wmaraci reklam

⭐⭐E5 Serisi VDS Paketleri - Anında Teslimat - Format Panel - Ücretsiz Kurulum - Ücretsiz Plesk - Ücretsiz SSL⭐⭐

4 Mesajlar 1.998 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

odeaweb odeaweb Alan Adı & Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)

[CENTER][CENTER][CENTER][CENTER]

[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]

[CENTER][CENTER]

[/CENTER]
[/CENTER]

sepolbilisim adlı üyeden alıntı

Bu Firma Harika 2 3 Aydır VDS Hizmeti Alıyorum Çok Çok Süper Helal Olsun Böyle Devam Ederse Firma Degiştirmem Hiç Hemde

masterthone adlı üyeden alıntı

1 haftadır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.

opencartmarketi adlı üyeden alıntı

Teknik Destekleri Hızlı ve Çok İyi :)

St3ch adlı üyeden alıntı

2,5 milyon üyeli forum sitemi barındırmak için Odeaweb tercih ettim , gece mükemmel bir destekle işlerimi hallettiler. Brilikte yola devam :)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Kendilerinden sunucu aldık. Eski sunucuda bulunan tüm siteleri eksiksiz olarak taşıdılar. Ne sorarsam sabırla yanıt verdiler.
Anında destek cevabı geliyor.
Kendilerini tebrik ediyorum.
Umarım uzun yıllar beraber çalışırız.

dadaskral adlı üyeden alıntı

Sunucu satın alındı. Ben daha önce her sorduğum soruda cevap veren ve bu kadar hızlı olan bir firma daha görmedim açıkçası. Sonuna kadar hakediyorsunuz olduğunuz yeri :)

Testimo adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar @odeaweb; den aldığımız hizmetin kaliteli ve sabit olacağını ve sorun yaşamayacağımıza ikna olduk kendisi ile yapılan 3 aylık vds paket satın alımını yıllık olarak yeniledik vermiş olduğu hizmet dolayısıyla kendisine teşekkür ederim... Şurayada bir kanıt bırakalım ... İyi çalışmalar dilerim...

Muaddib adlı üyeden alıntı

Türkiye vds-4 aldım. Gerek alım sonrası bildirimler gerekse mesajlara hızlı yanıt verilmesi gerçekten çok memnun edici bir durum. Teşekkürler.

alperacan adlı üyeden alıntı

Yıllık VDS 2 Türkiye paketi alındı. 3 gündür bir sorunla karşılaşmadık. cPanel'den geçiş yaptığım için Plesk yabancı geldi ancak her konuda yardımcı oldular. Umarım yıllarca bu kalite de devam ederler.

basoglanh adlı üyeden alıntı

Uzun süredir çalıştığım bir firma. 30 civarında irili ufaklı özel konfigürasyon sunucularım mevcut. Hızlı ve çözüm odaklı kendileri.
Teşekkürler.

talebetube adlı üyeden alıntı

Kendilerinden 2 adet şuan için hizmet aldım hem bir yıllık reseller hem 3 aylık VDS çok çok özen gösteriyorlar kendi isleri sunucu host script vs hataları içinde yardım ediyorlar ürünü sattım diyerekten köşeye çekilmiyorlar arkasındalar yani işin bence sizde gözünüz kapalı çalışın derim.

Teşekkürler.

itfaiyeci adlı üyeden alıntı

1 adet Xenforo kullanan forumumuz için Vds 1 paketini satın aldık. Çok memnunuz paket yükseltimi veya süreyi uzatacağız :):)

SeoKeyword adlı üyeden alıntı

denemek için sipariş geçtim. teknik destek konusunda şuan bir sorun yok :) müşteri hizmetlerinden erkan bey'e teşekkürler

SeoKeyword adlı üyeden alıntı

Destek konusunda. Firma A+++++ her konuda destek oldular. Vds kurulmasına rağmen yaşıdığım soruna anlık değil kalıcı çözüm ürettiler. Tavsiye ederim.

