wmaraci reklam

Rusya ile savaşın Türkiye'ye etkileri ne olur?

13 Mesajlar 3.685 Okunma
smmexpress

sokakroportajlari sokakroportajlari WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilisim uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 177 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
"Doğal gaz yoksa sobamız var, hem kestane de yeriz mis gibi" diyenlerden misiniz yoksa "abi adamlar Rusya bulaşmayalım, ayıya falan biniyorlar" diyenlerden mi?

SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Rusya ile savaşın Türkiye'ye etkileri ne olur?"

SokakRoportajlari.com Youtube Kanalında 250 üzerinde röportaj var!
DeepWebTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)
Arkadaş sobayla ısınırız demiş ama sanayi neyle çalışacak? Onu geçtim elektriğin bile belirli bir kısmını doğal gaz ile üretiyoruz.
Üretim yapmayan bir ülkeyiz,ne yazık ki dışa bağlıyız.Ha diğer yandan da Rusya Türkiye pazarından oldukça büyük bir pay almakta.2 taraf için de mantıksız olur savaş.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Türkiye ya yeniden dünyada sözü geçen ülke olucak yada dipsiz bir kuyuya düşücek yarı yarıya şansı var Türkiye'nin arkasındaki ülkeler kaypaklık yapmaz ise ki bu zor ihtimal Türkiye o zaman dünya ülkesi olucak ama tersi olursa dediğim gibi dipsiz bir kuyuda boğulup gidicek şuanki durum onu gösteriyor Türkiye'nin başındakilere gaz veren birileri var kerkük ve musulu geri alın diyor birileri ama Türkiye'nin arkasında durucaklarmı o şüpheli durum bundan ibaret Irak ile Türkiye'yi birleştirmeyi hedefliyorlar benim gördüğüm kadarıyla amma velakin karşındaki engelleri aşmak çok zor gibi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Sokaktaki cahil türk insanının mantığı aynen şu :)

shateiel anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
wmaraci

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Kimse kimseyi bu saatten sonra haritadan silemez de yine de iki taraf için de çok büyük kayıp olur.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Türkiye ya yeniden dünyada sözü geçen ülke olucak yada dipsiz bir kuyuya düşücek yarı yarıya şansı var Türkiye'nin arkasındaki ülkeler kaypaklık yapmaz ise ki bu zor ihtimal Türkiye o zaman dünya ülkesi olucak ama tersi olursa dediğim gibi dipsiz bir kuyuda boğulup gidicek şuanki durum onu gösteriyor Türkiye'nin başındakilere gaz veren birileri var kerkük ve musulu geri alın diyor birileri ama Türkiye'nin arkasında durucaklarmı o şüpheli durum bundan ibaret Irak ile Türkiye'yi birleştirmeyi hedefliyorlar benim gördüğüm kadarıyla amma velakin karşındaki engelleri aşmak çok zor gibi.

Türkiye'nin yarı yarıya şansı var evet. Ya daha da diplere ineceğiz ya da yok olacağız. Muhtemel bir dünya savaşında Türkiye için bu ikisinden başka ihtimal bulunmuyor.

Senin kendi askerî teknolojin yok denecek kadar az. Hatta yok diyelim.

Dünyada senin arkanda 1 tane bile devlet olmayacak savaşta.

Türkiye'de daha kendi toprak bütünlüğümüz bile tehlikede, diyorsunuz ki "Irak ile birleşeceğiz". Yemin ediyorum güldürmeyin adamı.

Dünyada söz sahibi olmayı bu yüzyılda siber ordu sağlar. Bizim siber ordumuz sembolik olarak var. Ayrıca diğer ülkelerinkinin yanında ancak heçkır boy durumundayız.

Yerli teknoloji markan 1-2 tane var ve yetersiz.

Yerli araba markan yok.
Yerli askerî yazılımların yok.
Toplum 80 farklı parçaya ayrılmış.
İstihbarat denen şey yok. Anca kendi vatandaşını fişlersin.

Türkiye'de halkın ve hükümetin içinde neredeyse tüm ülkelerin ajanı var. Ülkeyi büyük ölçüde masonlar ele geçirmiş.

Merkez Bankası bile yahudilere ait.

Adamakıllı 2 parçayı bir araya getirip ne teknolojik bir araç ne araba ne uçak ne de başka bir şey üretiyoruz.

Devletin her yeri torpille çalışıyor.
Yolsuzluk hat safhada.

Müslümanım diye geçinen insanlar dine en çok zarar verenler.

Uluslararası Kuruluşlar tarafından ekonomimiz en alt puanlarda.

