wmaraci reklam

Exa Kasa Defteri Programı

16 Mesajlar 26.499 Okunma
wmaraci reklam

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Mesela reklamın hangi gün başlayıp hangi gün bittiğini kafadan mı hesap ediyorsun hocam?

Satılan ve alınan her bir reklam için ayrı kasa oluşturuyorum. Satılan reklamlar için giren miktarı, alınan reklamlar için ise çıkan miktarı dolduruyorum.

Daha sonra reklamın başlangıç tarihiyle bitiş tarihini 30 gün olarak kabul ediyorum ve takvimde ilk ve son tarihi ayarlıyorum.

Son olarak toplama işlemini de program otomatik yapıyor zaten. Çıkan bakiyelere bakıyorum. Giren miktar fazlaysa kar, eksikse zarar olarak görünüyor.

Son işlemi otomatik yapamıyor sadece aktif kasa işlemini toplayabiliyor. Tüm kasaları toplayıp kar-zarar sonucunu da verebilse güzel olacak.

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Kalashnikov adlı üyeden alıntı

Satılan ve alınan her bir reklam için ayrı kasa oluşturuyorum. Satılan reklamlar için giren miktarı, alınan reklamlar için ise çıkan miktarı dolduruyorum.

Daha sonra reklamın başlangıç tarihiyle bitiş tarihini 30 gün olarak kabul ediyorum ve takvimde ilk ve son tarihi ayarlıyorum.

Son olarak toplama işlemini de program otomatik yapıyor zaten. Çıkan bakiyelere bakıyorum. Giren miktar fazlaysa kar, eksikse zarar olarak görünüyor.

Son işlemi otomatik yapamıyor sadece aktif kasa işlemini toplayabiliyor. Tüm kasaları toplayıp kar-zarar sonucunu da verebilse güzel olacak.

Evet, dediğin gibi yapılabilir aslında hocam.

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Evet, dediğin gibi yapılabilir aslında hocam.

En temizi Excel üzerinde takip etmek ama bu program daha güzel :)

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Kalashnikov adlı üyeden alıntı

En iyisi sadece reklama başladığımız tarihi ve aldığımız ücreti yazmak, karışıkmış biraz böyle :D :D
Kalashnikov

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

En iyisi sadece reklama başladığımız tarihi ve aldığımız ücreti yazmak, karışıkmış biraz böyle :D :D

Biraz muhasebe bilgisiyle çözülebilir :) aslında deftere de yazıyorum ama bilgisayarda takip etmek de güzel bir çözüm.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

Gokhan01 Gokhan01 Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 93 / 108
  • Ticaret 18, (%100)
Bu Programda o olmaz malesef keşke olsa cunku her ayın 7 sinde Kyknın bursunu otomatik girmesini isterdim bende reklam 3 aylık ise 3 ay sonra bittiğinde uyarı verse güzel olur ama onu not defterinde kayıtlı tutuyorm malesef yada telefonun ajandasına...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al