Berkay24 adlı üyeden alıntı

Hayırlı satışlar Serkan Bey :)

Odeaweb gerek sunucuları gerekse destek olarak önerdiğim firmadır. Sunucu arayışı olan varsa kesinlikle öneririm.

eeozkok adlı üyeden alıntı

İşini hakkıyla yapan bir firma, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz hem sunucu kalitesi hemde teknik destek ekibi olarak profosyoneller

Enver27 adlı üyeden alıntı

Kesinlikle çok memnun kaldım. Geçen Ay almış olduğum paketi yükselttim. En önemlisi DESTEK Mükemmel. Başarılarınızın devamını dilerim. Lütfen bu şekilde devam edin.

ilhanSEVEN adlı üyeden alıntı

1 adet vds 2 siparişi verdim ve çok kısa sürede teslim aldım. Bir kaç sorunu hemen hallettiler. Sorunlu bir sunucudan geçtiğim için şu anda hız olarak, destek olarak memnun kaldım.
Uzun yıllar çalışmak dileğiyle.

mckoc adlı üyeden alıntı

Destek sistemi özellikle teknik destek çok hızlı ve başarılı.
Hiç düşünmeden tüm server ihtiyaçlarımı sizden karşılayacağım bundan sonra.

BirTema adlı üyeden alıntı

@odeaweb; Yarın, haftaya ya da seneye çalışma süreci nasıl işler bilemiyoruz ancak bugün bizleri çok büyük bir sorunun altından çekip aldınız, bunun için birtema ekibi olarak teşekkür ederiz. Bugün çalıştığım odeaweb firması ile alakalı kısaca düşüncelerimi aşağıya aktarıyorum ;

4 yıl 8 aydır bu forumda çok iyi olduğunu düşündüğüm bir hosting firması ile çalışıyorduk. 13 adet web sitemiz barınmaktaydı, tahminlerime göre 200-240 arası müşteri yönlendirdim (tema alan müşterilerimizin hosting önerisi üzerine). Tema kurulumunu yaptığımız her müşterinin sunucu firma seçimi ile alakalı kendi kayıtlarımız var ve istatistik tutuyoruz. Bugün web sitemize aldığımız bir saldırı sonucunda 2 ay önce 575 TL ödediğimiz paketimizi askıya aldılar. Hiç bir şekilde destek ya da olumlu bir adım göremedim. Ücretin hiç bir şekilde benim için önemli olmadığını, derhal ön gördükleri sunucuya geçirmelerini iletmeme ve gerekli önlemlerin alınmasını istememe rağmen doğru düzgün bir dönüş alamadım. Saatler boyu ciddi sorunlar yaşadım.

Odeaweb firması ile görüşme sağladık ve 1 saat gibi bir sürede 7,5 GB yedeklemeyi gerçekleştirip, sunucu aktif edip, gerekli saldırı önlemlerini aldılar ve şuan da bir problem yok. Ayrıca bu işlemleri yaparken defalarca sormama rağmen ücreti sonraya bırakalım önce sorununuzu halledelim dediler ve öyle yaptılar.

Bu forumda kimseye yıkama, yağlama yapacak bir gerekliliğim yok. Bu mesajı kendi rızamla yazdım, içimden geldi.
Tekrar teşekür ederim.

yorukefe adlı üyeden alıntı

Sipariş vermeden önce soru sorduk, günlerden pazar dört dakikada cevap geldi ve cevaplar tatmin edici düzeyde.. sipariş vermeye karar verdik.. bilmediğimiz bir firma ancak şu an sorun görünmüyor. deneyip göreceğiz..

osahin adlı üyeden alıntı

@TahsinCetinkaya sayesinde tanıştık.
20+ yıldır 4. defa aldığım hizmeti değiştiriyorum.
Bu kararı vermem de, verdikten sonra da verdiği hizmet ve süreçteki destekle doğru karar verdiğime emin oldum.
Umarım kalan süreçte de benzer hizmeti sunmaya devam ederler. İlk intibam edecekleri yönünde..