Yolsuzluk konusunda en az şeffaf olan ülkelerdeniz.

Kendi fikrine uymayan herkesi içeri tıkıp, "bu ülkede basın özgür" diyorsun.

Basın özgürlüğü kuruluşlarının değerlendirmesine göre dünyada 200'ye yakın ülke önümüzde. (Yani en altlardayız)

Asayiş yok. Teröristler ülkeyi bölmeye çalışırken askerine "ateş etme" diyorsun.

PKK'ya katılımları azalttığı bizzat pkk tarafından itiraf edilen dersaneleri ve okulları kapatıyorsun.

Dışa dönük istihbarat 0 (sıfır).

Ülkede papua yeni gine ajanları bile cirit atarken bizim diğer ülkelerde istihbarat çalışmamız neredeyse sıfır.

Profesyonel ordun yok.

Büyükelçiliğine baskın yapılıyor, ses çıkaramıyorsun.

Bu vatanın iyiliği için paradan, zamandan, akrabalarından bile fedakarlık yapan insanları terörist ilan edip paralel diye iftira atıyorsun.

Seçimlerde hile desen var.

ABD'de daha alt rütbeli kişiler senin generallerine madalya takıyor. Ve sen Türklük onurumuzu hiçe sayan bu olaya ses çıkarmıyorsun.

Savaş uçakların abd yazılımları ile çalışıyor.

Bosna Savaşı'nda kardeşlerimize yardım için uçak gönderdiğimizde ABD, uçakları kilitliyor.

Sanıyor musunuz ki Bosna Savaşı'nda bunu yapanlar, dünya savaşında sana izin verecek?

Ekonomide yabancılar inanılmaz etkiye sahip.

Para birimin sürekli değer kaybediyor.

Ülkemizde yeni terör örgütleri ortaya çıkıyor.

Haketmeyen insanlar devlette görev alıyor.

Eğitim sistemin berbat.

Yurtdışında 200 dolar olan ürün Türkiye'de oluyor 1500 lira ve hatta daha fazla.

Asgari maaş yetersiz.
İşsizlik oranı fazla.
Faili meçhul suikastler çözülmüyor.

Hukuka müdahale ediliyor.

13 yıldır yeni anayasa diyip bu ülkeyi uyutuyorlar, bil bakalım ortada yeni anayasa falan var mı?

YOK

Türkiye her şeyin en iyisini hak ederken, ecdadımıza layık olmamız gerekirken, bu ülkede herkes barış içinde yaşamalıyken,
Bunların hiçbiri olmuyor.

Ve Türkiye dünya gücü olacak öyle mi?

Ahaha...
shateiel boducx ramazankonur

kişi bu mesajı beğendi.

boducx boducx Doly Bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 25 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Şavaştan korkan bir millet değiliz ama @anonymated dediğin gibi gerçeklerde ortada.
Turgenyev anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Doly.com.tr=>Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri | DolyBilisim.com=>Proje Bilgisayar Çözümleri

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Türkiye şu anda dünyanın en stratejik topraklarına sahip. Bir kısmı ortadoğuya, bir kısmı kuzeye, bir kısmı güneye ve bir kısmı da Avrupa'ya bağlı. Asya ve Avrupayı birleştiriyor. Bunun anlamı şu, Türkiye vs Rusya olsa, Türkiye'yi Rusya'ya yedirmezler. İngiltere, Amerika dostumuz olduğundan dolayı değil, bu toprakları Osmanlı zamanlarından beri istedikleri için Rusya'ya yedirmezler.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
@anonymated her ne kadar haklı olsanda atom bombası haricinde bu ülkeyi kimse yıkamaz kanı bozuklar satmadığı sürece plan belli türkiye 2023 e ulaşmadan bölünmeli parçalanmalı yada yeniden masaya oturtulmalı amaç bu bazen özgürlüğünüz için bazı şeyleri feda etmek gerekir.

1. Basın özgürlüğü gizli belgeleri ifşa etmekle olmaz veya bir ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret etmekle olmaz hangi ülkede gördün böyle bir basın rezalet bir basın ordumuz var.

2. Adalet sistemi çökük eğitim sistemi berbat buna kesinlikle katılıyorum.

3. Askeri silahlar yeni yeni yapılıyor bundan önceki hükümetler yapsaydı bişiler bu halde olmazdık 13 yılda dünya değiştirilmez herşey bir anda olmuyor bundan öncekileri hiç suçlamıyorsunuz.

