wmaraci reklam

Prestashop - Mobil görünümü nasıl düzenleyebilirim?

6 Mesajlar 1.491 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba, birçok woocommerce teması denedim ama en sonunda yetersiz kaldığını öğrendim ve sadece e ticaret için yazılmış olan açık kaynak kodlu prestashopa yöneldim, haliyle pek bilinmediği için çok sorunları var sistemin,destekçisi çok az,modülcüleri çok az vsvs.

Neyse arkadaşlar birkaç tema kurdum ama aralarından en iyisini seçtim ayarladım komple 2 günümü verdim bilirsiniz türkçeleştirmek çok zor, seo hariç tüm ayarları yaptım temayla ilgili.

Web görünüşü tam istediğim gibi hiçbir sorunum yok. Sadece 1 2 modülü türkçeleştirmem lazım ama bu da mümkün değil bilgim dışında çünkü. Telefonumdan siteye bir gireyim dedim, bir de ne göreyim sanki hiç ayar yapmamışım gibi her şey eski halinde düzen müzen yok sitede. Demek ki mobili de ayarlamak gerekiyormuş. Nasıl ayarlıcaz arkadaş bunu bilmiyorum ki? Var mıdır anlayan acaba aranızda? Yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Site adresim: www.suslu.org/market/

Ayrıca site 20 saniye açılıyor scriptten dolayı mı acaba? Hostumla konuştum bizle alakası yok dediler, diğer sitelerim de aynı hostta barınıyor hızları gayet güzel. Ama bu önemli değil ilk öncelik şu mobil görünüm. İyi akşamlar forum:)

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.
wmaraci
reklam

emkobilisim emkobilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci/Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 7, (%100)
Mobildeki görünümde aynı olur, tasarımın mobil destekliyor zaten. Her şey eski halinde derken ne kast ettiğinizi anlayamadım. Mobilde tasarım eski görünümde mi ? Öyle ise gizli sekmeden girerek tekrar deneyiniz .
kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
emkobilisim teşekkürler aklıma gelmemişti, kayıtlı cookiesten dolayı öyle gözüktü sanırım site.
Başka bir soru, site çok aşırı yavaş neyden kaynaklı olabilir bu? Host ile görüştüm bizden yana sıkıntı yok şuan dediler. Güzel hostingde barınıyorum. Bir de mail aboneliği modülünü nasıl türkçe yapabilirim sitede ingilizce duruyor düzeltemedim, yapılandırda editleme kısmı yok. Tekrardan teşekkürler.

• Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 7, (%100)
Az önce konuya yorum yaparken laptoptan girmiştim dediğin gibi yavaş açılma durumu söz konusuydu fakat mobilden giriyorum hızda hiçbir problem yok bilemedim
kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 7, (%100)
Mail aboneliği modülü için ise ayrı footer tasarım kodlarını bulman gerekir html kodlarindadir bu noktaya geldiysen az çok anlıyorsundur. Proje dosyalarını kurcala
kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
Edit. Teşekkürler. Halledildi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al