Merhaba Wmaraci halk─▒┬á Kar┼č─▒n─▒za yeni bir sistem g├╝zel bir proje ile ├ž─▒k─▒yorum daha ├Ânceki a├žt─▒─č─▒m konulardan EarnApp ├žok rehavet g├Ârd├╝ ve benle birlikte sisteme girenler telegram kanal─▒m da olanlar g├╝zel kazan├žlar elde etti. Kendi ad─▒ma konu┼čay─▒m 4-5k dolardan fazla kazanm─▒┼č─▒md─▒r. Fakat EarnApp kazan├žlar─▒ ├žok d├╝┼čt├╝ ├ž├╝nk├╝ kullan─▒c─▒ say─▒s─▒ ├žo─čald─▒ ve sisteme ├žok ip girdi─či i├žin oranlar─▒ d├╝┼č├╝rd├╝ler bende b─▒rakmak zorunda kald─▒m. Neyse uzun tutmayay─▒m as─▒l konumuza gelelim.

Sistemimiz Bandwidth ( bant geni┼čli─či ) mant─▒─č─▒ndad─▒r. Earnapp,honeygain,─▒proyal kullanan veya duyan illa olmu┼čtur. Bo┼čta kalan internetinizi kullanarak ├Âdeme yapan bir sistemdir.

├ľncelikle sistem 10 g├╝n ├Ânce a├ž─▒ld─▒ fakat tam de─čil ┼čuan kapal─▒ betada ve kapal─▒ betaya hak kazananlardan biriyim. ┼×uanda bu sistemi kimse bilmiyor bilende payla┼čmam─▒┼čt─▒r diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. T├╝rk olarak toplasan 10 ki┼či yoktur bile ├Âyle diyeyim┬á

Uygulamam─▒z─▒n ismi Grass ├žok basit bir mant─▒─č─▒ var di─čer Bandwidth uygulamalar─▒ gibi herhangi bir┼čey indirmiyorsun sadece taray─▒c─▒n─▒za eklentiyi kurup giri┼č yap─▒yorsunuz taray─▒c─▒ a├ž─▒k tutuyorsunuz. ┼×uanda kapal─▒ betada oldu─ču i├žin ├Âdeme yap─▒lm─▒yor Grass puan─▒ birikiyor Ve kapal─▒ beta sona erdikten sonra bu puanlar ├Âdemeye d├Ân├╝┼čecek puanlar─▒n de─čeri ┼čuan s├Âylenmiyor. Fakat ┼čunu s├Âyleyebilirim tak─▒mla ileti┼čime ge├žtim. Bu puanlar─▒n g├╝zel bir de─čeri olaca─č─▒n─▒ kapal─▒ beta i├žin y├╝ksek bir sermaye ay─▒rd─▒klar─▒n─▒ s├Âylediler ve beta sona erdikten sonra GB ba┼č─▒ Tek ip adresi ile g├╝nl├╝k 2$ kazan─▒laca─č─▒n─▒ s├Âylediler. yani ┼čunu diyebilirimki piyasadaki t├╝m Bandwidth uygulamalar─▒ndan fazla kazand─▒raca─č─▒ kesin. ( Tabiki de sisteme tek ip ve tek cihazla girmeyece─čiz ilerleyen s├╝re├žlerde fazla cihaz farkl─▒ ipler nas─▒l eklenir telegram kanal─▒ olu┼čturup videolu ┼čekilde anlataca─č─▒m. Fazla cihaz farkl─▒ ip adresleri ekleyip daha fazla puan kazanabilirsiniz. )

┼×uanl─▒k ├Âdeme yap─▒lm─▒yor ├ž├╝nk├╝ kapal─▒ beta dedi─čim gibi muhtemelen 2 3 hafta s├╝recektir. Payla┼čmam─▒n sebebi ne kadar erken girerseniz betaya okadar fazla kazanacaks─▒n─▒z proje ├žok sa─člam iyi sermayeler var erken ba┼člay─▒p kayma─č─▒ s─▒y─▒ral─▒m┬á Yapt─▒klar─▒ sadece ilk proje Grass farkl─▒ kazanma y├Ântemleride getireceklerini s├Âylediler. Ve sitede bunlar hakk─▒nda makalaler var okuyabilirsiniz veya Discord adreslerine gidip sorabilirsiniz hepsini yazaca─č─▒m.

Karde┼čim ben sisteme girmiyorum ├Âdeme yok bo┼č yere a├ž─▒k tutamam diyen dostlar─▒m varsa discord adreslerine kat─▒l─▒p duyurular─▒ takip edebilir Beta sona erdi─činde ├Âdemelerin yap─▒ld─▒─č─▒ zaman sisteme girebilirler ama ├Ânermiyorum ┼ču s─▒ralar ilk kullan─▒c─▒lar olarak puan biriktirip ├Âdemelerin belli oldu─ču zaman puanlar─▒ takaslay─▒p g├╝zel kazan├žlar elde edebiliriz. ( Bu arada ├Âdemeler btc ile olacak tokenomics mant─▒─č─▒yla fakat ┼čuanda hangi tokenomics olaca─č─▒ belli de─čil beta sonlan─▒nca ├Â─črenece─čiz. )

Sistemin en sevdi─čim taraf─▒ referans mant─▒─č─▒ 1.seviye 2.seviye 3.seviye referans sistemi ile i┼čliyor. %20-%10-%5 ( Referans yaparak daha fazla kazanabilirsiniz )

Sistemden G├Âr├╝nt├╝ ;

132539-64b0413a6fec4.jpg

Twitter adreslerinden b├╝y├╝k bir yat─▒r─▒m─▒n geldi─čini payla┼čt─▒lar

132539-64b041c22bff8.jpg

T├╝rkiye ip adresleri genellikle %85 a─č kalitesi veriyor bu ne demek oluyor saatte 85 Grass puan al─▒yorsunuz 24 saatte 2040 alm─▒┼č olursunuz. bu a─č kalitesi ne kadar y├╝ksekse okadar fazla al─▒rs─▒n─▒z maximum 100 veriyor oda 24 saatte 2400 eder. Dedi─čim gibi ne kadar ├žok farkl─▒ ip adresleri eklerseniz okadar fazla puan al─▒rs─▒n─▒z ben 15 adet ip adresi ile devam ediyorum.

┼×unuda soyleyeyim kapal─▒ beta oldu─ču i├žin sadece betaya hak kazananlar kay─▒t olabiliyor ve o kay─▒t olan ki┼činin davet ettikleri kay─▒t olabilir yani referrans─▒z kay─▒t olam─▒yorsunuz yinede referanss─▒z link b─▒rakaca─č─▒m isteyen deneyebilir.

Referansl─▒ Link : https://app.getgrass.io/register?ref...YWLapemHT9FT8n ( Referanss─▒z kay─▒t olamazs─▒n─▒z hata al─▒rs─▒n─▒z yinede denemek isteyen olursa diye alta referanss─▒z link b─▒rakt─▒m )

Referanss─▒z Link : https://www.getgrass.io/

Merak etti─činiz sorular─▒n cevab─▒n─▒ buradan okuyabilirsiniz : https://wynd-network.gitbook.io/grass/info/faq

Discord Adresleri : https://discord.gg/fFqHVrpEQB ( Kat─▒lman─▒z─▒ ├Âneriyorum g├╝ncellemeleri takip etmek i├žin )

─░lerki s├╝re├žler de telegram kanal─▒ olu┼čturaca─č─▒m konuyu takipde kalal─▒m arkada┼člar. Bol kazan├žlar ┼čimdiden.