freelance iş ilanları

photoshop CS6 ve CC aynı anda problemi

2 Mesajlar 1.127 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

asline asline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 63 / E
  • Meslek grafiker öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
photoshop CS6 ve CC 'nin İngilizce sürümleri çok lazım oldu ve kurdum ama CS6'yı sonradan kurmuştum, bu defa CC çalışmamaya başladı.Yani hiç açılamıyor.

(Bu arada CC'yi Türkçe indirip de ingilizce yapmak için çok pratik bir yol da okumuştum biryerlerde, aynen kopyalıyorum ben de ING için yaptım oldu : C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2014\Locales\tr_TR\Support Files
klasörde tw10428.dat dosyasının uzantısını .bak olarak değişince İNG.olur.Tam aksi de TR için geçerli.)

Gelelim tekrar benim en üstteki problemin devamına ;
CC açılmaya çalışırken gerekli application managers bulunamıyor hatası veriyor. Bu hatayı CS6 kurmadan önce de veriyor ve trial sürüyordu ama biryerlerde okudum ve bu dosyayı kaldırın sorun çözülür trail değil ücretsiz tam sürüme devam edersiniz demişti ben de kaldırdım ve gerçekten problem çözüldü ama sonradan CS6 kurulunca yine bu dosyayı soruyor, bu dosya da zaten kalktığı için açılamıyor. Şimdi bu dosyayı tek başına biryerlerden bulup da indirmek sanırım mümkün değil? Bulsak da bu defa sanırım CS6 çalışmayacaktır. Benim amacım her ikisini de istediğim anda çalıştırmak. Zira bir seri photoshop video eğitimleri ile uğraşıyorum ve bazıları CS6 bazıları CC 'ye göre anlatılmış ve her ikisinden de yararlanmak istiyorum.
Her ikisini de problemsiz istediğimde açmak için mutlaka bir yol vardır. Sizlerden ricam bu konudaki en pratik yöntemleri bilenlerin, uygulayanların cevaplaması. Mutlaka aranızda gerçek uzmanlar vardır.Şimdiden çok teşekkürler.:confused:

wmaraci
reklam

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
En pratik yontem bi tanesini kullan :) cc nedir ya kullanmadm kullanmamda.karaduzen daha guzel :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al