wmaraci reklam

En Sağlam PTC Sitesi Ödeme Kanıtlı Detaylı Anlatım

7 Mesajlar 1.407 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WaffenSS WaffenSS variable Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar merhaba, bugün site 10 yıllık bir geçmişi olan ptc işinde en sağlam sitelerin başında gelen sistemi paylaşacağım üstelik ödeme kanıtlı.

Şimdi öncelikle sistemin adı probux, bu siteye kayıt olduktan sonra reklamlara tıklayarak para kazanıyorsunuz.Ayrıca ref kiralayarak paranızı katlayarak daha fazla kazanmanıza sebep oluyor.Günde 20 civarı mor reklam yeşil 3-4 (değişiyor ve sürekli çıkıyor) 4 tane da sarı reklam geliyor.Bunlardan sarı reklamlar çok önemli zira en yüksek ücreti onlar veriyor ve ref kiralıktan sonra sarı reklamlara tıklamadığımız taktirde bir sonraki gün para hesabımıza geçmiyor.

Ref Kiralama Sistemi Nasıl İşliyor ?

Arkadaşlar ref kiralama sistemi hesabınızda 0.6 dolar yaptıktan sonra 3 tane ref ile başlıyorsunuz.Bu 100 ref alımına kadar gidiyor.Standart üyeler en fazla 200 tane ref kiralayabiliyorlar.1 haftada en fazla 100 ref kirayabiliyorsunuz.100 Ref ücreti 20 dolar.

Kiralanan Refler Ne İş Yapıyor ?

Kiralanmış olan refler bize tıklanan kadar kazanç sağlıyor.Atıyorum 100 ref aldığınızda standar üyeler tıklama başına 0.005 dolar kazanıyor.Gold üyeler ise 0.01 dolar.Tıklama sayısını bu tıklama kazançlarıyla çarptığımızda günlük kazancımız çıkıyor.Size tavsiyem biraz yatırım yapmanız gold üye olmanızdır.Çünkü gold üyeler çok daha fazla kazanıyorlar.Gold üye olma bedeli ise 80 dolardır.

Sistemde Ne Tür Reklam Sistemleri Var ?

Yukarda da bahsettiğim gibi tıklama olarak mevcut.Bunlar nasıl yapılıyor derseniz küçük kare kutulara tıklıyorsunuz ve 5 saniye bekledikten sonra ücreti alıyorsunuz.Bunun haricinde task doldurarak ve progrid adı verilen resmin içinde küçük kareciklere tıklayarak şansınıza 0.10 dolar ya da 5 dolar kazanabilme şansınız var.

Ödeme Alt Limiti ?

Ödeme alt limiti 5 dolar.

Ödeme Kanıtım :

Üye Kayıt :

Refli.

Refsiz.

Refli üye olanlar bana pm yoluyla üye isimlerini ve skype bilgilerini iletirlerse onlara sistem hakkında yardımcı olmaya çalışacağım.Refli üye olanlara şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
deneyelim bakalım
WaffenSS

kişi bu mesajı beğendi.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

WaffenSS adlı üyeden alıntı

...ref kiralıktan sonra sarı reklamlara tıklamadığımız taktirde bir sonraki gün para hesabımıza geçmiyor.

Başlayacak arkadaşlar bu hususa dikkat etsinler. Referans üyeleri kiraladıktan sonra her gün sisteme giriş yapıp zorunlu reklamlara tıklamanız gerekiyor. Aksi takdirde bir sonraki gün referanslarınızın yapacağı tıklamalar hesabınıza yansımıyor.
WaffenSS

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Peki şöyle sorayım, hiçbirşey kiralamadan günlük sistemi takip ettiğimde ne kadar kazanıyorum?
Gold üye olduğumda yine aynı şekilde kiralama olmadan günlük ne kadar kazanabiliyorum?
Referans kiraladığımda (örnek 100 adet) günlük takip ile birlikte ne kadar kazanıyorum?
Aynı şekilde ref kiralayıp günlük takip edip Gold üye olduğumda ne kadar kazanıyorum?
Teşekkürler.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WaffenSS WaffenSS variable Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Peki şöyle sorayım, hiçbirşey kiralamadan günlük sistemi takip ettiğimde ne kadar kazanıyorum?
Gold üye olduğumda yine aynı şekilde kiralama olmadan günlük ne kadar kazanabiliyorum?
Referans kiraladığımda (örnek 100 adet) günlük takip ile birlikte ne kadar kazanıyorum?
Aynı şekilde ref kiralayıp günlük takip edip Gold üye olduğumda ne kadar kazanıyorum?
Teşekkürler.

Hocam, üye olan refimle bana skype bilgisini gönderin.

BingoO BingoO WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Stok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 6, (%100)
Üye Oldum. Pm gönderdim. Saolsun yardımcı oldu arkadaş
WaffenSS

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

WaffenSS adlı üyeden alıntı

Hocam, üye olan refimle bana skype bilgisini gönderin.

Değerli hocam, zaten üye olmadan önce bilgileri almak ve konu içerisinde de diğer arkadaşları bilgilendirmek açısından size 4 adet soru yönelttim, sayılarla direk cevaplayabilirsiniz.

1. Hiçbirşey kiralamadan günlük sistemi takip ettiğimde ne kadar kazanıyorum?
2. Gold üye olduğumda yine aynı şekilde kiralama olmadan günlük ne kadar kazanabiliyorum?
3. Referans kiraladığımda (örnek 100 adet) günlük takip ile birlikte ne kadar kazanıyorum?
4. Aynı şekilde ref kiralayıp günlük takip edip Gold üye olduğumda ne kadar kazanıyorum?
Teşekkürler.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al