Herkese merhaba, SwissBorg Cüzdanı İle Anında 2 Euro ile 100 Euro kazanabilirsiniz. Üstelik hemen çekilebilir. 

1) Üye olmanız gerekiyor. (Refli link ile üye olursanız kazancımın yarısı sizin) 10 EURO ÜSTÜ ! 

2) Linkten girin ve telefon numaranızı girerek aktif edin ve uygulamayı indirin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra KYC yapın. (Genellikle 5-10 dakika sürüyor onaylanması) 

3) Borsanızdan SwissBorg'a en az 50 Euro (60 Dolar) göndermeniz gerekmektedir. En az transfer ücreti XRP'de olduğu için onu tavsiye ediyorum. 

4) SwissBorg'a 60 dolarlık XRP geldiği an Reward Ticket aktif olacak onu kazıyarak ödülünüzü anında alabileceksiniz. 

5) Daha sonra ordan ödülünüzü XRP'ye dönüştürerek tekrar geri çekebilirsiniz. (Tüm bu işlemleri yapmak genellikle 15-20 dakika sürüyor) 100 Euro çıkabilir, şans tabi. 

Referansım İle Üye Olan Arkadaşlar Bana Özelden Mesaj Atsın. Bana Gelen Bilete 10 EURO Üstü Çıkarsa Referansım İle Üye Olan Arkadaşa Yarısını Göndereceğim. SwissBorg güvenilir platformlardan biri. Üye olmadan sizler de güvenilir olup olmadığını araştırın. Zaten cevabınıza ulaşacaksınızdır. https://join.swissborg.com/en/r/emreFOO