Yurtdışı marketlerde satış için kodlanılan All in One CMS V.1 Kurumsal firmalardan bireysel website projelerine kadar tüm özelliklerin ve temaların yer alacağı proje ilk sürümüyle yayında! Sektörel temalar ve yeni özellikler eklenmeye devam edecektir.

Genel Özellikler;

- Sayfa Yönetimi (Sınırsız sayfa ekleme, düzenleme vb.)
- Menü Yönetimi (Sınırsız çoklu menü)
- Blog Yönetimi (Kategori, görünüm ayarları vb.)
- Hizmet/Servis yönetimi
- Online Resim Düzenleme Modülü
- İletişim Formu (Gelen mesajlar yönetim panelinde görülebilir, mail olarak hem alıcıya hem site yönetimine iletilir.)
- Değerlendirme/Geri Bildirim Formu (Gelen mesajlar yönetim panelinde görülebilir, mail olarak hem alıcıya hem site yönetimine iletilir.)
- Teklif Alma Formu (Gelen mesajlar yönetim panelinde görülebilir, mail olarak hem alıcıya hem site yönetimine iletilir.)
- Çoklu Dil Desteği (Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça olmak üzere 6 dil)
- Abonelik Formu (Gelen aboneler yönetim panelinde görülebilir, düzenlenebilir.)
- Ekip/Takım Yönetimi (Ünvan, yeni üye ekleme, düzenleme vb.)
- Kullanıcı Yönetimi (Kullanıcı onay, üyelik tipi, düzenleme vb.)
- Rol Yönetimi (Süper Admin, Admin, Editör, Üye)
- Destek Yönetimi (Sık sorulanlar kategori, soru cevap ekleme, düzenleme vb.)
- Galeri Yönetimi (Resim, video, kategori ekleme, düzenleme vb.)
- Genel Site Ayarları (logo, favicon, pageloader, banner, temel bilgiler vb.)
- SEO Ayarları (Bağımsız seo modülü + her içerik seo ayarları)
- 3. Taraf Api Ayarları (Adsense , Analytics , ShareThis, Disqus)
- SMTP Ayarları (Aktif, pasif, ssl vb.)
- Footer/Alt Alan Ayarları
- Ödeme Tablosu Modülü
- Çözüm Ortakları Modülü
- Sosyal Medya Modülü
- 6 Anasayfa Manşet Tasarımı (Genel ayarlar, görünüm ayarları vb.)
- Sayfa Başlıkları Modülü
- Modül Görünüm Ayarları (aktif, pasif)
- Kullanıcı/Ziyaretçi istatistik Modülü
- GPDR Çerez Modülü
- Bakım Modülü
- Yedekleme Yönetimi
- Lisans Bilgileri
- Bildirimler (Admin panelinde)
- Sade ve Kolay Yönetilebilir Yönetim Paneli
- Gece Gündüz Modu
- %100 Responsive/Mobil Uyumlu Tasarım
- ....

YAPILACAKLAR LİSTESİ

- Canlı Chat ve Müşteri Destek Modülü
- e-Ticaret Modülü (Ürün Yönetimi, Sanal Pos vb.)
- Sektörel Temalar (e-Ticaret, Ajans, Avukatlık, Emlak vb.)
- ....

SİTE DEMO | ADMİN DEMO
Giriş bilgileri :
Email: demo@sadcoder.com
Şifre: mbo1234

* DEMODA BAZI FONKSİYONLAR KISITLANMIŞTIR!

- Script YALNIZCA 1 alan adına LİSANSLI kurulmaktadır. Lisans işlemleri için kurulum yalnızca tarafımızdan yapılmaktadır.
- Script (lisans dosyaları dışında) açık kaynak kodludur. Lisans koşulları dahilinde geliştirme yapılabilir.
- Script satışında (dijital ürünlerde) iade yapılmamaktadır.
- Lisanslı kurulumlarda 1 yıl teknik destek ve güncelleme hizmeti verilmektedir. (Bu süre içerisinde yapılacak tüm tema, özellik ve güncellemelerden ücretsiz yararlanılır.)

LÜTFEN DİKKAT!

- Kurulumda belirtilen alan adı iptali ve başka bir alan adına kurulum isteklerinde o alan adına ait lisans iptal edilerek yeni alan adı için lisans oluşturulmakta ve tekrar kurulum yapılmaktadır. Bir alan adı için yalnızca bir kez iptal isteğinde bulunabilirsiniz. Bu işlemler için de 200 TL ücretlendirme yapılmaktadır.
- Yazılımın korunması ve warezin önlenmesi amacıyla bilgi ve iznimiz dışında kurulumun yapıldığı alan adı dışında başka bir alana kurulum gerçekleştiremezsiniz. Bu lisans koşullarına aykırı olduğu gibi, dosyalarınızda veya veritabanınızda bazı alanların da silinmesi veya kaybolmasıyla sonuçlanabilir ve script çalışmayı durdurabilir. Bu tür olumsuz bir girişimde tüm yasal sorumluluk size aittir.
- Scripti satın alan kişi yukarıdaki koşulları, açıklamaları ve lisans sayfasında bulunan lisans koşullarını kabul etmiş sayılır.
- Scripti müşterileri için almayı düşünen ajans, firma yada kişiler işbirliği için iletişime geçebilir.

ŞİMDİ SATIN AL (WHATSAPP İLETİŞİM)