wmaraci reklam

Ne olacak Bu Ripple'nin Hali

13 Mesajlar 3.515 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Bu islerde yeniyim profesyonel degilim ama bir coini almadan once gecmisini kontrol edin derim sonrada satin alin bugunlerde riskli alislar yapmak cok zarara sebep olabilir mesela bitcoin simdilik alinmaz riplede alinmaz ethereum da alinmaz su anlik alinacak coin ltc dir bugun ben en az 2000 dolarlik aldim tabiki bu sahsi gorusum kimse kendini riske atmasin ve almadan once dusunsun derim.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
reklam

bybrawe bybrawe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Kontrol edilmesi gereken şeyler:
1. likidite oranı bir anda artıyorsa hemen yükselip düşebileceğini tetikler, ne kadar yüksekse elindeki coini çıkartabilirsin.
2. Önceki verilere bakmanı tavsiye ederim bir oran bulmaya çalışınız en düşük seviyelerine bakınız. mesela dogecoin bana göre en fazla ilk 1 dolara sonra 5 dolara kadar çıkabilir.
3. kesinlikle işlem hacmine bakınız işlem hacmi çok yükselirse bu da yükselebileceğini tetikler arz-talep meselesi
ripple de 10 dolara kadar yükselir en fazla bence. bu aralar düşüsde 6,50 tl ye kadar gerilebilir fakat kesinlikle 11 Tlye yakın bir seviyeye gelicektir.. fakat 11 tlyi geçecektir bu 2 3 ay süreylede olabilir.

BugraGulay BugraGulay <?php echo"It's Life"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer/Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
Şu an tüm piyasa neredeyse dipleri yaşamakta son dönemlerinin en kötü halindeler. Yani büyük yatırımcılar karlarını biraz piyasadan çekmiş olabilir fakat benim tahminim eminimki aşşağı fiyatlardan geri toplaya toplaya gelecekler. Bizim gibi küçük yatırımcılarada bana kalırsa bunu değerlendirip stoklayabildiğimiz kadar stoklamak düşer diye düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al