Bildiğiniz gibi Clickbank 1998 yılında Tim Barber tarafından kurulan ve 190 ülkede faaliyet gösteren , kuruluşundan bu zamana milyarlarca dolar ödeme yapmış ve halen eksiksiz / sorunsuz ödeme yapan satış ortaklığı sitelerinden en çok tercih edilenler arasında başı çekiyor.
Clickbank ile para kazanmak için ne yazık ki türkiye de çok fazla kaynak yok, olanlarda bir birilerinin aynı cümlelerini biraz farklı kelimeler ile değiştirip aynı şeyi anlatıyorlar ve genelde türkçe bir ürün satışına yönlendiriyorlar. Clickbank ile para kazanmak için üst düzey ingilizce bilmene gerek yok, ingilizce bilmeden de bu işten günde 100 dolar ve üzerini kazanabilirsin. Bir çok kişide yazılım bilgisine yada yazılım bilgisi gerektirmeyecek çözümler için aylık yüksek miktarda ücretler ödeyeceğini düşünüyor. Kesinlikle bu durum böyle değil.

Clickbank ile para kazanma adını verdiğimiz Eğitim 3 önemli konuya değiniyor ve en ince ayrıntısına kadar anlatıyor.

Affiliate marketing mantığı (Kolay kolay hiçbir yerde anlatılmayan bilgiler)
Trafik kaynakları ve bu kaynakları en verimli şekilde kullanma! (ücretli ve ücretsiz tüm trafik yöntemler)
Clickbanktan ayda binlerce dolar kazananların tekniği! (bilinmesi gereken tüm teknik detaylar ve hazır içerikler)
Bu 3 adım bu işten her ay artan ve sana otomatik pasif gelir getirecek sistemin olmazsa olmazı! Konuyu biraz daha açayım!

Tüm Kurs İçeriği!
Giriş :
Affiliate marketing nedir?
Affiliate marketing ile nasıl kazançlar elde edilir?
Affiliate marketing de yüksek kazanç elde edenlerin sırları!
Hedefler! Bonus Video!
Affiliate ağları kayıt
Ödeme nasıl alınır?
Payoneer kayıt!
Clickbank Payoneer eklemek!
Ödeme periyotları!
gibi birçok başlık altında eğitimlerimizi incelemek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz...
EĞİTİM PROGRAMLARIMIZA KATILAN KURSİYERLERİMİZİN
GÜNCEL TARİHLİ KAZANC KANITLARINI WEB SİTEMİZDE İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

GENİŞ BİLGİ VE KURS KAYITLARI İÇİN WEBSAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
https://clickbank.com.tr