freelance iş ilanları

Türk Antivirüs 2013 1.0.2

13 Mesajlar 3.597 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Unyesil adlı üyeden alıntı

Aynen katılıyorum.

Hayır görmez ben katılmıyorum sayısız antivirüsü sayısız kere kurmuşluğum var McAfee, Panda, NOD32, Microsoft Esn., Avira, Avast, AVG tüm bu antivirüs programalarını aynı sistem üzerinde yüklüyken kurabilirsiniz. Sadece iki antivirüs programı aynı anda çalışmasında sorun yaşarsınız.

wmaraci
reklam

Unyesil Unyesil Ordum.net'te Yayıncı :) Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Yayıncılığı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** F**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 59 / 62
  • Ticaret 2, (%100)

blueffect adlı üyeden alıntı

Hayır görmez ben katılmıyorum sayısız antivirüsü sayısız kere kurmuşluğum var McAfee, Panda, NOD32, Microsoft Esn., Avira, Avast, AVG tüm bu antivirüs programalarını aynı sistem üzerinde yüklüyken kurabilirsiniz. Sadece iki antivirüs programı aynı anda çalışmasında sorun yaşarsınız.

Yeni piyasaya sürülen anti-virüs programlarını diğer eski anti-virüs programları virüs olarak algılar. Daha sonra firmalar dosyalarını tanımaları konusunda anlaşabilir o ayrı bir konu ama birçok programda ben sorun yaşadım. O sizin görüşünüz bu benim görüşüm.

Bildirim ve AdMob özellikli Android uygulama sadece 50 TL! - Örnek Uygulama: "Ordum Mobil"

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Unyesil adlı üyeden alıntı

Yeni piyasaya sürülen anti-virüs programlarını diğer eski anti-virüs programları virüs olarak algılar. Daha sonra firmalar dosyalarını tanımaları konusunda anlaşabilir o ayrı bir konu ama birçok programda ben sorun yaşadım. O sizin görüşünüz bu benim görüşüm.

O zaman öyle söyleyeceksiniz, benim de kastettiğim buydu zaten, güvenlik yazılımları dağıtılmadan önce deklare edilir ve manifesto'su yayınlanır, bu manifesto oluşturulmadan güvenlik yazılımlarını dağıtırsanız hem işletim sistemi hem de antivirüs yazılımları tarafından güvensiz uygulama kategorisinde algılanır, yazdıklarınız ve görüşleriniz bu gerçeği değiştirmiyor.

Not : programı kurdum Windows 8 üzerinde her açılışta Güvenlik uyarısı veriyor, Bu program yönetici yetkileriyle çalışmak istiyor bu yetkiyi vermek istediğinizden emin misiniz diye, benim kanım arkadaşlar uygulamayı yayınlamak ve kamuoyuna sunmak için çok acele etmişler.
RAJANS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al