wmaraci reklam

Önereceğiniz sağlam ucuz vds firması varmı

3 Mesajlar 597 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
başlıktada belirttiğim gibi ucuz sağlam bir firma arıyorum nette hepsine baktım cpu lerden kesip biçip fiyat koyuyurlar böyle hep çalışacağım bir firma olsun cart curt firma değişmemek için lütfen destekleri 15 20 dkk üstü kişiler olmasın acil durumlarda ilgili kişiyi bulamıyoruz tüm herşeyimiz gidiyor en son trlokasyon dan aldık adam domain değiştirip besbulut.com yapmış süremiz bitmeden tüm herşeyimiz gitti bunun gibi firmalar kesinlikle olmasın bir heves oğruna başlayıp kapatanlar oluyor çünkü ben proje geliştircem cart curt firma değişikliği olmaması yönünde böyle söyledim yanlış anlaşılma olmasın

wmaraci
reklam

kapteyanteknoloji kapteyanteknoloji kapteyan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Selamlar, kampanyamızı inceleyebilirsiniz.
https://wmaraci.com/forum/sanal-sunucu-alisverisi/aninda-teslim-nvme-ssd-turkiye-e5-2698-v3-almanya-intel-i9-9990k-and-amd-epyc-islemcili-vds-paketleri-500940.html

SerhatUner SerhatUner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
EniyiSunucum olarak size yardımcı olmak isteriz.

Aşağıdaki bırakacağımız link üzerinden yüksek performans elde edebileceğiniz, Intel Xeon® seri işlemcili sanal sunucu paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
https://www.eniyisunucum.com/sanal-sunucu.php/ adresi üzerinden 25TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye Lokasyonlu sanal sunucuya sahip olabilirsiniz.

Canlı destek üzerinden merak ettikleriniz var ise, bağlantı kurarak sorabilir, bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
EniyiSunucum Internet Hizmetleri.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al