wmaraci reklam

(GetPaid.Social) facebook hesabından bedava para kazanma

14 Mesajlar 3.406 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serdar0487 serdar0487 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Adminler amerikada olduğu için saat farkı var hocam ama çalışma yapılıyo şuan sitede bu gece halledecekler sanırım. yapıldığında bilgilendirme yapacağım inşallah. bugün arkadaş 2 kere 5 dolar yakalamış ben işteydim görünce içim gitti :)

Ek Olarak:

Ek Olarak: Arkadaşlar dün beklediğim ödeme gelmemiş. site daha ilk ödemesini yapacağından ben de merak ediyordum nasıl bir ödeme yöntemi kullanılacağını. ödemeler 2 hafta önceki bakiyelere göre yapılmış. dün yapılan ödemede 7 Aralık'a kadar olan tutarları kapsadı ve eski üyeler ödemesini almış. ben ise 8 aralıkta kayıt olduğum için bir gün farkla bir sonraki ödeme dönemine kaldım. Aşağıdaki resmi incelediğinizde detayları gösteriyor.

Ayrıca ref komisyonlarının %10 u kesilerek reklam bakiyesine eklendi ve üyeler bu parayla kendi reklamlarını yaptılar. bu aslında çok iyi oldu çünkü bugün bir çok görev geldi resim aşağıda

güncel bakiyem

Ek Olarak: yurt dışından birinin aldığı ödeme kanıtı

mareykulBURAK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
aldinizmi odemeyi ?

serdar0487 serdar0487 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yok hocam daha ödeme almadım ben. Yukarıda bahsettiğim gibi ödemeler 2 hafta geriden geliyor 4 ocaktı sanırım sonraki ödeme. arkadaşlardan ödeme alan olacak. şuan yılbaşı tatili yaptıkları için reklamlar düştü günde 1 dolar civarı geliyor. ancak yılbaşından sonra da reklamlarda büyük artış olacakmış. 21 Aralıkta yapılan ödemelerin ertesi günü ref kazançlarının %10 u reklam bakiyesi olarak eklendi ve herkes kendi reklamini verdi 1 günde 12 dolar kazandım.

Demem o ki benim refimden üye olunmasa bile üye olan arkadaşlar varsa mutlaka denesin ve benimle iletişime geçerseler link falan vererek bişeyler kazanmalarına yardım ederim. klasik ptc sitelerinde reklam başına 0,001 gibi rakamlar çıkıyor burda işe en küçük görev 0,05 ve yapması da çok kolay.birkaç defa da 4 dolarlık reklamlar yakaladım. refimden üye olunmasa da üye olmanızı ve denemenizi mutlaka tavsiye ediyorum.

biraz uzun bir yazı oldu okuyanlara teşekkür ederim. bol kazançlar...
mareykulBURAK

kişi bu mesajı beğendi.

sharkpro sharkpro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ödeme aldınız mı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al