wmaraci reklam

Ücretsiz 7 Adet Kullanıcı Giriş Formu PSD

2 Mesajlar 1.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cpolat cpolat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Masaüstü Yazılım & Web Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Ücretsiz olarak hazırlanmış ve tasarımcı arkadaşlarımın veyahut tasarıma yeni başlayan arkadaşlarımızın işine yarayacak bir güzel paylaşım daha.

İndireceğiniz dosya PSD formatındadır ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır, herhangi bir ücret veyahut bir lisans durumu yoktur hatta ticari amaçlarınız için dahi kullanabilirsiniz.Buna ben değil bizzat tasarımı yapan firmanın onayı vardır.

indirdiğiniz PSD formatındaki dosyada 7 Adet kullanıma hazır form bulunmaktadır, bu tasarımları projelerinizde kullanabilmeniz için belli başlı programlama dillerine ve yardımcı kütüphanelere orta seviye de de olsa bilmeniz gerekmektedir.

Bu durum için sizlere şu konuda destekçi olabilirim yakın zamanda paylaşım yaptığım dosyaların veya tasarımların videosunu çekmeyi planlıyorum fakat iş yoğunluğum dolayısıyla forumlarda sadece paylaşım yapabiliyorum.En azından kendime şunu diyebiliyorum her ikisini aynı anda yapmaktansa en azından birey/firmaya kullanan kişiye en azından tasarımı ulaştırıyorum ve videolu olacağını hatırlatıyorum.

Ekran Görüntüsü:

Kaynak : http://www.wise-king.com/projelerinizde-kullanabileceginiz-ucretsiz-7-adet-kullanici-giris-formu-9.html

İndir : http://www.wise-king.com/public/indir/projelerinizde-kullanabileceginiz-ucretsiz-7-adet-kullanici-giris-formu.zip

Zip Şifresi : wise-king.com
steel Hanli010

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fenty Fenty Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 65 / 60
  • Ticaret 4, (%100)
Hepsi birbirinden güzel tasarımlar. Teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al