Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Script Alışverişi

CRM | İş-Sipariş-Proje Takip Scripti V.3 “Mobil Uygulama HEDİYE”

Okunmamış 02 Ağustos 2019, 16:07
Aksoyhlc Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: Freelancer
Ad, Soyad: Ök... Ak...
Ticaret: 1, 100%

Aksoyhlc İş-Proje Takip Scripti Pro v3

Ekran görüntüleri aşağıda

--TAMAMI AÇIK KAYNAK--
--İstediğiniz Kadar Sitede Kullanabilirsiniz Lisans Derdi Yok--
--Ömür Boyu Kullanabilirsiniz Herhangi Bir Kısıtlama Yok--
--İsteğinize Göre Scriptte Değişiklikler Yapılabilir--

1) Kullanıcılarınıza, müşterilerinize ya da istediğiniz her hangi bir mail adresine çok kısa bir sürede mail yollayabilirsiniz
2) İstediğiniz kadar hatırlatıcı kurabilir ve belirlediğiniz tarihte saatte size hatırlatma maili ya da SMS gönderilmesini sağlayabilirsiniz
3) Fatura oluşturma bölümü sayesinde yaptığınız işlerden aldığınız ve alacağınız ücreti tek bir noktadan yönetebilirsiniz
4) Projelerinize-siparişlerinize proje dosyalarınızı istediğiniz formatta yükleyip istediğiniz zaman tekrar indirip kullanabilirsiniz
5) Not tutma bölümü sayesinde önemli bilgilerinizi not edebilirsiniz. Eğer isterseniz tuttuğunuz not için hatırlatma ekleyip belirlediğiniz tarihte otomatik mail veya SMS yollanmasını sağlayabilirsiniz
6) Sisteminize kullanıcılar ekleyip projelerinize, siparişlerinize görevli ataması yapıp isterseniz yeni bir görev verildiğine dair otomatik mail gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
7) Yeni gruplar oluşturup bu gruplara kullanıcı ekleyip kullanıcılarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz
8) Projelerinize ya da siparişlerinize teslim tarihi ekleyebilirsiniz eğer isterseniz teslim tarihine 1 gün kala otomatik hatırlatma maili gönderebilirsiniz
9) Kullanıcılarınıza duyurular yollayabilirsiniz. Eğer isterseniz eklediğiniz duyuruyu tüm kullanıcılarınıza otomatik olarak mail şeklinde gönderebilirsiniz
10) Projelerinizi, siparişlerinizi, faturalarınızı... “Excel-PDF-Csv-Kopyalama” formatlarında tek tık ile dışa aktarabilirsiniz.
11) Yönetim panelinden kolaylıkla ve tek tıkla sitenize Google Analytics ekleyebilir ve sisteminizi takip edebilirsiniz
12) Gelişmiş filtreleme ve arama sistemiyle projelerinizi, siparişlerinizi... kolaylıkla ve hızlıca filtreleyip istediğiniz sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz
13) Bootstrap altyapısı kullanılarak hazırlanan responsive tasarım sayesinde istediğiniz cihazdan sisteminizi rahatlıkla yönetebilirsiniz
14) Sisteminizi kötü niyetli kişilere karşı korumak için ekstra güvenlik önlemleri alınmıştır
15) Sitenizin ayarlarını yönetim panelinden çok kolay bir şekilde saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz.
16) Müşteri ekleyerek hangi müşterinize ne kadar iş yaptığınızı, ne kadar alacağınız olduğunu biten işlerinizi görebilirsiniz.
17) Hatırlatıcınızın, ya da görevlerinizin vakti geldiğinde telefonunuza SMS gönderebilirsiniz
18) Ürünler bölümünden ürünlerinizi ekleyebilir, stok takibi yapıp ne kadar ürün sattığınızı toplam ürün sayısını görebilirsiniz.
*YENİ* 19) Artık her projenize veya siparişinize istediğiniz kadar video-resim-dosya yükleyip istediğiniz zaman bunları tekrardan indirebileceksiniz..
*YENİ* 20) Toplu mail gönderme bölümü sayesinde tüm kullanıcılarınıza veya tüm guruplarınıza ya da seçtiğiniz kullanıcılara tek seferde toplu mail gönderebileceksiniz..
*YENİ* 21) Sistem tarafından gönderilen her mail artık kayıt altına alınıyor hatırlatma-duyuru vs. gibi bütün mailler kayıt altına alınıyor.
*YENİ* 18) Gelişmiş izin sistemi sayesinde her kullanıcıya ve her modüle özel ekleme-düzenleme-silme-görme gibi izinleri ayarlayıp istediğiniz şekilde kullanıcılarınıza kısıtlamalar koyabilirsiniz.
*YENİ* 22) Log sistemi sayesinde hangi kullanıcı hangi işlemi yapmış, hangi projeyi (diğer modüller de dahil) eklemiş, silmiş hepsini görebileceksiniz.
*YENİ* 23) Yapılacaklar modülü ile yapılacak işlerinizi not alabilirsiniz. Eğer isterseniz tuttuğunuz not için hatırlatma ekleyip belirlediğiniz tarihte otomatik mail yollanmasını sağlayabilirsiniz
*YENİ* 24) Yeni bir projeye-siparişe atandığınızda veya görevli olduğunuz proje-sipariş güncellendiğinde artık panelden bildirim görebileceksiniz.

