wmaraci reklam

Buzzy scripti %100 Özgün Tasarlanmış Proje Sitesi Scripti

23 Mesajlar 3.654 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RecLast RecLast Copyright by RecLast Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Game Designer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ü** E**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Demo alabilirmiyim acaba?
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

Oyun, Oyun Geliştirme, Yazılım, Teknoloji, Sanat, Tasarım !
https://blog.umiteski.com.tr
wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Ciddi alıcılara demo gönderiyorum. Zaten görsellerde genel olarak tüm görüntü mevcut.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Konu günceldir..

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba güzel şeyler yaptırmışsınız hayırlı satışlar dilerim bunları eklenti olarakmı yaptırdınız hocam

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

EchoBilisim adlı üyeden alıntı

Merhaba güzel şeyler yaptırmışsınız hayırlı satışlar dilerim bunları eklenti olarakmı yaptırdınız hocam

Merhabalar teşekkür ederim. Aslında çok emek vermiştim ve epey aramıştım var olan bir scripti geliştirebilecek birilerini. Biraz bütçeyi yüskek tutunca bulması kolay oluyor tabi. Bu arada eklenti olarak değil scriptin kendisine, yani benim satın aldığım script dosyalarının kendisine kodlatıldı bütün gördüğünüz işlemler. Böylece hız optimizasyonu korundu ve cpu tüketimi de en az olacak şekilde ayarlandı. Ben artık peojem ile ilgilenemeyeceğim için ve ortaklık veya başkasına emanet etmek gibi işleri sevmediğim için kapattım ve dosyaları da tam olarak alıp yok ettim siteyi.

Satın almak için bazı arkadaşlar iletişime geçti arayanlar da oldu fakat teklifleri gerçekten çok düşüktü. Scriptin kendi dosyaları yani herkesin kullandığı halinin 2 katını teklif ettiler sadece. Onları da anlıyorum öğrencilermiş ama ne bileyim insan part time çalışır yine de yapacağı iş için mantıklı teklifler yapar. Ben yaptırdığım fiyata satmayacağım zaten öyle olsa karşımdaki gider kendi de yaptırır biraz uğraşır ama yapacak birilerini bulur tabi çok araması şartıyla. Eğer kafanızda böyle bir girişim varsa yardımcı olurum. Scriptin lisansını da verebilirim, ya da scripti kendim alacağım bana sadece kodlattığınız dosyaları verin derseniz de ona göre yaparız. Dosyalar hiçbir şekilde dağıtılmadı veya satılmadı daha önce. Sattığım anda ise kendimden de kalıcı olarak silinecektir. Zaten konuyu açtığım tarihe bakarsanız o tarihten beri satacak olsam satardım fiyatı düşürüp. Ama böyle kaliteli bir sistem 3 kuruşa verilecek veya birden fazla kişiye satılacak bir sistem değil. İlgiliniz için teşekkür ederim.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Bu arada sistem hiçbir yerde kurulu olmadığı için demo adresi mevcut değil maalesef. Görseller ile özellikleri biraz olsun sergilemeye çalıştım. Demo isteyecek arkadaşlara duyurulur. Zaten yazdıklarımı tam olarak okuyup anlayan ve görsellere bakan biri için demoya bile gerek yok diye düşünüyorum.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam hali hazırda wp kurulu bir sitem var bu scripti alsak sitenin tamamını bu scripte taşıya bilir miyiz acaba.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Didimedya adlı üyeden alıntı

Hocam hali hazırda wp kurulu bir sitem var bu scripti alsak sitenin tamamını bu scripte taşıya bilir miyiz acaba.

Wordpress sitenizdeki içerikleri taşımaktan mı kastınız hocam? Bilmiyorum Wp den farklı bir scripte içerik geçiriliyor mu.. Elbette bir yolu vardır ama teknik olarak emin değilim. Eğer çok içeriğiniz yoksa önemsemeyin derim wp den kurtulmanın sevincine bakın:)

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Merhabalar teşekkür ederim. Aslında çok emek vermiştim ve epey aramıştım var olan bir scripti geliştirebilecek birilerini. Biraz bütçeyi yüskek tutunca bulması kolay oluyor tabi. Bu arada eklenti olarak değil scriptin kendisine, yani benim satın aldığım script dosyalarının kendisine kodlatıldı bütün gördüğünüz işlemler. Böylece hız optimizasyonu korundu ve cpu tüketimi de en az olacak şekilde ayarlandı. Ben artık peojem ile ilgilenemeyeceğim için ve ortaklık veya başkasına emanet etmek gibi işleri sevmediğim için kapattım ve dosyaları da tam olarak alıp yok ettim siteyi.

Satın almak için bazı arkadaşlar iletişime geçti arayanlar da oldu fakat teklifleri gerçekten çok düşüktü. Scriptin kendi dosyaları yani herkesin kullandığı halinin 2 katını teklif ettiler sadece. Onları da anlıyorum öğrencilermiş ama ne bileyim insan part time çalışır yine de yapacağı iş için mantıklı teklifler yapar. Ben yaptırdığım fiyata satmayacağım zaten öyle olsa karşımdaki gider kendi de yaptırır biraz uğraşır ama yapacak birilerini bulur tabi çok araması şartıyla. Eğer kafanızda böyle bir girişim varsa yardımcı olurum. Scriptin lisansını da verebilirim, ya da scripti kendim alacağım bana sadece kodlattığınız dosyaları verin derseniz de ona göre yaparız. Dosyalar hiçbir şekilde dağıtılmadı veya satılmadı daha önce. Sattığım anda ise kendimden de kalıcı olarak silinecektir. Zaten konuyu açtığım tarihe bakarsanız o tarihten beri satacak olsam satardım fiyatı düşürüp. Ama böyle kaliteli bir sistem 3 kuruşa verilecek veya birden fazla kişiye satılacak bir sistem değil. İlgiliniz için teşekkür ederim.

Kullanmakta olduğum iki lisansım var zaten fiyat olarak lisansız olarak son bırakacağınız rakamı pm olarak bildirirseniz ona göre düşünğrüm kendi çapımda uygun gelirse konuşuruz tekrardan şimdiden teşekkürler hocam

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

EchoBilisim adlı üyeden alıntı

Kullanmakta olduğum iki lisansım var zaten fiyat olarak lisansız olarak son bırakacağınız rakamı pm olarak bildirirseniz ona göre düşünğrüm kendi çapımda uygun gelirse konuşuruz tekrardan şimdiden teşekkürler hocam

ÖM gönderdim hocam. Ben teşekkür ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al