wmaraci reklam

Hesap Satış Scripti | Shopier Entegreli️ Bakiye Sistemli️ Otomatik Onaylı️ Uygulama Hediyeli

9 Mesajlar 3.361 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Aksoyhlc Aksoyhlc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 50
  • Ticaret 1, (%100)

[CENTER][CENTER][CENTER][CENTER][CENTER]

[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]

[COLOR=#2969B0][COLOR=#95659F]Aksoyhlc Hesap Satış Scripti[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#B8312F]Ekran görüntüleri aşağıdadır[/COLOR]
--İster [COLOR=#553982]AÇIK KAYNAK[/COLOR][COLOR=#553982][COLOR=#000000] İster Lisanslı Kullanım[/COLOR][/COLOR]--Ömür Boyu Kullanabilirsiniz-[COLOR=#B8312F][COLOR=#2969B0]-[/COLOR][COLOR=#2969B0]İsteğinize Göre Scriptte Değişiklikler Yapılabilir[/COLOR][COLOR=#2969B0]--[/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#2969B0]Script Alana Android Webview Mobil Uygulama Hediye[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#2969B0]Kimler İçin Uygun? [/COLOR]

[COLOR=#000000]Netflix-İnstagram-Twitter Vb. Hesap Satışı Yapanlar İçin Oldukça Faydalı Bir Sistem[/COLOR]

[COLOR=#B8312F]Script Özellikleri[/COLOR]
1) Sınırsız Ürün Ekleme Özelliği Sayesinde Dilediğiniz Kadar Ürün Ekleyip Tüm Ürünlerinizi Tek Bir Noktadan Kontrol Edebilirsiniz
2) Sınırsız Hesap Ekleme Özelliği Sayesinde İstediğiniz Ürüne Dilediğiniz Kadar Hesap Ekleyip Hesaplarınızı Tek Noktadan Kontrol Edebilirsiniz
3) Bakiye Sistemi Sayesinde Kullanıcılarınız Her Defasında Ayrı Ayrı Ödeme Yapmak Zorunda Kalmadan Bakiyelerinde Ki Para Üzerinden Hesap Satın Alabilirler
4) [COLOR=#B8312F]Shopier Online Ödeme Sistemi[/COLOR] İle Kullanıcılarınız Kredi-Banka Kartları İle Güvenli Bir Şekilde 3D Secure İle Diledikleri Kadar Bakiye Yükleyebilirler
5) Otomatik Onay Sistemi Sayesinde Sizin Bir Şey Yapmanıza Gerek Kalmaz, Kullanıcı Bakiye Yükleyince Otomatik Bakiyesi Onaylanır Ve Ürün Satın Alınca Otomatik Olarak Ürün Fİyatı Bakiyesinden Düşer Ve Hesap Bilgileri Mail Olarak İletilir (Seçilebilir) Ve Panelinde Ki Hesaplarım Alanında Kullanıcı Kendisine Ait Hesapları Görebilir
6) Popup Ödeme Penceresi Sayesinde Kullanıcılarınızı Başka Siteye Yönlendirmek Yerine [COLOR=#2969B0]Ödeme İşlemini Kendi Sitenizden Kendi Sayfanızdan[/COLOR] Saniyeler İçerisinde Alabilirsiniz Bu Sayede Daha Profesyonel Bir İmaja Sahip Olabilirsiniz
7) Gelişmiş Destek Bileti Sistemi Sayesinde Kullanıcılarınız Yaşadıkları Herhangi Bir Sorunda Sizinle Hızlıca İletişime Geçebilirler Ve Sizde Tek Bir Panel Üzerinden Kullanıcılarınızın Sorunlarına Destek Olabilirsiniz. Yeni Destek Bileti Oluşturulunca Size Mail Gönderilir Ve Bileti Görüntüleyebilirsiniz Eğer İsterseniz Siz Destek Biletini Cevaplayınca Kullanıcıya Destek Biletinin Cevaplandığına Dair Mail Gönderilir
8) Gelişmiş Rapor Sayfası Sayesinde Ay Ay; Kaç Hesap Sattınız, Kaç Üye Kazandınız, Ne Kadar Bakiye Yüklendi, Kaç Tane Ticket Açıldı Bunları Görebileceksiniz Ek Olarak Toplam Ne Kadar Kazandınız, Sistemdeki Bakiye Miktarı, Satılan Hesap Sayısı Gibi Bilgilere Tek Noktadan Ulaşabileceksiniz
9) Veritabanı Yedekleme Sistemi Sayesinde İstediğiniz Zaman Tek Tıkla Veya Otomatik Olarak Veritabanı Yedeğinizi Alıp Yedekler Sayfasından Tekrar İndirebilirsiniz
10) İster Toplu İster Tek Kullanıcıya İster Herhangi Bir Mail Adresine Sistem Üzerinden Mail Gönderebilirsiniz Ve Sistemdeki Mail Özelliklerini Kullanabilirsiniz
11) Ayarlar Sayfası Sayesinde Sitenizde Ki Özelliklerin Bir Çoğunu Çok Kolay Bir Şekilde Değiştirebileceksiniz Kontrol Tamamen Sizin Elinizde Olacak
12) Hesapları, Bakiyeleri, Ürünleri... “Excel-PDF-Csv-Kopyalama” formatlarında tek tık ile dışa aktarabilirsiniz.
13) Gelişmiş filtreleme ve arama sistemiyle hesaplarınızı, ürünlerinizi... kolaylıkla ve hızlıca filtreleyip istediğiniz sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz
14) Bootstrap altyapısı kullanılarak hazırlanan responsive tasarım sayesinde istediğiniz cihazdan sisteminizi rahatlıkla yönetebilirsiniz
15) Sisteminizi kötü niyetli kişilere karşı korumak için ekstra güvenlik önlemleri alınmıştır
16) Şifre Sıfırlama Sistemi Sayesinde Kullanıcılarınız Şifrelerini Unuttuklarında Hesaplarına Gönderilen Güvenlik Kodu İle Şifrelerini Sıfırlayabilecekler
.....................

