullanacam? #eniyiyemektarifleri şeklinde mi yoksa direk en iyi yemek tarifleri şeklinde pinin açıklama kısmında yazsam yeterli mi?

Hashtag olarak kullanın. Her fotonun başlıgına ve içeriğine onu yazmanız mantıksız olur.

wmaraci
wmaraci

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
sektörler mi ölü anlamadım gitti. Bir pin 3-4 görüntüleme alır mı ya. 1 haftada 200-300 özgün pin olmasına rağmen biri niş biri genel kategoride çoğu pin bu durumda. Arada bazısı 1-2k oluyor nasıl oluyorsa. Kullandığım açıklama cümlelerinde mi eksiklik var anlamadım. Hadi etiketler gene en çok pin atılan etiketler.

digibuzz digibuzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel iş. umarım spama düşmez

birkideneme birkideneme WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 59 / K
  • Meslek Emekli - Serbest meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Epeyce okudum ve tekrar bakacağım. Bilgiler için teşekkürler, öncelikle. Sonra da şunu sormak istiyorum. Benim takipçi sayısı üç bine yakın, aylık gösterim sayısı da yarım milyon civarında bir hesabım var. Eski bir hesap, takipçi sayısı daha fazla olabilirdi, ben üstünde durmadım, artık biraz duruyorum. Soru şu - cevabı verilmiş ve gözümden kaçmışsa kusura bakmayın: Bir fotoğrafın başlığını İngilizce olarak yazsam ve onunla Türkçe içeriğime link versem - foto ve yazı ilişkili tabii - bunun bir zararı olur mu?

Ne giderim peşlerinden / Ne ardımda devam olsun / Ne uyarım, ne hükmeder / Kalanlara selam olsun.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

birkideneme adlı üyeden alıntı

Epeyce okudum ve tekrar bakacağım. Bilgiler için teşekkürler, öncelikle. Sonra da şunu sormak istiyorum. Benim takipçi sayısı üç bine yakın, aylık gösterim sayısı da yarım milyon civarında bir hesabım var. Eski bir hesap, takipçi sayısı daha fazla olabilirdi, ben üstünde durmadım, artık biraz duruyorum. Soru şu - cevabı verilmiş ve gözümden kaçmışsa kusura bakmayın: Bir fotoğrafın başlığını İngilizce olarak yazsam ve onunla Türkçe içeriğime link versem - foto ve yazı ilişkili tabii - bunun bir zararı olur mu?

Kullanıcıları yanıltmaktan ban yiyebilirsiniz. Verilen link ve pindeki içerik 1e1 uyuşmak zorunda
birkideneme

kişi bu mesajı beğendi.

birkideneme birkideneme WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 59 / K
  • Meslek Emekli - Serbest meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Backlinkcigeldi neyse ki sadece 2 - 3 kere yaptım. Onları da düzenlerim. Çok teşekkür ederim.

Ne giderim peşlerinden / Ne ardımda devam olsun / Ne uyarım, ne hükmeder / Kalanlara selam olsun.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Güncelleme 10 milyon görüntülenme ve 50k takipçi hedefimi tamamladım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al