wmaraci reklam

+160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum

367 Mesajlar 70.805 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
son durum nedir hocam. 20 gün olmuş. Bir de her resime aynı hastaglar iş görürmü acaba.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Yazardurur adlı üyeden alıntı

son durum nedir hocam. 20 gün olmuş. Bir de her resime aynı hastaglar iş görürmü acaba.

5 milyona yaklaştı hocam 5 milyon olunca güncelleyeceğim takipçi sayım da 10k şu an. Maalesef içerige uygun hashtag şart

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
takipteyim. İnş artar. yaklaşık 700 fotonun etiketi aynı. lakin etiket fotoyu kapsıyor. örnek resim sarı saç tasarımı etiket ise en güzel saç tasarımları gibi. 380 bine çıkmış benimde az öz ilerliyor. toplam 2bin pin var. ilk 600 tanesi googleden çekilen otomatik resimlerdi. sonra akıllandım özel olarak toplayıp photosopta düzenliyorum.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

takipteyim. İnş artar. yaklaşık 700 fotonun etiketi aynı. lakin etiket fotoyu kapsıyor. örnek resim sarı saç tasarımı etiket ise en güzel saç tasarımları gibi. 380 bine çıkmış benimde az öz ilerliyor. toplam 2bin pin var. ilk 600 tanesi googleden çekilen otomatik resimlerdi. sonra akıllandım özel olarak toplayıp photosopta düzenliyorum.

1 makaledeki fotoların hepsine aynı hashtagleri girebilirsiniz bundan bahsediyorsanız olur konu aynı çünkü. Lakin ben bazen aynı makalede bile farklı hashtagler kullanabiliyorum daha yorucu fakat daha verimli oluyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
eski yazıda toplam 30 makale yaptım demişsiniz. günlük 100 fotoyu bir makale olarakmı yapıyorsunuz. ***da oluşturulan her makalenin içindeki fotoların hepsini tek seferde paylaşmak daha güvenli diyorlardı. tabi saçmada olabilir. benimki 130 makale hepsi 100 kelimelik yazı ve 18 fotodan oluşuyor. Tavsiyeniz varsa uygulamaya açığım :)

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
3 günde 2k gösterime ulaşan pinterest hesabımız oldu çok ilginç ortam neyin tutacağını tam çözemiyorsun arada. Kadınlar çok kullanıyor gibi, teknoloji tutmazken moda aldı yürüdü, hashtag ve başkalarının paylaşımı olayı büyütüyor aynı twitter gibi. 25 takipçiye 2k bence iş görür.

Ama az çok olayı anladım.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

eski yazıda toplam 30 makale yaptım demişsiniz. günlük 100 fotoyu bir makale olarakmı yapıyorsunuz. ***da oluşturulan her makalenin içindeki fotoların hepsini tek seferde paylaşmak daha güvenli diyorlardı. tabi saçmada olabilir. benimki 130 makale hepsi 100 kelimelik yazı ve 18 fotodan oluşuyor. Tavsiyeniz varsa uygulamaya açığım :)

Benim bir gönderim 100 200 foto veya üzerinden olusuyor bir içerik olusturmam 1 2 saaatimi alıyor zaten :) makaleyi yayınladıktan sonra kafama göre pinterestte yayınlıyorum 1 gün sonra 5 gün sonra vs.. Hislerime göre hareket ediyorum bu noktada. Hit iyiyse hit azalışa geçtigi vakit yayınlıyorum yeni pinleri değilse bekliyorum acele edip aynı gün yayınlamıyorum yani

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

3 günde 2k gösterime ulaşan pinterest hesabımız oldu çok ilginç ortam neyin tutacağını tam çözemiyorsun arada. Kadınlar çok kullanıyor gibi, teknoloji tutmazken moda aldı yürüdü, hashtag ve başkalarının paylaşımı olayı büyütüyor aynı twitter gibi. 25 takipçiye 2k bence iş görür.

Ama az çok olayı anladım.

Hocam takip et unfla yaptıgımda bazen günde 500 takipçi geliyor normal şartlarda her gün fix 300 350 arası takipçi geliyor 10k oldum su an belli bir eşiği geçtim yani. Şu an hedefim 50k takipçi 10 milyon görüntülenme

edit: 10 milyon üzeri tabii :) istatistiklere sadece 10 milyonu yansıyor 10+ milyon diyelim

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
Gunluk pin sayin kafama gore yani. Aslinda daha iyi botlarla yapilanlar surekli ayni saniye oldugundan patlama sansi artiyor. Followa okadar gelen oluyor mu ya sasirdim.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Gunluk pin sayin kafama gore yani. Aslinda daha iyi botlarla yapilanlar surekli ayni saniye oldugundan patlama sansi artiyor. Followa okadar gelen oluyor mu ya sasirdim.

Hocam öylesine açıp para kazanayım dedigim bir hesap değil bu bir marka kendi kitlem var içeriklerim kaliteli vs.. haliyle elbette oluyor. Nİche site pinterestleri ile benimkileri kıyaslamayın 3 senedir ben bu markayı büyütüyorum pinterestte bu hızlı yükselişin de sebebi bu.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al