Kendi geliştirdiğim derin öğrenme tabanlı plaka tanıma sistemini iş yoğunluğumdan dolayı daha fazla geliştirme fırsatı bulamadığım için satıyorum. Plakaları %96 gibi bir doğruluk payı ile tanıyabilmektedir. Türkiye plakalarına göre optimize edilmiştir. Derin öğrenme ile geliştirilmiş bir OCR sistemi temeline kurulmuştur. Geliştirmeye çok müsait bir projedir. Ben veri tabanı olan ve kayıtlı  plakayı tanıdığında otopark kapısı açan bir sistem olarak kullandım. Düşük çözünürlüklü kameralarla bile gayet iyi tanıma yapabiliyor. Zaten düşük donanım özelliklerinde çalışabilecek ve portatif olarak kullanılabilecek bir sistem tasarlamak amacıyla bu projeyi geliştirdim. Geliştirmeye çok müsait. Aslında aklımda PHP scripti yazarak web' e bağlama ve her yerden erişilebilir yapma gibi fikirler var ama vaktim olmadığı için daha fazla geliştirme fırsatım olmuyor. Alacak kişiye tüm kodları ve içeriği açıklayarak çalışır vaziyette teslim edeceğim. Aklımdaki fikirleride kendisine anlatırım. Detaylıca konuşuruz.