HTML Guard web siteniz için kaynak kodunu şifreleme veya izinsiz kopyalamaya karşı sınırlandırma programıdır. Bu sayede web siteniz içindeki yazılar kopyalanamaz ve tüm sayfalar kendi özgün konumuyla görüntülenir ve korunur.

Hazırladığınız web sayfasındaki HTML kod, resim, yazı veya bağlantılar program sayesinde tamamen ya da kısmen kopyalanmaya karşı korunmuş olur. Bunun yanısıra HTML kaynak kodunu şifrelemek, metin seçimini engellemek, sağ tuşu engellemek ve sayfayı yazdırmayı engellemek gibi işlevlere de sahip.

Program e-posta adreslerini şifreleyerek istenmeyen posta (spam) iletilerinin de önüne geçebilir. Program yapılandırılarak tam istediğiniz şekilde ayarlama olması sağlanabilir. Bu sayede ihtiyacınıza uygun koruma düzeyi ayarlanabilir. Örneğin, sadece istediğiniz bölümleri şifreleyebilir ya da sağ tuş engeli koyabilirsiniz.

Özellikler:
Internet Explorer, Firefox, Opera ve Google Chrome gibi web tarayıcılarını destekler.
Özel web sunucu kurulumuna gerek kalmadan sunucu uyumluluğu.
Birkaç fare tıklamasıyla tüm web sitesi, tüm klasörler dahil dizin işlemleri korunabilir.
Otomatik yedeklemeyle yanlışlıkla üzerine yazılan HTML dosyaları kurtarılabilir.
Adım adım sihirbaz desteğiyle kolay yapılandırma sağlanabilir.
Ayrıntılı yardım dosyasına sahip.
PHP, ASP, JSP, SHTML desteğine sahip.
Uluslararası web sitelerini destekler.
Internet Explorer'da "Farklı kaydet..." işlevi devre dışı bırakılabilir.
Durum çubuğundaki bağlantı gizlenebilir.
Kısayollar geçersiz kılınabilir.
Web site kaynak kodu sıkıştırılabilir.

Kısıtlama ve lisans:
Programı "demo" sürüm olarak deneyebilirsiniz. Korunmuş HTML sayfalarına not eklenemez. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 34.95$'dır

http://www.inndir.com/HTML-Guard-2882i.html