Merhabalar, kurumsal v3 tasarımımız baya bir ilgi duydu güzel satışlar gerçekleşti *** vasıtası ile bu sebepten v4 sürümünüde çıkarttık aslında v1 yok v2 yok neden direk v3 dediğimi bende bilmiyorum ama :) v3 tasarımına ve özelliklerine göre üzerine birçok özellik eklendi ve v3'ün tasarımına göre v4 daha kaliteli oldu şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz. Ayrıca buradan satışını yapacağımız tüm yazılımlarımızda ücretsiz olarak teknik destek hizmeti sunuyoruz. Yazılımda bir sorun olursa, geliştirmek istediğiniz bir yer olursa haftanın yedi günü yirmidört saati bize ulaşarak işlem yaptırabilirsiniz. Kısacası ben yazılımı sattım gerisi beni ilgilendirmiyor diye bir konu kesinlikle yok.

[SIZE=3]>>[/SIZE] Kurumsal v3 tasarım konusuna buradan gidebilirsiniz.

Özellikler;
* Hakkımızda Sayfası
* Referanslarımız Sayfası
* Kataloglarımız Sayfası
* Banka Hesaplarımız Sayfası
* Fiyat Teklifi / İletişim Sayfası
* Projelerimiz Sayfası
* Hizmetlerimiz Sayfası
* Ürünlerimiz Sayfası
* Haberlerimiz Sayfası
* Yönetici ekleme / çıkarma v.b işlemleri
* Sayfa navigasyon resimleri güncelleme işlemleri
* Menü isimlerini satır içi güncelleme işlemleri
* ve daha birçok özellik...

Kurumsal v4 kısa bir süreliğine [S]150,00 ₺[/S] yerine 125,00 ₺
WEB SİTE DEMO
ADMİN PANEL 1 - ADMİN PANEL 2 - ADMİN PANEL 3 - ADMİN PANEL 4 - ADMİN PANEL 5

Hızlı Link;

- ParsTech Ofis Görüntülerimiz
- Evraklarımız
- Banka Hesaplarımız
- Kurumsal v3 Scripti

İletişim;

W: www.parstech.com.tr
M: destek@parstech.com.tr
O: 0 850 303 6 183
Ş: 0 544 573 6 183
K: 0 537 574 6 732

Not: ödemelerinizi isterseniz havale / eft yada sanal pos vasıtası ile kart ile ödeme yapabilirsiniz. Sipariş ve sorularınız için bizler ile kolay iletişime geçebilirsiniz.

* Script dosyaları gönderildikten sonra iade işlemleri sağlanmaz.
* Tüm ürün / hizmetlerimizde %18 kdv uygulanmaktadır.
* Fiyatımıza kdv dahil değildir.
* Script'in sadece kullanım hakkını satın almaktasınız. Satış haklarını değil. Kendi müşterilerinize v.b kurulum işlemlerini satış işlemlerini yapabilirsiniz. Lakin parstech'in satış yaptığı ***, wmaraci gibi platformlarda yazılımı satamazsınız.
* Script'i ücretsiz yada ücretli dağıtımı sadece parstech tarafınca yapılabilir.
* Script tamamen açık kaynak kodlu olarak satışa sunulmaktadır.
* ParsTech - Yazılım & Otomasyon Sistemleri firması tescilli ve kurumsal bir firmadır.