Birkaç saatlik sürede hizmetim aktif edildi, eski sunucumdaki tüm datalar taşındı ve eksik/gedik ne varsa gözden geçirildi.
Tekrar teşekkürler @OdeaWeb.

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

''Düşük öncelikli'' destek açıyorum; 2 dakika sonra işlem tamamlanmıştır şeklinde cevap geliyor.
Samimi olarak söylüyorum, ciddi anlamda işini düzgün yapan bir firma. Performans açısından da bir sıkıntımız yok.
Hep böyle devam edin :)
Hayırlı işler diliyorum.

AzraeList adlı üyeden alıntı

Firma değiştirerek, ayın 11'inde aldığım Almanya VDS4 'ten çok memnunum. Verdiğiniz hizmetin kalitesi ve ilgiliniz için teşekkürler.

recbas adlı üyeden alıntı

Bu firmadan gerçekten çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Anında destek

Nettsted adlı üyeden alıntı

Türkiye'de birçok firmanın vermemekte direttiği ve bir ton para verdiğimiz firmaların vermediği jpegtran, optipng, pngout, pngquant, gifsicle, ve cwebp gibi özellikleri bize vds ürünleriyle verdiler. Hız konusunda bir problem yaşamadık, verdikleri özelliklerle daha da iyi hız çalışmaları yapabileceğiz. Kendilerine teşekkür ediyorum. Müşterinin memnuniyetine yönelik çalışmalarını takdir ediyoruz.

Aberat adlı üyeden alıntı

2 Adet Vds Kiralandı. Çok Memnun Kalındı ve şiddetle tavsiye edilir. Sağlam güvenilir ve ilgili insanlar. Teşekkürler.

gzhn adlı üyeden alıntı

Bir adet Windows vds alındı. Otomatik kurulum gerçekten çok başarılı.

Yuc3L adlı üyeden alıntı

VDS aldım, uzun zamandır aldığım en iyi destek. Teşekkürler, Serkan Bey'e ayrıca teşekkürler.

MitiSen adlı üyeden alıntı

Kampanya VDS 1 paketinden satın aldım. İşlemler çok hızlı gerçekleşti ve gayet memnunum şuanda.Teşekkürler :)

Zartnet adlı üyeden alıntı

daha önce konuya yazdım mı bilmiyorum lakin ortalama 5 ay oldu, çok memnunum. Türkiye'de böyle başarılı firmaların sayısının artması dileğiyle İyi çalışmalar @odeaweb; <3

BurakUlker adlı üyeden alıntı

19 Aralık tarihinde almış olduğum VDS4 paketinden sonra bu hafta içerisinde 1 adet VDS6 ve 1 adet VDS3 paketi satın aldım. Kendileri gerçekten bu süreçte bana oldukça destek oldular. Nasipse bu hafta şirketimiz için kullanmakta olduğumuz 4 sunucuyu VDS6 paketine taşıyacağım. Gerçekten işlerini hakkıyla yapan bir firma olduklarını bana gösterdiler. Teşekküler Odeaweb ailesi ve Kaan bey :)

TRGEN adlı üyeden alıntı

1 adet VDS alınmıştır. Ödeme yaptığım gibi aktif oldu. Bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum :)

JimmyBey adlı üyeden alıntı

Vds sağlandı çok guvenilir odeme konusunda yardimci oldular ������ çok teşekkürler ���� hizli ve aninda destekk

Quare adlı üyeden alıntı

Hocamın ilgisini mi yoksa sunucunun kalitesini mi övsem bilemedim.

odeaweb ile 1 hafta önce tanıştım arkadaşlar isteyen olursa sitemin linkini ve gerekli bilgileri aktarabilirim. Fazlasıyla yardımcı olmaya çalışıyorlar vds 2 paketini kullanıyorum. Plesk web panel ücretsiz. Mesajlarımada en gec 30 dakika içerisinde cevap verıyorlar site ismi veremiyorum ama mybb sistemin 0,6 sn de açılabildiğine şahit oldum bence muazzam :)

candarbey adlı üyeden alıntı

Bir adet VDS1 Paket alındı, hocam çok yardımcı oldu, ufak bir eksikliği giderdi sağolsunlar çok ilgililer.

