wmaraci reklam

Reseller Satın alınacaktır.

10 Mesajlar 1.540 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webtasarimiclub webtasarimiclub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba Benim bir çok firmada reseller paketlerim var. Ancak bir tanesiyle şu sıra sorun yaşıyorum. Anindahosting.com da 1 adet reseller paketim var. 30 Site barındırıyorum. Normalde Aylık düzenli ödemesini yapıyorduk. Ama bu ay site başına benden Cpanel lisans parası talep ederek fahiş fiyata çıkarttı. Bu Arkadaş herkeste bu uygulama başladı dedi. Bana pek inandırıcı gelmedi bende bu nedenle burada konu açıp sitelerimi taşıycam bir firma arayışına girdim. 30 ile 40 site arası barındırma yapacağım reseller paket fiyatlarınızı ve detayları bana dmden iletirseniz çok memnun olurum. Birde sitelerimizi taşıyacak firma olursa başvurular arasında çok memnun olurum.

HAKAN KELEŞ (+90 532 167 1440)
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
www.istanbuldijitalpazarlama.com
wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
cPanel hakkındaki konu maalesef doğrudur.

https://cpanel.net/pricing/
Premier Up to 100 Accounts Each Account above 100 Accounts $0.20 each

webtasarimiclub webtasarimiclub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Doğru ancak hiçbir kurumsal firma bu ücreti site başı bize yansıtmaz yansıtmadı da zaten sadece maalesef küçük çapta firmalar bunu bize yansıtıyor. örneğin Anındahosting.com da 35 sitem var. aylık 25 tl ödüyordum şimdi benden 143 tl aylık istiyor. Düşünün artık.

HAKAN KELEŞ (+90 532 167 1440)
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
www.istanbuldijitalpazarlama.com

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Eylül ayında cPanel ile hizmet veren tüm firmalar zam yansıtmak durumundalar.

Burada bahsi geçen firmayı savunmak adına yazmıyorum, kendileri ile hiç bir alışverişimiz de olmadı. Daha önce bu konu hakkında yazdığım yorumlara bakabilirsiniz isterseniz.

Aslında bir bakıma iyi oluyor, merdiven altı tabir edilen ''firmacıklar'' piyasada barınamayacaklar bu gidişle. Ve hosting firmaları da mevcut müşterilerini kaybetmemek adına (zamlardan dolayı) kalitelerini arttırmak zorundalar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TUROTTOBIL TUROTTOBIL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web/Oyun Geliştirme
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba,

Ne yazık ki son bir kaç aydır bu durum var bizler de zorunlu olarak geçişimizi yaptık. Henüz geçişini tamamlamayan firmalar var onlar için ise son 1 ay kalmış durum da bu ay itibari ile bir çok firmadan bu ek fiyat mesajları alacağınızdan eminiz aksi halde w.arez sistem kullanmış olacaklar buda siteleriniz için risk demektir.

Plesk veya diğer panelleri kullanan firmalardan herhangi bir fiyat artışı ile ilgili bir bildirim almayacaksınız.

Yine geçiş yapmak isterseniz Plesk panel üzerinden sizlere yardımcı olmak isteriz.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Eylül ayında cPanel ile hizmet veren tüm firmalar zam yansıtmak durumundalar.

Burada bahsi geçen firmayı savunmak adına yazmıyorum, kendileri ile hiç bir alışverişimiz de olmadı. Daha önce bu konu hakkında yazdığım yorumlara bakabilirsiniz isterseniz.

Aslında bir bakıma iyi oluyor, merdiven altı tabir edilen ''firmacıklar'' piyasada barınamayacaklar bu gidişle. Ve hosting firmaları da mevcut müşterilerini kaybetmemek adına (zamlardan dolayı) kalitelerini arttırmak zorundalar.

Şimdi bir zamanlar yasal dolandırcılık haline gelmişti hosting işi %1 milyon cpu izni sınırsız alan utanmasa "Yanında Samenta Fox Hediye " diyecek kadar ayağa düşmüş durumda köklü firmalar zaten haberdar ediyor müşterilerini merdiven altı arkadaşların cpanel fiyat politikasından haberleri var mıdır oda ayrı bir iş kurumsal referansı olan kaç firma vardır ??

