wmaraci reklam

Vitamin Bilişim sanal sunucu kampanyasi Intel® Xeon® E5 cpu 10 Tl den Baslayan Fiyatlarla

15 Mesajlar 2.906 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lepsites Lepsites Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 124 / 54
  • Ticaret 2, (%0)
Hayırlı satışlar takipteyim vds alicam!
Teşekkürler.

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Şu sıralar vds veya reseller için arayıştayım. Sitenize girdim konunuzu görünce ama siteniz çok karışık ve eksik geldi bana. Sanırım çok yeni bir firmasınız bilmiyorum. Bir Vds paketi incelerken bile 5-6 tane soru takıldı kafama normalde sitede yazması gereken. Tam olarak oturttuğunuzda tekrar bakarım eğer almamış olursam. İyi çalışmalar dilerim.

Vitaminbilisim Vitaminbilisim Vitaminbilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilisim Uzmani
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 16 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Sektorde 2009 dan bu yana hizmet veriyoruz resmi ve ltd sirketi olarak datacenter ve ofis goruntulerimizi incelerseninz vergi levhasi ve ticaret odasi kayıtlarimizi gorebilirsiniz sitemiz herhangi bir karisik durumda soz konusu degildir
XTEKNOLOJINET

kişi bu mesajı beğendi.

Vitaminbilisim Vitaminbilisim Vitaminbilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilisim Uzmani
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 16 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Şu sıralar vds veya reseller için arayıştayım. Sitenize girdim konunuzu görünce ama siteniz çok karışık ve eksik geldi bana. Sanırım çok yeni bir firmasınız bilmiyorum. Bir Vds paketi incelerken bile 5-6 tane soru takıldı kafama normalde sitede yazması gereken. Tam olarak oturttuğunuzda tekrar bakarım eğer almamış olursam. İyi çalışmalar dilerim.

Sektorde 2009 dan bu yana hizmet veriyoruz resmi ve ltd sirketi olarak datacenter ve ofis goruntulerimizi incelerseninz vergi levhasi ve ticaret odasi kayıtlarimizi gorebilirsiniz sitemiz herhangi bir karisik durumda soz konusu degildir

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Vitaminbilisim adlı üyeden alıntı

"sitemiz herhangi bir karisik durumda soz konusu degildir"

Vay bee. Yahu siz kurumsal vergi levhasına sahip olsanız ne olur! Önce müşterinin söylediği bir şeyi anlamaya çalışın. Artistçe cevap vermek yerine.. Ben bu mesajı taa ne zaman yazmışım bak tarihe. Cevap daha şimdi geliyor, bunu da geçtim o zaman web siteniz içler acısı haldeydi ve eksikti, karışıktı. Ben bunu yazıyorum ama zatınız belli ki eski artistlerden "karışık bir durum söz konusu değildir" diye cevap veriyorlar:)
Aynen ben aslında yalan söyledim. Ben aslında sizin karşı dükkanın çırağıyım. Sizi batırmaya çalışıyoruz o yüzden böyle kötü yorumlar yaptırıyor patron. Hey güzel Allah'ım. Bir sor neresi karışık ne eksik geldi diye. Konuyu açmışsın wmaraci'na reklam yapıyosunuz, o zaman eleştirilere de katlanmayı bileceksiniz. Günümüz siyasi partileri gibi her şeyi en iyi biz biliriz havasında cevap yazıp insanların sinirlerini zıplatmayın ramazan ramazan.
KaanGiRGiN MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al