wmaraci reklam

SSD Diskli Fransa Lokasyon Sanal Sunucular UP\DOWN VDS 5.5$ - Banka ve Kredi Kartıyla Ödeme

54 Mesajlar 9.279 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

usthosting usthosting usthosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek BT Uzmanı
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 38 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
boynerim bize aylık 200 lira mı ödediniz?
Biz size yapmamız gereken yardımı fazlasıyla yaptık bey efendi içerikler belli. Bundan sonra her iki tarafta aynı dilde konuşmalı o halde. İyi günler iyi çalışmalar dileriz size.

wmaraci
reklam

boynerim boynerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Enerji
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 35 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
usthosting daha yazdığım yorumu bile okumuyorsun, Yıllık 200 Lira Dedim!! Ben Hangi dil kullanmışım hizmeti hakkıyla alamadığım için sitemimi dile getiriyorum buda en doğal hakkım müşterinizim Hiç bir ticket detsek bileti arkadaşlar soruyorum 10 saatte mi cevaplar 4 5 saatte mi cevaplanır.

boynerim boynerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Enerji
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 35 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
usthosting belki hata kendi sitemde kusur bende lakin , sen firmasın kardeşim senin 10 saat gibi 5 saat gibi destek biletini geri döünş gibi bir lüksün yok ben sana bunu anlatmaya çalışıyorum. Her firma müşteri kapabilmek için bende dahil ilk başta elinden geldiğini yapıyor , bununda kendine göre sebebleri vardır, Müşteri kazanmaktır amaç. ben sadece senin destek biletlerine saatler sonra cevap vermene rahatsız oldum. iyi birismin evet yardımcı oluyormusun evet şu an sitemi taşıyan Arkadaşta yardımcı oluyor hemde fazlasıyla neden beni müşteri olarak kazanmak için. hayırlı işler.
usthosting

kişi bu mesajı beğendi.

usthosting usthosting usthosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek BT Uzmanı
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 38 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ben zaten haklı olduğunuzu kabul ediyorum aksini söylemiyorum. Bir hizmet alınmış ve bu hizmet verilmeli öyle yada böyle. Ancak hesaplanmaış durumlar insanın her an başına gelebiliyor. Burada ne söylesem sizi memnun yada mutlu edemem fakat bu kadar süre zarfında biz yaşattığımı her mağduriyet için bir çözüm üretmeye çalıştık. Hiç şüphesiz aksaklıklar oldu doğrularımızda oldu yanlışlarımızda siz müşteri olarak aldığınızmalın hakkını istiyorsunuz haklı ve doğru buluyorum ancak önce bir birimizi dinliyelim çözümler üretelim karşılıklı baktınız ben sizi hala mağdur ediyorum inanın elinizden geleni yapın HAKLISINIZ o zaman!

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al