Akar adlı üyeden alıntı

VDS4 aldım cPanel ve ek ip ile birlikte. Alım aşaması, kurulum ve çalışma durumu için söyleyebileceğim tek şey memnuniyet. Sunucuların durumu çok iyi. Teşekkür ederim.

BattinBey adlı üyeden alıntı

1 Domain Kaydı, 1 VDS, 1 Paylaşımlı hosting satın alındı. Ürünler harika Fiyatlar uygun.
Teknik destekleri gördüğüm en iyi teknik destek ekibi olabilir her konuda yardımcı oluyorlar.

ozerarinc adlı üyeden alıntı

Vds hizmeti satın alınmıştır, sorulara hızlı cevap veren kalite bir firma. Teşekkürler

miZahh adlı üyeden alıntı

Vds - 3 paketi alındı. Hem hızlı hemde çok ilgililer teşekkür ederiz.

Aklınızda soru işareti kalmaması adına gerekli tüm bilgilendirmeyi yapıyorum...

Başka bir firmadan aldığım hizmeti beğenmediğimden Firma ile üyeliğim olmadan *** üzerinden konusunu görerek iletişime geçtim kendilerinden vds satın aldım ve kurulumu gerçekleştirdiler ve teslim ettiler plesk panel ücretsiz sağlanıyor bunun dısında vds lerde bence 10 numara hizmet var hatta bilen bilir mybb sistem kurulu ve sayfa açılış hızı şuan 0,3 sn max birde üstüne birsürü js calısıyor tüm özellikler açık güvenlik dahil site adresi ve test için profilime bakabilirsiniz. Kendilerinden gayet memnunum varolan sistemi devam ettirmeleri durumunda kesinlikle de ayrılmayı düşünmüyorum destek kesinlikle çok iyi Başarılarının devamını diliyorum... Bu arada *** üyeliğim daha yeni buna takılanlar olacaktır sebebide web sayfası adresi üzerinden daha yeni üyelik açtım ticaret puanlarıma bakın yakında çoğalacaktır şuan için 4 kişiyle seo anlaşması yapmış bulunuyorum...

[SIZE=6]İyi Ki Varsın Odeaweb :)[/SIZE]

Judith adlı üyeden alıntı

Kendilerinden aldığımız VDS hizmetinden oldukça memnunuz. İlgilerine teşekkür ediyoruz.

CihanSemiz adlı üyeden alıntı

Kendilerinden VDS 5 Server sunucu alinmistir, ilgi ve alakalarindan Dolayi kendilerine Tesekkur ederim, hayirli satislar Dilerim,

[CENTER]

FRMKLAS adlı üyeden alıntı

Bir adet VDS1 paketi sipariş verildi ödeme yapıldı :)

hdfilm27 adlı üyeden alıntı

Şimdiye kadar aldığım hizmetlerden en iyisi diyebilirim. Kendinizi özel hissettiren sürekli destek olan bir kurum. Yetersiz kaldığınız yerde bile size destek olan bir şirketle ilk defa çalışıyorum. Ücret ulaşmadan sistemi kurdular. Hem destek üzerinden hem de WhatsApp üzerinden yardımcı oldular. Sistemleri hem uygun hem kaliteli. Çok teşekkür ederim. Temiz iş, temiz sistem. En iyi destek.

