Merhaba @temizsoyayakkabi instagram sayfamdan ürünlerimi görebilirsiniz
ürünleri havale eft ile satarak veya şeffaf kargo ile kapıdan nakit ödemeli olarak göndererek satışını gerçekleştirebileceğiniz gerçek deriden en kalite malzemeden kendi imalatımız olan ayakkabılarımız var. kapıda ödemede teslim olmuş her sipariş için ödemenizi alırsınız detayları görüşürüz, Ürünler genellikle dexter ayakkabı modelleri üzerine ince taban ve kalın tabandır yakın zaman 5 tane daha farklı model ve renk eklenicektir, dexter ayakkabı sahte deriden yapıp 90 tl ye satanda var 110 tl ye satanda var ama biz gerçek deriden en kalite malzemeden yapıyoruz 160 - 170 civarı satıyoruz sizinde bu fiyatta sattığınızı varsayarsam yüzde 20 25 kar marjı verebilirim daha yüksek fiyata satabilirsiniz kar marjınız yükselir ayrıca dexter ayakkabıların orjinali dexterayakkabi com da bakabilirsiniz 300 ile 800 tl arasındadır bu yüzden hayli fazla satış sağlıyoruz aklıma gelen detaylar bunlar siz sadece siparişi alıp bize ileticeksiniz bir kapıda ödemeli şeffaf kargo ile göndereceğiz ardından müşteri telefonuna takip no gelir sizede biz iletiriz lütfen boş vakit alıcak insanlar yazmasın ciddi yaparım satarım diyen insanlar iletişime geçsin bizim günlük satışımız şuan 20 nin üstündedir. 05462323633 whatsapp
bu arada ürünü ben bi ara ayrı bi kanalda 200 tl ye satmayı denedim ve satış gerçekleştirebilmiştim yani yüksek fiyatada ürünlerim satılıyor . temizsoyayakkabi.net

buda eski konum
https://wmaraci.com/forum/satis-ortakligi/ayakkabi-satis-ortakligi-yapmak-istermisiniz-652128.html