wmaraci reklam

Tayfun Erbilen ile Dedikodu Yaptık!

18 Mesajlar 5.094 Okunma
wmaraci reklam

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Magozin bugün yeniliklerle coşuyor! Ve daha önce bahsetmiş olduğumuz “dedikodu tadında röportajlar”a bugün başlıyoruz. Bundan sonra internet aleminde adını sıklıkla duyduğumuz kişilerle dedikodu tadında röportajlar yapacak bazen gülecek bazen de merakımızı gidereceğiz. Bakalım ilk dedikodulu röportajımızı kimle yapmışız? :)

Tayfun Erbilen ile Dedikodu Tadında Röportaj!

Magozin: Merhabalar efendim merhabalar :) Şu an çok heyecanlıyım. İnternetteki birçok kişiye Php, jQuery öğrenmesini sağlayan Tayfun Erbilen ile beraber dedikodu yapacağız. Ben heyecanlı olmayayım da kim heyecanlı olsun değil mi?

Tayfun Erbilen: Biraz heyecan iyidir :)

Magozin: Öncelikle size Magozin hakkında neler düşündüğünüzü sormak istiyorum. Sizce Magozin nasıl ilerliyor?

Tayfun Erbilen: Magozin’i severek takip edenlerdenim.. Başka sitelerde ne gibi şeyler olduğunu buradan öğreniyorum açıkçası Ancak biraz durağan sanki? Daha fazla yazarla, daha aktif olmalı düşüncesindeyim.

Magozin: Yaşasın! Tayfun Erbilen tarafında takip edilmek bizi çook sevindirdi. Biliyorsunuz ki sizin hakkında birçok dedikodu yaptık ve bazı heves kırıcı kişiler yorumlar yaptı. Siz bu yorumları gördüğünüzde neler düşündünüz?

Tayfun Erbilen: Eskiden olsa kızıp öfkelenirdim.. Ancak şuan olayları akışına bırakıyorum.. Bu tür insanlar her zaman olacaktır, en güzeli görmezden gelmek :)

Magozin: En iyisini yapıyorsunuz. Siz cevap vermediğinizde bazen biz cevap veriyoruz zaten :)

Şimdi pat diye başka bir konuya atlayacağım ama malum dedikoducuyuz, internet aleminde tüm siteleri olmasa da birçok siteyi sormak istiyorum Wm Aracı’na başlarda ön yargıyla baktığınızı biliyorduk yani sitenin ismi dahi hoşunuza gitmiyordu peki sonra ne oldu da Wm Aracı’nı sevmeye başladınız?

Tayfun Erbilen: WMAracı’nda oluşmuş güzel bir kitle var.. Gerçi son zamanlarda biraz bozuldu bu durum.. Saçma sebeplerden banlananların sonu gelmiyor gibi :) Ya da bilmiyorum, herkes suçlu olmuş son günlerde? Burak iyi idare ediyor wmaracını, ticaret’de dönmeye başladı yavaş yavaş.. Umarım ki, aksaklık çıkmaz.. İşin içine para girince, insanlar biraz huysuzlaşıyor çünkü :)

Magozin: Konu iyice açılmışken Wm Aracı hakkında biraz dedikodu yapalım.. Wm Aracı forumunda beğenmediğiniz davranışları sergileyen üyeler hatta yöneticiler var mı? Varsa hangi davranışlarını beğenmiyorsunuz?

Tayfun Erbilen: Valla açıkçası öyle uzun uzun takılıpda, üyeleri ve yaptıklarını incelemedim. Ancak gördüğüm kadarıyla her yönetici, üstüne düşen görevi yapıyor.. Buda memnun edici birşey zaten :)

Magozin: Yöneticiler konusunda çok haklısınız. Hepsinin Magozin üzerinde büyük emekleri oldu.

Ay biz dedikodu yapalım dedik ama iyice Wm Aracı’nı sardık Biraz da sizin hakkınızda konuşalım. Son zamanlarda adınızı Öğretiyor.com ile duyuyoruz hatta dedikodunuzu dahi yaptık ama siz hiç yorum yapmıyorsunuz, aşk olsun.

