freelance iş ilanları

Bedava antivirüsten dev hata! (Avast)

45 Mesajlar 8.547 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

Microsoft Security Essentials favorimdir :)

Bir süre kullandım, virüs uyarısı verdiğinde silememişti virüsü. Daha sonra Avira yükledim 10 tane virüs çıktıydı. Pek güvenmemek gerek doğrusu Essentials'a.

Kaspersky varken başkası yalan bence.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

Neden şaka olsun :D ?

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Açıkçası Kaspersky, Avira, Microsoft Security Essentials falan varken neden Avast tercih edilir merak ediyorum :D

Microsoft Security Essentials rezaletten başka birşey değil Kaspersky çok kasıyor avira da öyle avast son sürümü süper aslında safemode özelliği falan harika. :)

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

vBasic adlı üyeden alıntı

Microsoft Security Essentials rezaletten başka birşey değil Kaspersky çok kasıyor avira da öyle avast son sürümü süper aslında safemode özelliği falan harika. :)

Hocam avira kasıyormu bende hiç kasma yokya kaspesky dediğiniz gibi güzel ama feci kastırıyor makineyi :D
RuZzGaR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam avira kasıyormu bende hiç kasma yokya kaspesky dediğiniz gibi güzel ama feci kastırıyor makineyi :D

Avira hiç kasmıyor ancak bilgisayarınıza virüs bulaşırsa (diyelim ki bulaştı) birşey yapamıyor. Ne tarama yapıyor ne de virüsü siliyor.. :)

Kaspersky kasma konusuna gelirsek, bilgisayarınızın özelliklerine göre kasar ya da kasmaz :) Kaspersky kullanıyorum, hiç sorunum yok. Önceden çok kasardı ama yeni sürümlerinde artık azaltmışlar ya da önüne geçmişler kasma olaylarının.

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

Avira hiç kasmıyor ancak bilgisayarınıza virüs bulaşırsa (diyelim ki bulaştı) birşey yapamıyor. Ne tarama yapıyor ne de virüsü siliyor.. :)

Kaspersky kasma konusuna gelirsek, bilgisayarınızın özelliklerine göre kasar ya da kasmaz :) Kaspersky kullanıyorum, hiç sorunum yok. Önceden çok kasardı ama yeni sürümlerinde artık azaltmışlar ya da önüne geçmişler kasma olaylarının.

Hocam o dediğinizde doğru bulaşsa uyarı çıkıyor direk silmiyor nedense :D ama tarama yapıpta virüs buldumu affetmiyor :D ben şimdiye kadar görmedim bir virüsü silmediğini :D kaspesky hangi sürümü acaba bu dediğiniz benim pc'nin rami 896mb sorun çıkartırmı ki.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

avira virüs silerken bilgisayar kitleniyordu zaten :) kaspersky başlıbaşına bir dert bilgisayarımın çökme nedeni inanmazsınız ama avg. Yaklaşık bilgisayarımda 4-5 senedir avast kullanıyorum iyidir yani.

Fantastik Fantastik Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Operator
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 58 / 26
  • Ticaret 4, (%100)
MSI otomatik güncelleme yapmıyor internet olmayan ev için idare eder. Comodo firewall + Emsisoft Anti-Malware KİS ve NORTON'u geride bırakır..

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam o dediğinizde doğru bulaşsa uyarı çıkıyor direk silmiyor nedense :D ama tarama yapıpta virüs buldumu affetmiyor :D ben şimdiye kadar görmedim bir virüsü silmediğini :D kaspesky hangi sürümü acaba bu dediğiniz benim pc'nin rami 896mb sorun çıkartırmı ki.

Kaspersky Internet Security 2012 kullanıyorum :)

vBasic adlı üyeden alıntı

avira virüs silerken bilgisayar kitleniyordu zaten :) kaspersky başlıbaşına bir dert bilgisayarımın çökme nedeni inanmazsınız ama avg. Yaklaşık bilgisayarımda 4-5 senedir avast kullanıyorum iyidir yani.

O zaman sizin bilgisayar baya bi eski galiba? :D Tavsiyem, her "ucuz et"i kullanmayın :)
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
AVG varken kim Avast kullanabilir ki?

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al