freelance iş ilanları

Link Kısaltma Siteleri 2020 Güncel Kazançlar

3 Mesajlar 1.038 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

axpendos axpendos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 2020 yılında bana kalırsa kullanabilir çok fazla link kısaltma sitesi kalmadı. 2020 yılı link kısaltma siteleri çok sayıda olduğunu söyleyemem. Bazı kişiler scriptler aracılığı ile site açıp yayıncı çekmek için tavsiye ediyorlar ama ben sadece bilindik sitelerden bahsedeceğim.

Bc vc: sitesini zaten bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Ancak bazı püf şeylerde söylemek istiyorum. Google hitleri sonuçta masaüstü aramalara göre mobilde 4 kat öne geçmeyi başardı. Bcvc de bunun için mobil kazançlarını arttırdı. Masaüstü kazançları da arttı. Ancak mobil kadar yüksek değil. Çoğunlukla mobilde yerli trafiğe 3 dolar alabiliyorsun. Elbette 1000 gösterime 3 dolar veriyor. Masaüstünde ise kaliteye bağlı olarak 2.5 dolar civarı alabiliyorsunuz. Yabancı hite sahip olan siteler çok şanslı ABD ve Almanya hitlerine gayet güzel veriyor.

Refli Link
Refsiz Link

Trlink: Sadece reklam amaçlı yapmıyorum. İsterseniz üye olmayın reften yani sadece bazı ************** siteler yüzünden çok sefer hesabımda para içerde kaldı. Bu da beni cidden çok sinir etmişti. Neyse sövmeyelim durduk yere :D
Trlink Ecpm açısından Bcvc'ye çok yakın bir site. Dolar bazlı değil TL bazlı bir site olduğu için minimum eşiğe ulaşmak çok daha kolay bana kalırsa. Linklerdeki reklam geçişleri de bazı siteler gibi sitenin ana sayfasını kapatarak yapmıyor. Yeni sekme açıyor. O yanı bana en mantıklı hali gibi geliyor.

Refli Link
Refsiz Link

Ben artık sadece bu ikisini kullanıyorum. Uzun süreden beri de aktifler ve para çekiminde sorun yaratmadılar. Yani şu anlık böyle bir şey gelmedi hiç başıma umarımda gelmez. Site bulmakta zorlanıyoruz valla artık TR'de doğru düzgün reklamcılık yapan siteler açılsın! :D:D
oguzhnorhn rostistos ayg17

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

soldier01 soldier01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
BC vc den parayı nasıl çekiyorsunuz alt limit 50 dolar

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
önemli içeriklerde pubiza içerik kilidi kullanıyorum. 1 işlem başına en az 0,75 tl falan getiriyor. CPM değişken, 100 tlye kadar yükseliyor.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al