wmaraci reklam

Mobil uyumlu, çok yönlü, firma ve şehir rehberi scriptimiz yayındadır.

4 Mesajlar 1.256 Okunma
wmaraci reklam

bagova bagova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

2 yıl aradan sonra v4'ü de çıkardık.

Demo: http://www.firmarehberiscripti.com

Ücret: Çıkış fiyatı olarak bir süreliğine 999 TL yerine 750 TL (1 yıl yüksek kaliteli hosting ücretsiz)

Script Özeti:
Firma, sektör ya da şehir rehberi olarak kullanabileceğiniz, firmaların emlak, araç ve eleman ilanlarını ekleyebileceği, ürünlerini ekleyip sipariş alabileceği php+mysql tabanlı, seo uyumlu ttyazilim.com tarafından yazılmış tamamen bizim tarafımızdan tamamen orijinal fikirler ve 6 yıllık firma rehberi deneyimi ve yüzlerce müşteriden gelen talepler doğrultusunda yazılmış mobil ve tablet uyumlu yazılımdır.

Bunların yanı sıra genel haberler, bilgi bankası, foto galeri gibi modüllerle desteklenmiş ve desteklenmeye devam etmektedir.

Firmarehberiscripti.com üzerinde yapılacak güncellemeler üzerinde özel değişiklik talebi olmayan site sahiplerine ücretsiz eklenecektir.

V4 Rehber scriptimizi bizim hostingimizde olacak şekilde alanlar ftp-cpanel bilgileri paylaşılmayacak ve domaine lisanslı olacaktır. Gelecek yıldan itibaren 150 TL hosting ücreti talep edilecektir.

Sistemi kendi hostinginde kullanmak isteyenler tek domain lisansını ve sistemin temel fonksiyonlarının alıntı yapılmasını koruyacak şekilde şifrelenerek 3000 TL karşılığında kendi hostinginde barındırabileceklerdir.
Bu fiyat ilerleyen zamanlarda bu fiyattan daha yüksek olmayacak şekilde değişebilir ama an itibariyle bu şekilde belirlenmiştir. Yine bu fiyat tek domain lisansını içerir.

Sıkça sorulan soruları aşağıda cevaplamaya çalıştım.
http://www.firmarehberiscripti.com/sikca-sorulan-sorular.html

Admin demosunu lütfen konunun altından isteyiniz.

wmaraci
reklam

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
V3 harikaydı, V4 efsane olmuş. Çağın gerekliliklerine ayak uyduran bu scriptte ciddi bir emek var. Taner hocama ne zaman mail attıysam ne zaman yazdıysam çok kısa sürelerde cevap aldım ve çözüm buldum. Böyle kıymetli bir insanı övmek gerekir diye düşünüyorum.

12.02.2015’ten beri v3 scriptini kullanmaktayım. Bu scritp sayesinde bende, birsürü firmamda ekmek yedik. Birçok insan hizmet aldı. İşinin hakkını veren Taner Hocama teşekkür ederiz.
Firma Scritp V4 vatana millete hayırlı olsun. Bizde V3’ten V4’e en kısa zamanda geçiş yapacağız.
Scripti alana da satanada hayırlısı olması dileğiyle.

13.05.2016 Tarihinde v4'e geçildi. Tasarımdan çok memnunum. https://www.reklamkap.com/
bagova

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Çok teşekkürler, sizin gibi işini severek yapan kişilerle çalışmak benim içinde bir onurdur.

• Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba scriptimiz satışlarına devam etmektedir

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al