wmaraci reklam

Haftanın Konuğu Etkinliği Yeniden Başladı ! - 1. Haftanın Konuğu "denizbabasi"

4 Mesajlar 756 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Herkese merhabalar.. 4 yıl önce forumda başlamış olan fakat kısa bir süre sonra sonra eren "Haftanın Konuğu" etkinliğini yeniden başlatıyorum...

Her hafta bir üye konuk edilir ve diğer üyeler tarafından her çeşit soru yağmuruna tutulur.
Sonraki haftanın konuğu tarafımdan seçiliyor...
Konuk üyeye ister webmaster soruları ister kendi sitesi ile ilgili sorular ister kişisel sorular sorun cevaplamak ona kalmış...

1- Sorular alay ve rencide edici biçimde olmayacaktır.
2- Çok fazla özele girilmeyecektir.
3- Bu etkinlik bir soru-cevap etkinliğidir.

Not: Bu etkinlik pazar gününe kadar devam edecektir. Her hafta yeni bir üye konuk edilecektir.

Sorularınızı bekliyorum, hadi buyrun

Biraz kendimden bahsedeyim...
20. yüzyıllın sonralarına yaklaşırken İstanbul'da doğmuşum... Selanik Göçmeniyiz... Liseyi Gemi Yönetim bölümden mezun olarak tamamladım... Üniversiteyi Gazetecilik okuyarak devam ettiriyorum.. Kısa süreler çeşitli dergi ve gazetelerde çalıştım. Zaman zaman kimi web işleri ile uğraştım fakat ömürleri kısa oldu. Aklımda ilerleyen zamanlarda uzun soluklu edebiyat, tarih, sinema, tiyatro vb. tarzı bir kültür sitesi oluşturmak var. Şimdilik bu kadar aklıma geldi :)
La_Motta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)
Konuya neler yaptığınızı, nelerle uğraştıklarınızı felanda ekleseydiniz iyi olurdu. Ona göre soralım.
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

Çalış, Çabala.

La_Motta La_Motta . Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek seo ve adwords
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 48 / 83
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam faydalı bir uygulama olur gerçekten. yalnız şöyle bir tavsiye de bulunsam olur mu? Mesela önce haftanın konuğu ile ilgili bilgilendirici temel özellikler verilse. sonra Web alanındaki kısa özgeçmişi. sorulacak sorular en azından bunun üzerinde şekillenir.

Soruma geçecek olursam, profilinizde gazeteci adayı yazıyor. Buradan yola çıkarsak bir gazeteci adayı olarak sizin de "haber siteniz" var mı? yada böyle bir planınız bulunuyor mu?

haber siteleriyle ilgili görüşleriniz.

Teşekkür ederim :)
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

Suistimal adlı üyeden alıntı

Konuya neler yaptığınızı, nelerle uğraştıklarınızı felanda ekleseydiniz iyi olurdu. Ona göre soralım.

İlk hafta olduğundan biraz acemiliğimize geldi :) Biraz bir şeyler ekledim, sorularınızı bekliyorum :)

Ek Olarak:

La_Motta adlı üyeden alıntı

Hocam faydalı bir uygulama olur gerçekten. yalnız şöyle bir tavsiye de bulunsam olur mu? Mesela önce haftanın konuğu ile ilgili bilgilendirici temel özellikler verilse. sonra Web alanındaki kısa özgeçmişi. sorulacak sorular en azından bunun üzerinde şekillenir.

Soruma geçecek olursam, profilinizde gazeteci adayı yazıyor. Buradan yola çıkarsak bir gazeteci adayı olarak sizin de "haber siteniz" var mı? yada böyle bir planınız bulunuyor mu?

haber siteleriyle ilgili görüşleriniz.

Teşekkür ederim :)

Önerinizi dikkate aldım ilk hafta acemiliği diyelim :)
Herhangi bir haber sitem bulunmuyor ama yerel bir gazetenin web sitesinde editörlük yapmışlığım var... Bir haber sitesi açmayı düşünmüyorum. Haber sitesi ciddi bir ekip gerektiren bir iş... Benim aklımda kültür üzerine bir haber-portal tarzı var.
Haber siteleri hakkındaki düşüncem de piyasada oldukça fazla bulunuyor... Bir çoğu bir süre sonra çöpe dönüşüyor... Çoğu asparagas veya c/p haberciliği yaptığı için ömürleri kısa oluyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al