FightForHonor adlı üyeden alıntı

süper , hızlı, ve dürüst hizmet
adam gibi adamlar

glacher adlı üyeden alıntı

Bir çok hosting firması ile çalıştım fakat şu ana kadar çalıştığım en ilgili firma diyebilirim. 4 Senelik kullandığım sunucu firmasını bırakıp buraya geçtim ve çok memnunum. Web sitemize yoğun saldırı vardı ve sitemizi buraya taşıdık çok ilgi ve alaka gösterdiler sağolsunlar. Sunucu ve başka hizmet almayı düşünen arkadaşlar gözünü kırpmadan alabilir.

AbdullahAsn adlı üyeden alıntı

sipariş verilmiştir. saolsun ticketleri geri dönüşleri. epey hızlı. sunucu kuruldu. teslim aldım.

ShiNcap adlı üyeden alıntı

VDS 1 paket satın alındı gerekli desteği anında verip anında sorularınıza cevap veren kullanıcı odaklı mükemmel ötesi bir firma süpersiniz teşekkür ederim.

ZetDizayn adlı üyeden alıntı

VDS6 Sipariş geçmiştim. kurulum ve destek konusunda yardımlarınıza minnettarım. Makineden memnun kalırsam yıllığa çevirtmeyi düşünüyorum. Şimdilik herkese tavsiye ederim :)

thesinner adlı üyeden alıntı

1 Adet vds alındı. Hızlıca kurulum sağlandı. Diğer sunucudan taşımada sağlayıp istediğim özel eklentileri de beni kırmayıp kurdukları için teşekkür ederim. İnşallah uzun süre sorunsuz çalışırız

daqrx adlı üyeden alıntı

Firmadan 3 adet sunucu alınmıştır. Gayet profesyonel hizmet verilmekte. Güvenle alışveriş yapa bilirsiniz.

Favela adlı üyeden alıntı

sunucu satın alındı hızlı ve güvenilir bir site tavsiye ederim

techtasarim adlı üyeden alıntı

VDS Hizmeti alindi gercekten cok begendim sistem güzel ve hizli

T3NGRi adlı üyeden alıntı

VDS'leri kusursuz. İlan sitemde kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

HalilHanBadem adlı üyeden alıntı

2 adet VDS 2 siparişi verildi.
Ödemeden, sipariş onayına, sistem kurulumu ve desteğine kadar dört dörtlük bir ekip.
Böyle giderlerse tüm sistemi odea sunucularına bağlayacağım.
Hep böyle iyi ve güzel kalmanız dileğiyle O:)

Sezqiu adlı üyeden alıntı

VDS 6 paketi satın alınmıştır. Teşekkür ederim, Gayet ilgili bir firma

enngerek adlı üyeden alıntı

Bir kaç gün arayla iki adet paket 1 alında ticketlara hızlı dönüş sağlıyorlar teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

BilgiciDedeniz adlı üyeden alıntı

Samet adında bi müşterim için sizden VDS desteği aldık. Ticketten sürekli olarak aralıklarla size yazdım. PHP GD eklentisine kadar kurar mısınız diye, bir kere bile ters cümle ile karşılaşmadım.

Saygı ve tecrübelerinizden ötürü teşekkür ederim. Bol kazançlarınız olsun.

Alphan adlı üyeden alıntı

Kampanya VDS 2 paketinden satın aldım. Teknik destek ekibi her soruya anında yanıt verip yardımcı oluyor.

Karhost adlı üyeden alıntı

VDS4 Paketini aldım. Destek sistemleri çok başarılı.

BurakUlker adlı üyeden alıntı

VDS 4 paketinden aldım. Daha ilk günden kahrımı çekip sanki tek müşterileri benmişim gibi ilgilendiler. Keşke daha önce bulsaymışım diyorum.

sepolbilisim adlı üyeden alıntı

Genelde Yıllarca Reseller Kullandım İlk Defa VDS Kullanmak İstedim Ve OdeaWeb İle Tanıştım Yardımcı Oldular Çok İyiler Şuan Müşterilerim Web Siteleri Reseller Göre Kat Kat Hızlı Şuan Bir Sıkıntı Yok İlgi Ve Alakanız İçin Teşekkürler

fbattalseo adlı üyeden alıntı

Direkt alış gerçekleştirdim. Hızı, stabilliği, sistemin akıcılığı eski bir sistem yöneticisi olarak bu hizmeti özlemişim. Düşünmeden alabilirsiniz.

