Yaklaşık 3 yıldır çalışıyordum herhangi bir sorun da yoktu fakat temmuz ayı affiliate kazançlarını hala yatırmadılar. Normalde hiç bir zaman 2. aya sarkmaz düzenli her ayın 20-28 arası bir günde ödenirdi hatta bayram önceleri erken ödedikleri bile oldu. 14 gündür marketing ekibi maillerime cevap da vermiyor, canlı destek de efendim biz ilgilenemiyoruz diyerek topu affiliate departmanına atıyor ama onların da maillere cevap verdiği yok, her gün canlı desteğe bağlanmaktan marketing departmanına mail atmaktan artık sıkıldım. 1100 dolar kadar bir para alacağım var temmuz ayından ama parayı alamamak kadar 3 yıldır iş yaptığım firmanın 15 gündür maillerime cevap vermemesi canımı sıkıyor, hiç kazandırmadıysam 40-50 bin dolar kazandırmışımdır bu güne kadar bunlara. Şimdiye kadar ödemede ve iletişimde böyle sıkıntı yaşatan tek firma da bu oldu 20 kadar firmayla çalışıyorum böyle boktan iletişim sorunu yaşamadım.

Aramızda aynı firmayla çalışan temmuzdan bu yana sorun yaşayan var mı ?

Sitelerimde duyuru şeklinde konuyu yayınlayarak hatrı sayılır müşteri kaybetmesine neden olacak hit ağına sahibim. Bunu yapıp yapmamakta kararsız kaldım, aynı firma ile çalışıp temmuz eylül zaman aralığında ödeme alan ya da marketing ile görüşme yapan arkadaşlar var mı aramızda ? Ona göre kendi ve arkadaşlarımın sitelerinde duyuru yayınlayacağım.