wmaraci reklam

Paid Coin | Begeni - Takip - İzleme - Paylaşma Yaparak Para Kazanın !

5 Mesajlar 1.340 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

oyunyurdum oyunyurdum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
-- Anlatım - Resimler Tamamen Bana Aittir --

Merhaba arkadaşlar, benimde yeni üye olduğum bir siteyi size tanıtmak istiyorum bana göre tüm ptc içinde kolay sistemlerden birisi bu site. Sadece facebook sayfa beğenerek, twitter takip ederek, google hesabınızda gönderileri paylaşarak, youtube video izliyerek ve son olarak gönderileri linkedin hesabınızda paylaşarak coins ler kazanıyorsunuz. Kazandığınız coinsleri hesap özetinden dolara dönüştürüyorsunuz ve hesabınızdaki para 1$ olduktan sonra parayı paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Sistemin bir güzelliği ise kayıt olduktan sonra size 50 coins ve 0.25$ para vermesi.

Sistemde minimum ödeme miktari: 1$
1150 coins = 1$ ediyor.

Üye Olmak İçin Tıklayın!

Refsiz Link

Birazda resimlerle devam edelim. Siteye ilk girdiğinizde bu sayfa sizi karşılıyor arkadaşlar üye olmak saten çok basit direk anasayfada üye olma formu karşınıza geliyor.

Üye olduktan sonra index sayfası geliyor ve index sayfasında tüm begeni işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ve sistem size 3 adımda nasıl para kazanabileceğinizi anlatıyor.

Facebook beğeni sayfasından bir görüntü. (Google Çeviri açık olduğu için yazılarda sorun var kusura bakmayın.) Bende google çeviri açık olduğu için "Gibi" yazıyor sizde ise "Like". Facebook beğenme sayfasını açtığınızda teklifler karşınıza geliyor "Like" düğmesine basıp açılan pencerede sayfayı beğendikten sonra açılan pencereyi kapatabilirsiniz. Sistem otomatik olarak gösterilen teklifi gizliyecektir.

Twitter takip etme sayfasından bir görüntü. Takip düğmesine bastıktan sonra açılan pencerede kullanıcıyı takip edip pencereyi kapattığınız taktirde coinsleriniz hesabınıza eklenicektir.

Youtube video izleme sayfasından bir görüntü. Açılan sayfada "Watch Video" düğmesine bastıktan sonra sitede başka bir sayfa açılıyor ve o sayfada video mevcut. Video'yu başlattıktan sonra video'nun hemen altında bulunan sayac 15 saniye kadar sayıyor. Video izleyerek para kazanamak istiyorsanız 15 saniye izlemelisiniz arkadaşlar. 15 saniye dolduktan sonra coins'iniz yatıyor ve "Click here to watch other movie" die bir yazı çıkıyor o yazıya tıkladık'dan sonra videoların bulunduğu kısma tekrar dönüyorsunuz arkadaşlar.

Google hesabında paylaşma sayfasından bir görüntü. Sıralanan tekliflerin üzerinde bulunan "G+1" düğmesine bastıktan sonra coins'leriniz hesabınıza yatıyor.

Linkedin hesabında paylaşma sayfasından bir görüntü. Açılan sayfada bulunan tekliflerin hemen üstünde yer alan "inShare" düğmesine bastıktan sonra açılan pencerede "Paylaş" diyerek coins kazanabilirsiniz.

Hesap özetinden bir görüntü. Sol üstte bulunan kısımdan paypal hesabınızdaki parayı sisteme aktara biliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece miktarı yazıp "Add Funs" düğmesine basmak.

Orta Kısımda bulunan "Coins to Cash" düğmesine basarak hesabınızda bulunan coins'leri dolara dönüştürebiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece sağ tarafta hesabınızda bulunan coins miktarını sol tarafta bulunan beyaz alana yazmanız ve ardından "Convert Coins into Money" düğmesine basmak. Düğmeye bastıktan sonra coinsleriniz dolara dönüşüyor.

Paypal hesabına para aktarma sayfasından bir görüntü. Hesap özetinden sağ tarafta bulunan "Withdraw" düğmesine bastıktan sonra bu sayfaya ulaşabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken ise hesabınızda bulunan $'ları sol üstte bulunan alana yazmak ardından bi altına paypal mail adresinizi yazmak ve son olarak "Request Withdrawal" düğmesine basmak. Yazdığınız miktar 72 saat içerisinde hesabınıza yatırılıyor.

[/CENTER][/FONT][/SIZE]

[CENTER]Ödeme Kanıtları (Bana ait değildir.)

Üye Olmak İçin Tıklayın!

Refsiz Link

Bir yorumu eksik görmeyin arkadaşlar.

wmaraci
reklam

karsavar1 karsavar1 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek boşta
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 4, (%100)
iyi hoşta onca saat uğraşıp üç beş kuruş kazanacaksın birde gelen 3 kuruş paradan işlem ücretini senden kesecekler!! saçma bir sisitem bence.
ayrıca o 5 doları almak için ne kadar zamanınız gitti?

• Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
ödeme kanıtları bana ait deil hocam ama günde 0.25 ' e kadar çıkıyor kazanç. hatta daha fazla.

mhe001 mhe001 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ben bir hafta daa uğraştım adam gibi bir puan kazanamadım ptcye bile 2 siteden sonra 1 puanla devam ediyorsun günlük 50 tıklama limitin var

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
düzenli tıklama ve ref lerle iyi yerlere gelinebiliyor hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al