suvakhosting adlı üyeden alıntı

vds 3 paket satın alındı destekleri ve sunucu hizmetleri harika tüm altyapım odeaweb güvencesinde hizmet etmekteyim.

myqatsel adlı üyeden alıntı

5'nci paketten aldım, sağolsun direkt çok destek sağladı. Gayet memnunum şuan. İyi çalışmalar.

erkanyazilim adlı üyeden alıntı

VDS paketi yükseltildi... arkadaşlar hizmeti bir kenera bırakın bir çok firma var piyasada bir çok iyi hizmet veren firmalarda mevcut ama bu firmalarda gerisi yok! Odeaweb hem hizmeti olsun hem teknik destek ilgi ve alaka bakımından sorunları en hızlı şekilde çözme konusunda bu firmanın eline kimse su dökemez..

AyberSoft adlı üyeden alıntı

3 gündür uğraştırıyorum kendilerini gece 3 lere kadar saolsun lar tüm isteklerimi yerine getirdiler. Kendileri ile tanıştığım için çok mutluyum.

RayRound adlı üyeden alıntı

Öncelikle @odeaweb; canlı destek Operatörü İbrahim K'ya Destek Operatörü Serkan Kıvanç'a teşekkür ediyorum.

Saat 11:00 civarları iletişime geçtim 11:10 geçe 4 yıldır çalıştığım yerden vazgeçip kendileriyle çalışmaya ikna ettiler 11:24 geçe ödemeyi tamamlayıp yedek taşımaları için bilgilerimi ilettim ve 12:45 'te bütün sistemim kurulu sunucum anahtar teslim kullanıma açık bir şekilde teslim edildi.

Çalışmayı düşünüp tereddüt edenler var ise kesinlikle öneridir düşünmeden kendinizi onların eline bırakın.
Teşekkürler ODEAWEB ailesi.

alenazte adlı üyeden alıntı

Bi müşterim için sipariş geçtim açıkçası beklediğimden çok daha iyi çıktı performansı olsun desteği olsun çok iyi teşekkürler

Kazananne adlı üyeden alıntı

VDS2 paket alındı, vds12 paket alınmış gibi ilgi, alaka ve destek var. Kesinlikle tavsiye.

Karhost adlı üyeden alıntı

Kendilerinden hem vps hem vds hizmeti alıyorum. Reseller hesaplarına elveda diyebilirsiniz. Makul fiyatlar ve sürekli destek veriyorlar. Ufak bir problemim için bile sabaha kadar destek alabiliyorum. TAVSİYE EDİYORUM.

CodeResearchers adlı üyeden alıntı

Aktif olarak vpslerini kullandığım firma vpsler yaptığım işlemlerden yetersiz geldiği için vds5 paketini satın aldım ciddi derece performansı yüksek alacak arkadaşlar gözü kapalı alabilir

kaanmavis adlı üyeden alıntı

Uzun süredir çalıştığım tek firma f/p geri dönüş problem çözme konusunda aşırı ilgili bir ekip
Ve yine vds paketlerinden biri daha alındı. Şunu özellikle belirtmeliyim ki satış sonrası ilgi satış öncesinden çok daha iyi

CodeturK adlı üyeden alıntı

1 Adet VDS Satın alındı. Gece gece hızır gibi yetişti ödeme almadan arkadaşlar siteleri taşıdı kurulumları ayarları takipleri vs vs herşeyiyle ilgilendi . Fazla bilgimiz olmadığını söyledik ve gerçekten tüm samimiyetiyle yardımcı oldu.

İnşallah böyle samimi firmaların kazançları iyi olur da hizmet kalitesi artar. Sorunları çözmek yerine sürekli yazılımsal,bizden kaynaklanmıyor, sizin yapmanız lazım, vs gibi cevap vermeyi seven kişilerle iş yapmamış oluruz.