Yukarıda Görsel Gözükmüyorsa Demo İçin Buraya Tıklayın

[COLOR=#553982][COLOR=#B8312F]Ekran Görüntüleri[/COLOR][/COLOR]

[/CENTER]

wmaraci
reklam

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)

Hocam scriptinizi forumda izniniz olmadan satmaya çalışıyorlar report ettim ama cevap yok haberiniz olsun. Aksoyhlc adminlerle iletisime geçin
Aksoyhlc

kişi bu mesajı beğendi.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 50
  • Ticaret 1, (%100)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Hocam scriptinizi forumda izniniz olmadan satmaya çalışıyorlar report ettim ama cevap yok haberiniz olsun. Aksoyhlc adminlerle iletisime geçin

Yorumunuz için çok teşekkür ederim hemen bakıyorum şimdi sağolun
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 50
  • Ticaret 1, (%100)

Size zahmet konu linkini iletebilir misiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Konu yok hocam ben uzun zaman önce bir konuya yorum yapmıştım hesap satış scripti ariyordum bu uyanık arkadaş ta görmüş pm atmış

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 50
  • Ticaret 1, (%100)

Konu yok hocam ben uzun zaman önce bir konuya yorum yapmıştım hesap satış scripti ariyordum bu uyanık arkadaş ta görmüş pm atmış

Anladım hocam sağolun tekrardan teşekkür ederim bildirdiğiniz için
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

erturkemre0101 erturkemre0101 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam pm alabilir miyim

• Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 50
  • Ticaret 1, (%100)

https://satis.aksoyhlc.net/urun/aksoyhlc-hesap-satis-scripti-shopier-entegreli-bakiye-sistemli
Buradan scriptin inceleyebilirsiniz soru içinde verdiğim linkteki canlı destekten iletişime geçebilirsiniz

erturkemre0101 erturkemre0101 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam almayı düşünüyordum ancak sosyal medyaya düzenleme geleceği için vazgeçtim. Artık sosyal medyaya kimlik ile kayıt olunuyor. Yani birinden hesap alıp satamayız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al