wmaraci reklam

Apple Cihazlarının Mock-Up Tasarımları

3 Mesajlar 1.248 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)

Bu yazımda sizlere Apple cihazlarının Mock-Up tasarımlarından bahsedicem. Ayrıyetten bu tasarımların yapılmış halini paket şeklinde aşağıdan da indirebilirsiniz. Paketin içinde neler olduğuda resimde açıkça belirtilmiş durumda. Apple’ın cihazlarının tasarım/tema tanıtımlarında çokça kullanıldığını görmekteyiz. Lenovo‘nun bir monitöründe göstermektense, herkes iMac cihazında tanıtım yapıyor.

Apple kullanıcılarına kendini sevdirmiş bir marka olduğundan dolayı, kullanıcılar normal bir mönitör resmi kullanmaktansa iMac gibi bir cihazın Mock-Up tasarımı üzerinde oynama yaparak onu kullanmak istiyor. Paylaştığım tasarım Flat tasarım olduğundan hem daha hoş durucaktır, hemde gözü yormuyacaktır. Flat tasarımlarında asıl amacı budur zaten. Apple’ın cihazlarınada flat tasarım tekniği uygulanınca, çok daha güzel bir görünüme bürünmüş. Arkadaşlar yeni tasarımların gelmesi için reklama tıklamanızı rica ediyorum. Tasarımı indirmek istiyen arkadaşlar aşağıda bulunan butona tıklayarak indirebilirler. Herkese iyi günler, iyi çalışmalar…

JackkerL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Sitede paylaştığınız fontlar güzel ama, link kısaltma servisini kullanmışsınız neyse fontlar güzel sende kazan istedim ama "hemenindir.rar" dosyasını indiriyor(Uzantı .exe, dosya adı sonuna .rar eklemişler) otomatik olarak, ne olduğu belli değil. Önerim başlangıçta sitenizi kullanışlı tutmanız, sonrasında kullanacaksanız daha düzgün servisler kullanın en azından birşeyleri onay almadan indirmeyen servisler.. Bunun dışında sitenizi beğendim, emeğinizi karşılığını alırsınız inşallah.
stiltasarim

kişi bu mesajı beğendi.

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Sitede paylaştığınız fontlar güzel ama, link kısaltma servisini kullanmışsınız neyse fontlar güzel sende kazan istedim ama "hemenindir.rar" dosyasını indiriyor(Uzantı .exe, dosya adı sonuna .rar eklemişler) otomatik olarak, ne olduğu belli değil. Önerim başlangıçta sitenizi kullanışlı tutmanız, sonrasında kullanacaksanız daha düzgün servisler kullanın en azından birşeyleri onay almadan indirmeyen servisler.. Bunun dışında sitenizi beğendim, emeğinizi karşılığını alırsınız inşallah.

Tavisye ve incelemeniz için teşekkürler hocam.
JackkerL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al