NetSPEED firmasında İnternet paketleri 58 TL den başlıyor ve üstelik taahhüt yok... 5 TL referans kampanyası indirimirle 53 TL oluyor. fiyat olarak bulabildiğim en ucuz ve sesli müşteri temsilcisi olan internet sağlayıcısı...

Referans kampanyası ile R63ME0 bu kodu paylaşarak üyelik işlemini başlatan herkes 5 TL 12 ay boyunca indirim kazanacak... hem siz hem de ben kazanmış olacağım...
firmanın internet paket fiyatları aşağıdaki gibidir...

geçiş işlemlerinde ve aktivasyon sürecinde hiçbir sorun yaşamadım... bilgi almak ve kampanyaları güncel olarak görmek isterseniz resimlerin üzerine tıklayarak kampanya sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İNDİRİM ALABİLMENİZ İÇİN MUTLAKA REFERANS NUMARASI GEREKMEKTEDİR. GEÇİŞ İŞLEMİ SAĞLARKEN DOLDURACAĞINIZ FORUM DA VE TALEP OLUŞTURURKEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE BİLDİRMEYİ UNUTMAYIN BENİM REFERANSIM OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM...
REFERANS NUMARAM: [SIZE="6"][B]R 6 3 M E 0[/SIZE][/B] 12 ay 5TL indirim kazanacaksınız...
REFERANS KODU FİRMANIN TÜM PAKETLERİNDE GEÇERLİDİR...
indirim süreci ile alakalı kampanya değişikliği hakkı firmaya aittir... 29 Ekim 2020

müşteri hizmetleri numarası 444 0 217 VEYA 0850 800 5 800

VDSL UPLOAD HIZLARINI EĞİTİM SÜRECİNE KATKI SAĞLAMAK ADINA 6 MBPS OLARAK SUNUYORLAR

şuan için bir hız güncellemesi yaptıramadım *******da genel arıza görüntülendiği için adlığım internet hız testi sonuçları aşağıdaki gibi

daha önce 7 megabit alamadığım internet hattından 26.6 mbps hız alıyorum...

Sıfırdan yeni bir abonelik başvurusu yapacaksanız. Yalın VDSL kampanyasında 100 TL Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmaktadır. Dilerseniz tek seferde peşin 100 TL (KDV ve ÖİV dahil ) veya faturanıza ek 50 TL x 2 Taksit ile Toplam 100 TL şeklinde ödeyebilirsiniz.

100 TL bağlantı ve aktivasyon ücreti sıfırdan yeni bir abonelik yapılması durumunda alınmaktadır...