freelance iş ilanları

ForeverAutoHits %100 Organik ve Gerçek Hit (50Dakika + 3Gün Premium)

4 Mesajlar 857 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

atLL atLL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar.
Bugün sizlere anlatacağım hit kazandırma programı çok sade ve kolay kullanımına sahip bir o kadar da hediyelerinle geliyor!
Otomatik kazanma programı sayesinde program açık durduğu sayede kredi kazanacaksınız. Üstelik program bilgisayarınızda arka planda çalışmakta olup sağ alt köşede simge alinde saklanması da bu programın özelliklerinden biri.

Kredi kazanarak hit arttırabilirsiniz ve Aynı zamanda 5000 dakika biriktirip bunu nakite dönüştürebilirsiniz. 5000dakika = 5$
Programını indirip e-posta şifre yazarak giriş yapa tıkladığınızda kendisi otomatik kazanmaya başlayacaktır. Youtube reklamları ve başka sitelere girişleriniz ile kredi kazanacaksınız. Bu Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez veya sitenizi kötü yönde etkilemez. Program arka planda çalışmakta olup sizleri rahatsız rahatsız etmez. Açık olup olmadığını dahi unutacaksınız!

Sadece Sitemi?
Tabi ki hayır arkadaşlar. Sitenize ve Youtube Videonuza izlenme kazandırabilirsiniz.

Açıklama
Bir web sitesi açtınız ve sitenizde yeni olduğu için kimseler gelmiyor mu? Satmanız yada tanıtmanız gereken her cinsten ürünler, mal ve malzemeler var ama kimselere ulaşamıyor musunuz?
Bu program tam size göre kullanımı kolay ve bir o kadar basittir. Web sitesi kısmını doldurarak ziyaretci süresi (sn) Bakiye (dk) ayarlaya bilirsiniz. Daha sonra kaydet diyerek sitenize hit kazandırmaya başlayabilirsiniz.
Alttaki referans linke tıklayıp bana da destek olursanız çok memnun kalırım arkadaşlar.

Ödeme Kanıtı

HEDİYELER!
#Kod : 14nisan

Referans Link:
Tıkla

Referanssız Link
Tıkla

wmaraci
reklam

GokuFTW GokuFTW GROVE4LİFE Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 53 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Ben bu sistemi kullanıyorum hiç ödemeli bir sekme göremedim açıkçası ilk defa duyuyorum sizden ama bakalım

atLL atLL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam paypaldan ödeme talep ediyorsun o sekilde gerceklesiyor ödeme

speedboy speedboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilisim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sistem hala calısıyor mu ? Ödeme yapıyor mu ?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al