wmaraci reklam

Yüksek Hitli Oyun Odama VDS SPONSOR ARIYORUM

2 Mesajlar 432 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

acemisokagi acemisokagi Dc: 𝕾𝖈𝖗𝖊𝖆𝖒#3091 Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2022
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

başlıktada belirttiğim gibi yüksek hitli oyun odamda vds sponsoru arıyorum vds sponsorumuzun reklamlarımızı her daim odamızda yapacağız karşılık olarak illa bedeva vds vermesi şart değil normal fiyatlarına göre bize ucuzdan verse sponsor olarak yinede anlaşabiliriz yazılım ekibimiz var özelden belirteceğim oyunda her daim gelişen ekibimiz var artık sistemlerimiz yeterli gelmiyor herkes gibi bizde sponsor arıyoruz yapacağımız reklamlarla sponsorumuzunda popülerliği kesinlikle çok fazla artacaktır özelden iletişime geçebilirsiniz

Uzmanlarorg

kişi bu mesajı beğendi.

⭐️『Uygun Fiyatlı Sanal Sunucular』 ⭐️『Discord : 𝕾𝖈𝖗𝖊𝖆𝖒#3091 』
wmaraci
reklam

Uzmanlarorg Uzmanlarorg Uzmanlar Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2022
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Felsefe Öğretmeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 3, (%100)

acemisokağı adlı üyeden alıntı

başlıktada belirttiğim gibi yüksek hitli oyun odamda vds sponsoru arıyorum vds sponsorumuzun reklamlarımızı her daim odamızda yapacağız karşılık olarak illa bedeva vds vermesi şart değil normal fiyatlarına göre bize ucuzdan verse sponsor olarak yinede anlaşabiliriz yazılım ekibimiz var özelden belirteceğim oyunda her daim gelişen ekibimiz var artık sistemlerimiz yeterli gelmiyor herkes gibi bizde sponsor arıyoruz yapacağımız reklamlarla sponsorumuzunda popülerliği kesinlikle çok fazla artacaktır özelden iletişime geçebilirsiniz

Bilgi alabilir miyim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al