Script Alana Webview Mobil Uygulama (Android) HEDİYE

150 TL’lik v2 halini incelemek için buraya tıklayın

Ve Kısa Süreliğine Sadece 250 TL

Konu Aksoyhlc tarafından (27 Ağustos 2019, 15:46 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 20 Ağustos 2019, 16:42

Satış devam ediyor
Okunmamış 11 Eylül 2019, 11:20
ozgünatik Adlı Üyenin Avatarı
Bizi Finaller Bitirdi :)

Ad, Soyad: Öz... At...
Ticaret: 0, 0%
Hocam eksiklikler var çok ? Örneğin fatura oluşturuyorum oluşturulan cari müşteriler tablosunda tutulması gerekiyor. Faturadaki müşterilerin carileri müşteriler kısmında yok ayrıca, ben bir fatura sildiğimde bunun müşteriler tablosunda bakiyesinin eski bakiyeye düşmesi gerekiyor bu şekilde dediğim değişiklikleri yaparsanız şuan önünde hiç bir engel gözükmüyor satılmak için yada ben mi göremedim acaba inceledim ama görmedim
Boyunuzdan büyük işlere kalkışın.
Okunmamış 11 Eylül 2019, 11:52

Alıntı:
ozgünatik Adlı Üyeden Alıntı
Hocam eksiklikler var çok ? Örneğin fatura oluşturuyorum oluşturulan cari müşteriler tablosunda tutulması gerekiyor. Faturadaki müşterilerin carileri müşteriler kısmında yok ayrıca, ben bir fatura sildiğimde bunun müşteriler tablosunda bakiyesinin eski bakiyeye düşmesi gerekiyor bu şekilde dediğim değişiklikleri yaparsanız şuan önünde hiç bir engel gözükmüyor satılmak için yada ben mi göremedim acaba inceledim ama görmedim
Fatura bölümü ile müşteri bölümü birbirinden farklı alanlar arasında herhangi bir bağ yok, yani ordan düşerse şuradan da düşmeli gibi bir durum yok zaten ortada.
Okunmamış 11 Eylül 2019, 14:49

Kesilen faturaların takibi nereden yapıyorsunuz? Ben mesela iş yaptığım müşterilerin cari bakiye ve hesap detaylarını nereden izleyeceğim ? Böyle bir alan olması gerekmiyor mu hocam ?
Okunmamış 11 Eylül 2019, 14:53

Alıntı:
Kesilen faturaların takibi nereden yapıyorsunuz? Ben mesela iş yaptığım müşterilerin cari bakiye ve hesap detaylarını nereden izleyeceğim ? Böyle bir alan olması gerekmiyor mu hocam ?
Faturalar diye sayfa var oradan faturaları görebilirsiniz. Öyle bir alan olup olmaması kişiden kişiye değişir ben gerek duymadığım için böyle bir sistem hazırladım, fatura ekleme alanına gelip kime fatura kesecekseniz ismini bilgisini fatura detayını girip eklersiniz sonra da faturalar sayfasından takip edersiniz.
Okunmamış 11 Eylül 2019, 14:55

Bu programı daha da geliştirmek istiyorsanız dediğim şeyleri not alın bence hatta bir tık üste çıkmak gerekirse faturaların detayını textarea değil de stoklu yapın böylece daha çok talep görecektir. Yanlış anlamayın program genel olarak güzel eksik bulduğum yerleri söylüyorum sadece. Bende php ile böyle bir proje geliştiriyorum çünkü müşterilerin istekleri bu şekilde
Okunmamış 11 Eylül 2019, 14:58

Alıntı:
Bu programı daha da geliştirmek istiyorsanız dediğim şeyleri not alın bence hatta bir tık üste çıkmak gerekirse faturaların detayını textarea değil de stoklu yapın böylece daha çok talep görecektir. Yanlış anlamayın program genel olarak güzel eksik bulduğum yerleri söylüyorum sadece. Bende php ile böyle bir proje geliştiriyorum çünkü müşterilerin istekleri bu şekilde
Öneriler için teşekkür ederim not alıyorum script ile ilgili geri dönüşleri
Okunmamış 11 Eylül 2019, 14:59

En kısa zamanda görüşürüz o zaman
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Script Alışverişi