Eskiden Atakan Solak Blog (Kişisel)'de yazardım ve farkettim ki okuyucular vardı, sürekli yazmıyodum (web programcılığı öğrencisiyim).
Bende madem öylesine yazdığım halde okuyanlar var ben neden bunu ciddi ciddi yapmıyorum dedim ve minimalistYazar'ı açtım.

Atakan Solak Blog, Veritabanı Hit Resmi

Resim 1: 1720 tekil hit / 6 yazı vardı = 250 civarı

--------------------------------------------------------------------------

Minimalist Yazar Destek Sayfası (Geçen Hafta)

Resim 1: minimalist yazar kelimesine göre

Resim 2: minimalistyazar kelimesine göre

Resim 3: Destek sayfası varken gelen hitler, 6 günlük sayfa idi

--------------------------------------------------------------------------

facebook - twitter - snapchat - instagram: minimalistyazar isimleri bana ait

Acil olarak bir miktar paraya ihtiyacım olduğundan reklam yerlerini ucuza bırakıyorum.

Not: Site açılışı 18 Eylüldür, haftasonu hariç hergün yazı paylaşılacaktır.

Tanıtım yazısı 10 TL yazıyı ben yazarsam 15 TL, genel olarak siteyi inceleyip fikir alıp arkadaşça şekilde yazıyorum.

Tanıtım yazısı en erken 10 Ekim, 10 Kasım ve 10 Aralık olmak üzere 3 adet stok var.

728×90’lık üst banner 40 günlük 25 TL’dir. Normalde 30 gün ancak ilk 10 gün benden, 20 Eylül reklam başlama tarihi, 20 Eylül - 1 Kasım ve 1 Kasım - 10 Aralık olmak üzere 2 adet stok var.

Sidebar 125×125’ler tanesi 40 günlük 10 TL’dir. Normalde 30 gün ancak ilk 10 gün benden, 20 Eylül reklam başlama tarihi, 20 Eylül - 1 Kasım ve 1 Kasım - 10 Aralık olmak üzere 2 adet stok var. (2 sidebar 15, 3 sidebar 20, 4 sidebar 25 tl).

Normal fiyatlar: minimalistYazar Reklam
Site Url: minimalistYazar

Ödeme: Enpara

Not: Eğer ben sitenin hitinden istediğim gibi sonuç alamazsam (eski bloga göre baya azalma vs.) o günlerdeki reklamların paralarının bir kısmını iade edebilirim. Normalde de böyle para şeyi yapmam ama öğrenciyim son sınıfım lise ve birden lazım oldu. Şuan reklam verenler memnun kalırsa gelecekte gene reklam vb işlerde bu ilandaki fiyattan reklam verir binevi geleceğe yatırım gibi (ki sırf hitler düşük olur diye hem bi kısım iade hemde + 10 gün vb ekledim çünkü benim yüzümden insanlar mağdur olsun istemem).

Özel iletişim için yukarıdaki sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz, sorular için pm.