lostyazilim

Blog Scripti

3 Mesajlar 860 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bekolay11 bekolay11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

[COLOR="Red"]Fiyat 1000 Tl

Tasarım özellikleri[/COLOR]

1 - Responsive tasarımdır test edildi hiç bir sıkıntı yoktur.
2 - .Net Mvc ortamında geliştirilmiştir hacklenme test edilmiştir %99 güvenlidir.
3. Onedio ve webtekno tarzı olarak kodlandı tamindir gibi bir site içinde kullanılabilir.
4. Üyelik sistemi aktiftir kullanıcılar üye olup yorum yapabilir blog oluşturabilir.
5 - Üyelerin oluşturduğu bloglar ve yorumlar admin panelinden onay verilmediği sürece görükmez. Ancak admin panelinden oluşturulan bir blog anında aktif olmaktadır.
6 - Şifre sıfırlama işlemi sırasında güvenlik şifresi ister ve güvenlik şifresi asla değiştirilmez 1 defa yazılır sadece kayıt olma sırasında belirlenir
7 - Şifre sıfırlama işlemi sırasında direk e postaya gider ve gönderilen e posta adresi admin panelinden değiştirilebilir ( Gmail , Hotmail test edildi bir sorun yaratmamaktadır.
8 - Haber al sistemi admin paneline kayıt edilir.
9. Site içi arama aktiftir seo açısından arama yapıldığında bütün verileri çeker aranan kelimenin başlık içinde olanları ön sıraya çeker.
10 - Slider de en çok gösterilen 3 kısım listelenir.
11 - Popüler Haber alanında en çok gösterilen 5 kısım listelenir.
Scrip Satın alındığı sırasında bütün güncellemelere sahip olunacaktır.

Demo için : http://deneme.ozbasoft.com

Admin Demo : http://deneme.ozbasoft.com/YonetimOzbaSoft

Kullanıcı Adı : bekolay1

Şifre : Senamk1910

Not : Admin rolünde olan kullanıcılar üye kısmında bulunan bölümlere giremez sadece Yönetim kısmına girebilir bu yüzden üye profiline bakmak isteyenler kayıt olması gereklidir.

İletişim

E posta : bekolay1@gmail.com

Telefon : 0545 378 2045

wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Eline koluna sağlık güzel birşey yapmışsın.
Ancak bu scripti insanların alması için ek olarak sunulan özellik nedir ? ben Drupal, Cotonti, veya Wordpress kullanmayıp bunu kullanmam için ne vaad ediyorsun ?

-Kesinlikle yanlış anlama beni dostum emeğini konunu baltalamak istemiyorum ancak bu verdiğin özellikler benim yukrda belirttiğim scriptler ücretsiz karşılıyor bu söylediklerimi ?
bekolay11

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

bekolay11 bekolay11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
.net ortamın da tasarlandığı için fiyat bu şekilde sorun yok yanlış anlamadım merak etmeyin tabi ki istediğinizi düşünebilirsiniz ancak el emeği olduğu için 100 150 ye satamam hem google uyumlu hemde wordpress de ki gibi içerike göre adsense onayı gelmiyor 3 4 içerik olsa bile adsense onayı geliyor test edildi kendi öz sitem de ancak şuan da db hatası var düzeltmedim bu site ile uğraştığım için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al