wmaraci reklam

ÜCRETSİZ PSD portfolio tema.

34 Mesajlar 4.932 Okunma
smmexpress

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

cenktolga adlı üyeden alıntı

Anlayışınız için teşk. ederim. Ancak biraz önce siz entegre sini yapıp satmak istediğinizi yazmışken şimdi ise hiçbir şekilde yapamayacağınızı yazmışsınız. Düşüncenizin hemen değişmesine benim satılmasını istemeyişim mi neden oldu?

Evet aynen sebeb budur.Yapımcı istemiyor ise hiçbirşeyi zorla yapamam, benimkisi bir talepti.Talepte bulundum olumsuz cevap aldım.

Daha üstelemenin anlamı kalmaz ve içimde yapma isteğide olmaz benim prensiblerim biraz tuhaf ve değişiktir ..

Satmak kavramını unutun önce satmak şudur ( sizden ücretsiz alıp 50 - 100 TL ye ticaret yapmak ). Ben geliştiriciye destekte bulunmak manasında 5 TL gibi komik bir rakama vermeyi talep ettim umarım farkı anlayabilirsiniz.

Ve tema içerisinde adınız + linkiniz bulunması şartı ile dağıtım yapıyorum. Kendi temalarımda başvurular 230 adedi geçmiş durumda şu anda.Ve lisanslı olarak dağıtmaktayım.Yani tema olduktan sonra warez gibi ortalarda gezinmeyecek bir mebla karşılığı bu hizmeti almış olacaksınız.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

cenktolga cenktolga Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Evet aynen sebeb budur.Yapımcı istemiyor ise hiçbirşeyi zorla yapamam, benimkisi bir talepti.Talepte bulundum olumsuz cevap aldım.

Daha üstelemenin anlamı kalmaz ve içimde yapma isteğide olmaz benim prensiblerim biraz tuhaf ve değişiktir ..

Satmak kavramını unutun önce satmak şudur ( sizden ücretsiz alıp 50 - 100 TL ye ticaret yapmak ). Ben geliştiriciye destekte bulunmak manasında 5 TL gibi komik bir rakama vermeyi talep ettim umarım farkı anlayabilirsiniz.

Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Teşk.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
teşekkürler hocam güzel.

• Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)

Crewx adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam güzel.

Teşk. ederim.

wmaraci
wmaraci

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)
tasarım güzel.elinize sağlık :) ben psd yi koda döktüm.ama kodlarını dağıtmayacam sadece referanslarımın arasına koymak için yaptım :)

www.ustaderslik.com

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

cArleone adlı üyeden alıntı

tasarım güzel.elinize sağlık :) ben psd yi koda döktüm.ama kodlarını dağıtmayacam sadece referanslarımın arasına koymak için yaptım :)

Çehizine sakla hocam :) insanlara faydalı olmak yerine saklamayı tercih ederseniz bir gün çıkmaza girersiniz " vah .. ne yaptım ben ? " diye ah çekersiniz.
cenktolga

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

• Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Tercih senin elbette ancak bende arşivimde tutmaya devam edebilirdim. Her neyse...

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Çehizine sakla hocam :) insanlara faydalı olmak yerine saklamayı tercih ederseniz bir gün çıkmaza girersiniz " vah .. ne yaptım ben ? " diye ah çekersiniz.

komiksin :) dağıtmamamın sebebi bir işi ücretle yapan bir çok kişi var.herkes bir psd attırıp koda döktürürse bedavaya bu iş pek yürümez.bu kendimce kanağatim.

imzamdaki siteye girersen ne kadar paylaşımcı biri olduğumu görürüsün.

www.ustaderslik.com

Vunpado Vunpado Amatör Makaleci Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Neden biizm ülkemizde yardımlaşma paylaşma yok?Diğer yabancı sitelere bakın yüzbinlerce ücretsiz tema var ama bakın bakalım kaç tane Türkçe tema var?Vallahi sinir oldum konuyu açan arkadaşın yerinde olsam bir daha forumda birşey paylaşmazdım.

• Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)

Vunpado adlı üyeden alıntı

Neden biizm ülkemizde yardımlaşma paylaşma yok?Diğer yabancı sitelere bakın yüzbinlerce ücretsiz tema var ama bakın bakalım kaç tane Türkçe tema var?Vallahi sinir oldum konuyu açan arkadaşın yerinde olsam bir daha forumda birşey paylaşmazdım.

Bizim ülkemizde paylaşım yapma şevki bırakılmadığı için olabilir:) Bügüne kadar 20'nin üzerinde wordpress tema yapıp ücretsiz paylaştım, kimi profesyonel kimi amatör ancak bir tşk bile zor aldım:)

Hatta yakın bir zamanda adı lazım değil bir forum moderatörü daha önce 1 TL'ye sattığım temayı sonrasında ücretsiz dağıttığım için beni forumdan banlamıştı, gerekçesi ise daha önce sattığım (1 TL) temayı ücretsiz dağıtamazmışım? Temanın tüm haklarını verdikya arkadaşa 1 TL 'ye :)

Velasıl bizim ülkemizde kıskançlık ve çekememezlik hat safada o yüzden birilerinin bişi yapmasını hazmedemeyen çok.

İnadına paylaşıma devam, elbet bigün anlayacaklar:)
Vunpado

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al