wmaraci reklam

İlan Sitesi Scripti Sahibinden Tarzı scripti V-PLUS Güvenli E-Ticaret GET 2017

36 Mesajlar 11.648 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sezer91 sezer91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 37 / 17
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam Doğruyu Söyleyenler 9 Köyden Kovarlarmış Sizde Bizi wmaracından Kovuyorsunuz Neyse Hayırlı Satışlar

wmaraci
reklam

replikacep replikacep Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek mobilya sektörü
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hayır kesinlikle kimseyi kovdugumuz yada kızdıgımız yok tabikide yorum yazacaksınız eleştireceksiniz bu sizin en dogal hakkınız

ama bakınızki warezdeki ile bizdekinnin arasında uçurum gibi bir fark var incelemenizi öneririm

yasin66 yasin66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
hocam başkasına ayit yazılımı internetten indirip 3 5 degişiklik yapmıssınız o lay o kadar bunuda her türlü kanıtlarım isterseniz eger

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
yasin66 scripti inceledim internettekiyle arasındaki kayda değer fark var tema düzenlemeleri, mobil tema,get modulu vs çoğu hata giderilmiş sizdeki warez die bu arkadaşın ticaretini engellemeyin :)

MultiAnaliz.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek mobilya sektörü
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

yasin66 adlı üyeden alıntı

hocam başkasına ayit yazılımı internetten indirip 3 5 degişiklik yapmıssınız o lay o kadar bunuda her türlü kanıtlarım isterseniz eger

başkasına ait yazılımı internetten warezden aldıgıma eminmisiniz boş boş sacma sapan konuşuyosunuz internetten indirdigime dair kanıtınız varmı bu script yaklaşık 4 yıldır bende :)

3-5 degişiklik yapmak okadar kolaysa siz neden warezdekini kullanıyosunuz sizde geliştirip satsaniz olmuyomu yapabileceginizi sanmıyorum çünkü
ve madem karalamaya calışıyosun acık verme lafları düşünerek konuş bari
ve geliştir sende paylaş kimse para vermek zorunda kalmasın okadar uzmansan 3 yada 5 modülle hemen oluyosa bu işler vela havlu diyorum her insanın bir sabrı var limitleri zorluyosun belkide rakip script satan bir kişisin :) sen
çekemiyosun yaptıgımız güncelleme ve geliştirmeyi ben bunu görüyorm sende

ve ayrıyeten warezde kinde get varmı mobil tema varmı ve sahibinden .com a benziyomu ve teknik özellikler varmı toplu resim yükleme resmi secme profil alanda gözükecek resmi secilebiliyomu ?
sesli msj uyarısı varmı , günün fırasatları varmı , ilginç ilanlar varmı km renk gibi bilgileri katogoride gösteriyomu , sitemap site haritası varmı , doping yapıldıgı zaman resmin üzerinde acil yada fiyatı düştü diye yazıyormu ,
katogoride konumlu ilan yada magzalı yada getli ilan diye iconlar varmı ,admin panelden dil secimi varmı, admin panelden ayarlı facebook yorumları varmı , daha sayamadıgım 10 larca özellik bunlar varmı kardeşim her scriptin clonu var demi bizimkide sahibinden in clonu telefonların bile çakması varken :)

sen yok warezdeki vs bi yol tutturmuş denillerim isbatlarım vs deyip duruyosun

dofru warezde buna benzer var yanlız bu script bende 4 yılı aşkındır var eee nasıl yapacagız şimdi wareze düşeli 1.5 yıl olmuştur ben nasıl warezden indirecegim bunu sacma sapan konuşuyosun söyledigine kendin bile inanmıyosundur sabotaj yapmaya kalk umrumda degil bu dedigim özelliklerde yap paylaş bu sitede tamammı idda ediyosun bukadar kolaymış gibi yorum atıyosun

senden bu scripti bizdeki nin aynısı gibi yapıp paylaşmanı istiyorum 1 aydda yaparsın sen bence :D bekliyorum haberini senden

bakalım öyle kolaymış demesi 3-5 özellik demek

yapmassan paylaşmassan gerisini demiyorum sen anladın

dur daha bitmedi

bumu warezdeki

yoksa bumu

yani şimdi ben bularımı indirip geliştirdim :) bunlar warez evet dogru kırıp atmışlar ama bendeki bumu o zaman

paylaşırmısınız aynısını bendekinin lütfen bu script bende 4 yıldan buya yana bende görüyonu bendekini silip warezden tekrar indirip satmaya kalkıyom

nekadar kınanacak bir durum

tühhh :)

daha fazla zorlama beni bence warezdekini kullan sen yapabiliyosan yukardaki yazdıklarımı oku anla yap paylaş 3-5 bişey ekle bizimkisi gibi güzel tasarım ortaya cıkart paylaş tamammı bedavaya sun herkes faydalansın 1 ay dan haberini bekliyorum yapmaya başla şimdiden okadar kolayya herşey patos motoru gibi patır patır konuşmak gibi kolay başarılar dileri paylaş burada
memetemmi

kişi bu mesajı beğendi.

yasin66 yasin66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
ben sana yaparım daha iyi sini gibi bişey söylemedim
başkasının emegini düzenleyip satmak erkek adama yakışmaz
bana bu sipriti daha önce satmaya çalışan oldu senin demoyu göstererek aynı domain
beni dolandırmaya çalıştı ama başaramadı o yüzden dedim warezi var her sitede diye
dogrudur hocam kodlama baştan sona size ayittir sizden çalıp wareze düşürmüşlerdir.

• Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek mobilya sektörü
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
demekki sende bi kuyruk acısı varmış warezden indirmissin filan bunlar size yakışmıyor

1 yıldır geliştiriyorum kardeşim 1 yılımı sen 1 dakkada çöpe atıyosun yakışıyomu bu sana

ben baştan sona bana ait demedim ordan buradan alıntılarım oldu farklı farklı script lerden de eklemelerim oldu baştan yazmadım

ama şu anda baştan yazdıgımız bir tasarım var 2 aya biter inşallah pro paket olarak sunacagım

wdmaster wdmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Reklam Pazarlama
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
hocam admin blgilerini alabilirmiyim incelemek için ayrıca ben sadece emlak ilan sistemi olarak kullanmak istiyorum panelden aktif veya pasif kategoriler gibi özellikler mevcutmu açık kaynakmı tema entagrasyonu yapılabilirmi

http://www.emlakmaydani.com

• Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek mobilya sektörü
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
sahibinibulal.com/demo/panel

admin
demo

lisansli olarak verilmektedir acik kaynak kodlu kimse vermez

temada oynamalar yapabilirsiniz bu mumkun

emlak icin kullanilabilir katogori ekleyip silinebilinmektedir

• Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek mobilya sektörü
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
satışımız devam etmektedir wmaraci ile bir kişiye daha satılmıştır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al