wmaraci reklam
lidertakipci

Twitter Apilerinize Userlerinizi Otomatik Girdirin, Bedava Ücretsiz Program

7 Mesajlar 909 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

s3mih s3mih Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar güvenmiyor edit sildim.

wmaraci
reklam

mustafaozay mustafaozay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
mesaj sayın henüz 1. Buna nasıl güvenebiliriz ?

www.tasosaticisi.com

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Güvenmeyen indirmeyebilir :) beni ilgilendirmez. Ben sadece paylaştım ve kendimde kullanıyorum

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
İndirmenizi önermem. Düşünerek davranın, başınıza iş almayın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Programı ben yapmadım hocam, ad veriliyorsa forum adını verebilirim. Bir forumdan aldım üyeler kullanmış olumlu diyor. Batuhan uyarda oraya üye bu forumada üye oda indirmiştir yazsın kullandı ise yoruma ben herhangi bir sorumluluk kabul etmiorum o yüzden ben kullanıyorum sadece.

Ek Olarak: WANTED Merhaba sizde foruma üyesiniz, ben alıntı yaptım o konuyada yorum yapmışsınız. Kullanıyorsunuz sanırım konuya yorum atar mısınız çalıştığına dair, virüssüz vs. Ben yapmadım, arkadaş yapmış kullanıyorum virüssüz çünkü.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
s3mih, senin durumunu anlıyorum. Bir forumda görmüşsün, kullanmış ve memnun kalmışsın ve burada da bunu bizlerle paylaşıyorsun. Yapımcıyla bir ilişkin var ya da yok, bunu bilemem ancak bir de şu açıdan düşünürsen burada şüphelenen arkadaşları da anlayabilirsin:

[*]Her şeyden önce, bu tür programlara hep kuşkuyla yaklaşılmıştır her zaman. Şüphelendiği için kimseye bir şey söyleme hakkına sahip değiliz hiçbirimiz.
    [*]İkinci bir nokta ise programın kaynak kodlarının gizlenmiş oluşu. Bu tamamiyle program kaynaklarını dışarıya gizlemek ve kaynak kodu hırsızlığına izin vermemek için yapılmış olabilir (ben de bir program yapsam, kaynak kodlarını gizlerdim). Fakat kaynak kodları gizli olduğu için içerisinde zararlı bir kod parçası var mı yok mu bunu bilemeyiz.
    [*]Son olarak antivirüs yazılımlarının uyarı vermemesi, senin ve birçok kişinin programı kullanıyor oluşu onun temiz olduğu anlamına gelmez. Arka plana gizlenmiş bir takım zararlı kodlar olabilir, antivirüs yazılımlarının tespit etmesi ya da virüs olarak nitelendirmesi mümkün olmayan kodlar. Uzun bir süredir bu konularda çalışmalar yapan biri olarak bunları söyleyebilirim.

Yorum yapacak arkadaşlara tavsiyem konu sahibine biraz daha nazik yaklaşmaları. s3mih sana tavsiyem de hakkında tamamen bilgi sahibi olmayan bir programı savunmaman; sen sadece paylaşımda bulunan birisin burada kimse seni suçlamaz, ısrarla savunman seni haklıyken haksız duruma düşürebilir.
s3mih

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
aynen hocam sildim o yüzden fakat ben kullanıyorum, o yüzden tehlikeli paylaşmıyayım hazır kimse indirmemişken sileyim o zaman fakat ben kullanıyorum sorun yaşamadım yaşarsam da rezilliklerini paylaşırım arkadaşların zaten teşekkür ederim
Batuhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al