wmaraci reklam

300.000 ürünlü E-ticaret Siteniz Olsun

13 Mesajlar 3.233 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

izmirinternette adlı üyeden alıntı

Sistemi bilmediğiniz halde yorum yapmanız üzücü. İnsan bilmediğinin cahilidir. Açıklayayım.
Senin kafanda internet sitesi açmak 19TL domain, 20TL hosting masrafı olduğu için 50.000 i anlamakta zorlandın belkide.
e-ticaret sitesi açıyorsun blog değil. 60 tane web sistesi kurdum ben. bunaların içinde ege.edu.tr uzantılı Ege üniversitesinin 3 adet siteside var.

Bir şirketin kurulum ve muhasebe masrafları 4.000TL + aylık en az 500TL, depo, personel, call center, e-ticaret yazılımı, tasarım, sistem botları, hosting (en az 2.500TL lik bir VDS den bahsediyorum tabiki), şirketlerle anlaşmalar, hizmet vergileri......

50.000 TL düzgün bir e-ticaret sitesi için daha reklamsız, ilk maliyettir. Ki az bilen için bu işleri az bile bir rakamdır.

Şu konuda da yanılıyorsun, parayı bana değil sisteme ödüyorsun zaten. 9 taksitle. Sana web sistemini sağlamak için istiyorlar bunu ve kartvizit, insert gibi malzemeleri gönderiyorlar. Çalışıp ekibini güzel kurarsan güzel paralar kazanırsın.

Seni bütün operasyon giderlerinden kurtarıyor bu sistem.

Bana faydası ekibimi ve networkmü gelişletmesi.

990 TL profesyonel üyelik paketi. 590 TL ye eko da var ama ben tavsiye etmiyorum başlangıç bonusları düşük. Araştır sonra gel konuşalım yine.

ben opencart ile güzel e ticaret sitesi yaptım hiçte o kadar paralar harcamadım depoda yok tıkır tıkır işliyor sistem kurmakta mesele şimdi kelime bazlı hiç seosuz hepsi 1 ci sayfada o nedenle 50.000 tl işind katılmıyorum
incir.com da muhattap bulmak ya çok zor yada bana denk gelmedi
hayırlı satışlar bu arada :)

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Farazi rakamlarla aldatmaca yapmamız doğru değil; ben size 30.000 içerikli bir siteyi 2 gün içerisinde opencart veya Commerce altyapılarından herhangi biriyle 100-200 TL masrafla oluşturabilirim; emek vererek.

İnsanların yorumuna mahal vermeden gerekli açıklamayı yapmış olsaydınız daha sağlıklı bir diyalog geçmişi oluşacak ve konunuzda olumsuz bir hissiyat oluşmayacaktı diye düşünüyorum.

Gizli bir iş yapmıyorsunuz, davet ediyorsunuz ve bilgi almaya çalışan insanlar var. Lütfen yönlendirmelerimizi doğru yapalım, doğru kitle ile sağlıklı iletişim sağlayarak dürüst bir ticaret ortamı oluşturalım.

Teşekkürler.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

durucal durucal eğitimci Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar incir.com a girin, iletişime geçin. referans sistemi ile üye olunuyor. Bu arkadaş size referans olmak istiyor aslında ama tam açıklayamamış sanırım.
Online seminer veriyorlar, hep aynı şeyi anlatıyorlar.
Ben pek beğenmedim sistemi. Sebebi de aynı siteden herkese satmayı planlamışlar. Amaçları da site sattıkları kişiye ve çevresine ürün satmak. Bu sistemden para kazanmak imkansız gibi. Çünkü ne fiyatları değiştirebilirsiniz, ne seo çalışabilirsiniz ne de fiyat karşılaştırma sitelerine entegrasyon yaparsınız. Sattıkları siteler tıpatıp aynı..
Ben tavsiye etmiyorum.
Konu hakkında detaylı bilgi burada var!

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al