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

hostwin hostwin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hostwin, 2014 yılından bu yana ucuz ve kaliteli web hosting hizmeti verme anlayışı ile hosting sektöründe yer almaktadır.
Hosting fiyatları ve çeşitliliği bakımından her bütçeye ve ihtiyaca uygun hosting çözümleri ile 30 TL başlayan fiyatlarla rakiplerinden hep bir adım önde bulunmayı ilke edinen Hostwin,
web hosting, vps sunucu, dedicated sunucu kiralama hizmetleri, Domain, radyo hosting hizmetleri vermektedir.

Hostwin İnternet Bilişim
Fatih V.D. V.No. 2650020394
Pbx : +(90) 532 433 0999

Reseller Sınırsız Domain Plesk Panel Türkçe Limitsiz Domain Lisansı ile birlikte +2 yıl sabit fiyat garantisi ile web sitemiz üzerinden,

Online Kredi Kartı, Para Puan, Banka Kartı, Taksit Seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Tek tıkla WordPress, PrestaShop, Joomla, Drupal gibi onlarca uygulama ve her site için ücretsiz joker SSL Sertifikaları, PHP, NodeJS, ASP dilediğiniz sitede dilediğiniz programlama dilleri kullanabilirsiniz.

https://www.hostwin.net/web-hosting-kurumsal-reseller

₺400.00

12 Aylık Fiyatı 

Reseller Hosting Gold

Limitsiz Adet Domain Barındırma 
10 GB Webalanı 
Limitsiz Hosting Ftp Hesapları
Limitsiz Hosting MySql Hesabı
Limitsiz Hosting MsSql Hesabı
Limitsiz Hosting Alt Alan adı
Sınırsız Email Hosting Hesabı
Sınırsız trafik Limit Yok
7/24 Kesintisiz Hosting Hizmeti
Otomatik Haftalık Hosting Yedekleme
Ücretsiz Joker SSL Sertifikası
Ücretsiz Hosting AntiDDoS Koruma
PHP & ASP & NodeJS
WordPress & Joomla & Drupal & E-Ticaret
PrestaShop & OpenCart & MyBB & phpBB
Yüzlerce Ücretsiz Websitesi Uygulamaları
Plesk Panel Türkçe Kontrol Paneli
Windows Hosting Server

cliaweb cliaweb Web Hosting Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 356 / 356
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba webtasarimiclub

Directadmin panelli mod_security destekli reseller paketlerimizi önerebiliriz; https://www.cliaweb.com/linux-reseller.html

İyi çalışmalar dileriz.

Linux Hosting | Linux Reseller | VPS | VDS https://www.cliaweb.com - İletişim : +90 (850) 885 10 39

Gokturkler Gokturkler Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

hdogan37 hdogan37 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bu firma aynısını banada yaptı aylık 20 sıte ıcın 25 lira oduyodum hıc bilgi vermeden aylık 80 liraya cıkartmıs.odeme gunum gectıgı ıcın hesabı kapatmıslardı.2 aylık yatırayımda onumuzdekı ayda unutmuyayımda kapanmasın dıye 50 lira yatırdım ama hesabım acılmadı. sitedekı mesajlasmadan yazdım acın dıye hesabımın acılması ıcın 80 yatırman gerek dedıler.kendılerınce zam yapmıslar ama bılgı vermeden.neyse bu ucret fazla hesabımı kapatın dedım kapattırdım.para ıdadesı ıcın hesap numarası attım biz banka degılız adınıza hesap numarası olmadan atamayız dedıler bu arada bayram gırdı ben bunu unuttum bayramdan 1-1,5 ay sonra oglumun hesap numarasını attım.bu seferde fatura kestık iade edemeyız alısverıs yapın dıyolar.ben daha sızden alısverıs yaparmıyım.sımdı o kadar yazdım parayı odemıyolar.hic bi esnaf vermedıgı hızmetın faturasını kesmez.bunlar kredıyıde daha 3-4 gun once yukledıler.benle yazısırken bıldırım geldı 50 lira kredı bakıyenıze yuklenmıstır dıye.kısaca host alıcaklar benım gıbı ucuz host pesıne dusmesın ucuzun vardır bi illetı dıye bosa dememısler.dersenizkı 50 lira ıcın buraya yazılırmı sadece baskalarının basına gelmesın host alırken kalıtelı host alsınlar dıye yazdım

.Herseyin hayırlisi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al