wmaraci reklam

PASİF GELİR | Fake Cloud Mining Scripti

2 Mesajlar 1.054 Okunma
wmaraci reklam

sevkibilge sevkibilge WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 43 / 18
  • Ticaret 7, (%100)

FAKE Script olup arkaplanda kullanıcıya mining yaptırıp size mining geliri kazandırmaktadır. İstediğiniz sağlayıcıyı tercih edebilirsiniz.
Coinhive'in birçok alternatifi mevcut. İsterseniz hiç mining yaptırmayıp popup tarzı reklam ağlarını kullanarak gelir elde edebilirsiniz.

Demo: https://demo.samsuntakipci.com/mining/
Fiyat: 50 TL
Detaylar
Sitenize giren kullanıcılar kendileri mining yaparak shiba kazandıklarını sanıyorlar ancak sizin adınıza mining yapıyorlar. Fake bir sistem. Ne kadar çok kullanıcı olursa o kadar çok mining geliri elde edersiniz. İsterseniz mining geliri yerine adsense yada diğer reklam ağlarıyla kazançta elde edebilirsiniz. Toplayacağınız kullanıcı sayısına bağlı olarak kazancınız değişir.

Shiba adresi yazan kısma sizin sitenize giren kullanıcılar kendi adreslerini yapıştırıyor kendilerini mining yaptıklarını sanıyor ancak size çalışıyorlar. Sistem tamamen size kazandırıyor. Siz sitenin mining sayfasına bir javascript kodu ekliyorsunuz sadece o da coinhive gibi sitelerin kodu. Ben webminerpool kodunu ekledim.

Siteye girenlerden kazandığınız gelirler webminerpool gibi sitelerden birine bakiye olarak size yansıyor. Sizde çekiyorsunuz.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

denben denben WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2022
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** V**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Konu bayagi eskide kalmis ilgileniyorum demoyu tekrar aktif edebilir misiniz? Tesekkurler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al