wmaraci reklam

🚀16 GB Ram - 1Gbit Network - UK Lok. VDS Sadece 49.99₺! 📢1 Haziran Tarihine Kadar Geçerli Kampanya📢

5 Mesajlar 995 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YilmazServers YilmazServers https://yilmazservers.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Ç** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 16
  • Ticaret 6, (%100)

wmaraci
reklam

digitulip digitulip WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Günaydın, ben sizden 5 gün önce vds aldım, aslında çok memnundum ancak son 3 gündür sabah ve akşam saatlerinde network 2-3 saat süreyle DOWN, sebebi nedir?

• Üyelik 19.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Ç** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 16
  • Ticaret 6, (%100)

digitulip adlı üyeden alıntı

Günaydın, ben sizden 5 gün önce vds aldım, aslında çok memnundum ancak son 3 gündür sabah ve akşam saatlerinde network 2-3 saat süreyle DOWN, sebebi nedir?

Merhabalar

Konu ile ilgili destek talebi gönderirseniz sorununuz detaylı olarak incelenir, bahsedilen paket 8 senedir satışı yapılmakta olup +400 kullanıcının kullandığı bir pakettir. 2-3 saatlik Down hizmete başladığımız günden bu güne kadar ki zamanda dahi olmamış bir durumdur. :) Sizin sanal sunucunuzun içeriği ile alakalı olabilecek bir durum olması muhtemel.

İyi çalışmalar.

digitulip digitulip WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
destek talebi oluşturdum, hala network down... daha bir şey yükleyebilme fırsatı bulamadım, olsa iyi olurdu...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Ç** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 16
  • Ticaret 6, (%100)
Tekrardan merhabalar

Amacınız sanırım sadece konuyu baltalamak, destek taleplerin de herhangi bir down ticketi gözükmemekte, doğru firmaya talep gönderdiğinizden emin misiniz? Ayrıca sistemlerimizin hiç birinde kopma vs. söz konusu değil, 9 yıldır sorunsuz çalıştığı gibi aynı şekilde uptime oranımız en üst düzeyde :)

Lütfen özelden isim soyisim bilgilerinizi gönderin, bir inceleme başlatalım bakalım sorununuz hakkında.

---------------------------------------------------------------

EKLEME OLARAK;

Profiliniz üzerinden yola çıkarak İsim soyisminizden VPS'inize ulaştık, Ubuntu işletim sistemi kurulmuş ve IP ayarları değiştirilmiş/kurcalanmış olarak gözüküyor. Otomatik sistemimizin kurduğu işletim sistemleri otomatik olarak IP adresini alarak sorunsuz olarak internete çıkış yapar. Sizin ürününüzde oynama yapılmış anladığımız kadarı ile, panelden ürünü formatlarsanız sorunsuz internete çıkış yapabildiğinizi göreceksiniz. Ayrıca sorunlarınızı Ticket sistemi üzerinden açarak, konuyu baltalamayarak daha hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İyi geceler, iyi çalışmalar :)

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al