Sözün özü ben şahsım adına ülkeyi yönetenleri sevmiyorum yaşadığım bir olaydan dolayı göt korkusu Allah korkusunun önüne geçmiş çünkü bunu gördüm ömrüm boyuncada bir daha bunlara oy vermemeye yemin ettim çünkü Adalet yok.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

Com Com Domain Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 75 / 77
  • Ticaret 7, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Türkiye'nin yarı yarıya şansı var evet. Ya daha da diplere ineceğiz ya da yok olacağız. Muhtemel bir dünya savaşında Türkiye için bu ikisinden başka ihtimal bulunmuyor.

Senin kendi askerî teknolojin yok denecek kadar az. Hatta yok diyelim.

Dünyada senin arkanda 1 tane bile devlet olmayacak savaşta.

Türkiye'de daha kendi toprak bütünlüğümüz bile tehlikede, diyorsunuz ki "Irak ile birleşeceğiz". Yemin ediyorum güldürmeyin adamı.

Dünyada söz sahibi olmayı bu yüzyılda siber ordu sağlar. Bizim siber ordumuz sembolik olarak var. Ayrıca diğer ülkelerinkinin yanında ancak heçkır boy durumundayız.

Yerli teknoloji markan 1-2 tane var ve yetersiz.

Yerli araba markan yok.
Yerli askerî yazılımların yok.
Toplum 80 farklı parçaya ayrılmış.
İstihbarat denen şey yok. Anca kendi vatandaşını fişlersin.

Türkiye'de halkın ve hükümetin içinde neredeyse tüm ülkelerin ajanı var. Ülkeyi büyük ölçüde masonlar ele geçirmiş.

Merkez Bankası bile yahudilere ait.

Adamakıllı 2 parçayı bir araya getirip ne teknolojik bir araç ne araba ne uçak ne de başka bir şey üretiyoruz.

Devletin her yeri torpille çalışıyor.
Yolsuzluk hat safhada.

Müslümanım diye geçinen insanlar dine en çok zarar verenler.

Uluslararası Kuruluşlar tarafından ekonomimiz en alt puanlarda.

Yolsuzluk konusunda en az şeffaf olan ülkelerdeniz.

Kendi fikrine uymayan herkesi içeri tıkıp, "bu ülkede basın özgür" diyorsun.

Basın özgürlüğü kuruluşlarının değerlendirmesine göre dünyada 200'ye yakın ülke önümüzde. (Yani en altlardayız)

Asayiş yok. Teröristler ülkeyi bölmeye çalışırken askerine "ateş etme" diyorsun.

PKK'ya katılımları azalttığı bizzat pkk tarafından itiraf edilen dersaneleri ve okulları kapatıyorsun.

Dışa dönük istihbarat 0 (sıfır).

Ülkede papua yeni gine ajanları bile cirit atarken bizim diğer ülkelerde istihbarat çalışmamız neredeyse sıfır.

Profesyonel ordun yok.

Büyükelçiliğine baskın yapılıyor, ses çıkaramıyorsun.

Bu vatanın iyiliği için paradan, zamandan, akrabalarından bile fedakarlık yapan insanları terörist ilan edip paralel diye iftira atıyorsun.

Seçimlerde hile desen var.

ABD'de daha alt rütbeli kişiler senin generallerine madalya takıyor. Ve sen Türklük onurumuzu hiçe sayan bu olaya ses çıkarmıyorsun.

Savaş uçakların abd yazılımları ile çalışıyor.

Bosna Savaşı'nda kardeşlerimize yardım için uçak gönderdiğimizde ABD, uçakları kilitliyor.

Sanıyor musunuz ki Bosna Savaşı'nda bunu yapanlar, dünya savaşında sana izin verecek?

Ekonomide yabancılar inanılmaz etkiye sahip.

Para birimin sürekli değer kaybediyor.

Ülkemizde yeni terör örgütleri ortaya çıkıyor.

Haketmeyen insanlar devlette görev alıyor.

Eğitim sistemin berbat.

Yurtdışında 200 dolar olan ürün Türkiye'de oluyor 1500 lira ve hatta daha fazla.

Asgari maaş yetersiz.
İşsizlik oranı fazla.
Faili meçhul suikastler çözülmüyor.

Hukuka müdahale ediliyor.

13 yıldır yeni anayasa diyip bu ülkeyi uyutuyorlar, bil bakalım ortada yeni anayasa falan var mı?

YOK

Türkiye her şeyin en iyisini hak ederken, ecdadımıza layık olmamız gerekirken, bu ülkede herkes barış içinde yaşamalıyken,
Bunların hiçbiri olmuyor.

Ve Türkiye dünya gücü olacak öyle mi?

Ahaha...

Çok güzel özetlemişin.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al