Tayfun Erbilen: Evet öğretiyor.com adlı eğitim projesinin içerisindeyim.. Çalıştığım yer “Fikir Dükkanı”na ait bir proje.. Geliştirmelerini ben yapıyorum bir yazılımcı olarak tabiki. Yorum konusuna gelecek olursak, ne desen haklısın ^^

Magozin: Öyleyse bundan sonra yorum yaparsınız ama değil mi? Öğretiyor.com ileri ki günlerde ne gibi değişikliklerle gelecek? Veya bizi nelerle şaşırtabilir? Birazcık baklayı ağzınızdan çıkarsanız bile yeter. Merak etmeyin projenin kurucularından olan Burak Aydın’a hiçbir şeycik demeyiz :)

Tayfun Erbilen: Kesin olarak bende bilmiyorum ancak, eğitim seti satın alma işlemi, aylık üyelik sistemi, kullanıcı duvarı, takip sistemi gibi özellikler getirmeyi düşünüyor Burak Bey :)

Magozin: O zaman bu aralar sık sık Öğretiyor.com’dayız :)

Prototurk.com’dan sonra eğitim veren kullanıcıların sayısı arttı. Bu sizi memnun etti mi? Biz biraz size özenen kişiler gördük hatta sizin videolarınıza özeneyim derken birçok emeğinizi çalanları da gördük. Yanlış anlamayın, video çekenleri tebrik ediyoruz ama beraberinde emek hırsızlığı yapanları da görünce ne yazık ki böyle soruyu sormadan edemiyoruz.

Tayfun Erbilen: Buna ben vesile olduysam, sevindirici birşey tabiki. Memnun etti beni, niye etmesin ki :) Bende eğitici videolar hazırlayan kişilerin çoğalmasından yanayım. Valla nurçincim, özenti konusuna birşey diyemem.. Herkesin bir anlatım tarzı vardır, neyse o yani :)

Magozin: Haydi birazcık da başka sitelerin dedikodusunu yapalım. Bu aralar gözünüze çarpan web siteleri var mı? Var ise birazcık bahsedebilir misiniz? (Çaktırmayın, sizi birazcık dedikoducu yapmak istiyoruz :D)

Tayfun Erbilen: Yeni siteleri magozin’den öğrendiğim için, sen ne biliyorsan bende o kadarını biliyorum :)

Magozin: Magozin’i çok seviyorsunuz öyleyse :) Bu bizi gerçekten çok sevindirdi. Size iyi bir haberim var, magozin bundan sonra daha aktif olacak malum tatil geldi. Tatille beraber dedikodular da çoğalacak :)

Tayfun Erbilen: Sabırla bekliyoruz :)

Dedikodu Tadında Röportajlarla Magozin...

Atakan Orkunx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Orkunx Orkunx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)
Nurçin daha çok bekliyorum röportajlarını ancak dediğim gibi eğer yapabilirsen Videolu yap.Röportajdan çok muhabbet gibi olmuş sıkılmadan okudum :)

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

Orkun adlı üyeden alıntı

Nurçin daha çok bekliyorum röportajlarını ancak dediğim gibi eğer yapabilirsen Videolu yap.Röportajdan çok muhabbet gibi olmuş sıkılmadan okudum :)

Yakın zaman içerisinde videolu dedikodulara da başlayacağım ancak çözünürlüğü iyi olan bir kamera bulamadım bu yüzden uzun sürdü videolu dedikodu çekemem :/

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)

DarkGirl adlı üyeden alıntı

Yakın zaman içerisinde videolu dedikodulara da başlayacağım ancak çözünürlüğü iyi olan bir kamera bulamadım bu yüzden uzun sürdü videolu dedikodu çekemem :/

Artık Full HD kameralar 500-600 TL civarında geziyor tabii bunla Handy Cam denilen el kameraları ama benim dediklerim de iş görür.Eskiden olsa anlardım dandirim bi kameranın fiyatı 1500 TL den aşağı değildi :eek: :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Artık Full HD kameralar 500-600 TL civarında geziyor tabii bunla Handy Cam denilen el kameraları ama benim dediklerim de iş görür.Eskiden olsa anlardım dandirim bi kameranın fiyatı 1500 TL den aşağı değildi :eek: :D

Ben öğrenciyim ve ailem yeni bir kamera almama hayatta izin vermezler. Elimde olan parayı da birkaç ay önce telefona harcadım. Bu yüzden birisinden ödünç kamera alacağım :)

sahinersoz sahinersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Çok güzel bir röportajdı. İkinizin de elinize, ağzınıza sağlık.

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Çok güzel bir röportajdı. İkinizin de elinize, ağzınıza sağlık.

Teşekkür ederim :) Amacım klasikleşmiş röportajlardan uzaklaşmak ve birileriyle dedikodu yapmak idi ve sanırsam başarmışım :o

Anonim334 Anonim334 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Çok imremdiğim birisi , yani demedim diyemem '' Keşke bende bilsem şunu '' :)

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Nurçin seni her zamanki gibi ayakta alkışlıyorum. Sadeliğin ve açıksözlülüğün röportaja da yansımış. Başarılar.

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
@Anonim334, aynen. Örnek aldığım kişilerden biri :)

@test9, bu güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Ee, boşuna dedikoducu değiliz. Dedikoducular, açık sözlü olur :D

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al