İnşallah arkadaşlarla da sorun yaşamadan uzun yıllar devam ederiz. Allah Hak edene bereket versin.

sosyaldizayn adlı üyeden alıntı

Satış öncesi sorularıma bunalmadan cevapladıkları için öncelikle teşekkür ederim. VDS 4 Paketini satın aldım verdikleri bilgilendirme ve hızlı kurulum için teşekkür ederim bundan sonra bende odeaweb'teyim.

Xray31 adlı üyeden alıntı

Vds2 Paketi Alındı.
Satış Öncesi Oldugu gibi satış sonrasındaki ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum ve Kesinlikle Tavsiye ediyorum.

Uzermuhammet adlı üyeden alıntı

VDS 1 paketi sipariş geçildi arkadaş gayet ilgili taşıma konusunda çok yardımcı oldu mesajlara anında dönüş sağlayıp çözüm odaklı çalışıyolar kesinlikle tavsiye ediyorum

megabayt adlı üyeden alıntı

Kampanya VDS 3 paketinden satın aldım. Teknik destek ekibi gerçekten çok ilgili.

Ucube adlı üyeden alıntı

VDS1 Sipariş verildi, teşekkürler :)

hemen onay verildi ve aktif oldu teşekkür ediyorum.

PYRON adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Hayırlı satışlar. Kaliteli alt yapıya sahip bir firma. Destek taleplerinde de gayet ilgili ve bilgililer :)

İyi Çalışmalar

erkanyazilim adlı üyeden alıntı

VDS 3 alındı hızlı teslimat profesyonel hizmet.

[/CENTER]

[/CENTER]

[CENTER][CENTER]

SPYX adlı üyeden alıntı

Windows VDS aldım kurulumundan bağlantısına kadar her şeyi halletiler destek cevaplarına 2dkyı bile geçmeden cevap veriyorlar. Alım yapacaksanız düşünmeyin. İnternet hızı da dedikleriyle aynı eğer updown için alacaksanız.

[/CENTER]
[/CENTER]
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ZeNHaR ZeNHaR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Sayın Odeaweb yetkilisi,
Sizden bir arkadaşım aracılığı ile alınmış olan hesabım var. İçerisinde 3 adet sitem mevcut. Ancak arkadaşıma şu an için ulaşamıyorum. Sitenizdeki canlı destekle durumumu izah etmeye çalıştım ama maalesef olumsuz yanıt aldım. Sadece üye girişi yapıp ticket açarsam ilgilenileceği söylendi. Hiçbir bilgi ve yetki istemediğimi sadece sitemin biran evvel aktif edilmesini istediğimi ısrarla söyleyince tamam yetkili kişilere iletiyorum dendi. Ancak şu an için 1 saat olmasına rağmen geri dönüş yapılmıyor.
Sorunum şu ki,
Dün geceki taşıma işleminden sonra sitelerimden birisi ki benim için esas önemli olan site hala aktif edilmemiştir. 404 hatası almaktayım. Cpanelden baktığımda içerisinde hiçbir dosya gözükmüyor. Bu şekilde an itibarı ile neredeyse 1 gündür her gün güncellenen sitem hem sıralama kaybı hem de ziyaretçilerim tarafından çok kötü olmaktadır. Sizden istediğim hala sizde barınmakta olan sitemin bir an evvel tekrar çalışır hala getirilmesidir. Tekrar ediyorum yetki vs herhangi bir talebim yoktur.

lino1907 lino1907 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Kendilerinden 1 adet webhosting hizmeti satın aldım gayet memnunum gözüm kapalı tavsiye edebilirim yakında zamanda insallah vds sunucusu alacağım başarılarınızın devamını dilerim Allah bol kazançlar nasip etsin.

mertcan0233 mertcan0233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
kendilerinden 1 adet vds sunucu alındı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al