wmaraci reklam

Rakipsiz Online Oyun Satış Yazılımı - Playanka (Epin Scripti)

17 Mesajlar 8.736 Okunma
smmexpress

YasinGNC YasinGNC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)

ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜNÜZ EN İYİ YAZILIM

PLAYANKA

Playanka projesi Softanka Yazılım Ltd. Şti. tarafından geliştirilen (epin sitesi scripti) online oyun satış sitesi yazılımıdır. Sektörün gerektirdiği özelliklere göre hazırlanmış olup, sunduğu ayrıcalıklarla benzersiz bir üründür.

3 farklı Playanka lisanslamasından bütçenize ve hedeflerinize en uygun olanı seçerek sektöre doğru bir başlangıç yapabilirsiniz. Sadece reklamlara ve satışlara odaklanarak kazanmaya başlayın.

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİMİZ

Ekibimizin aylar süren yoğun geliştirme süreci sonucu en iyi online oyun satış deneyimini oluşturmak için ortaya çıkardığı Playanka karşınızda. Bunun üzerinde her şeyden daha fazla zaman harcadık, çünkü detaylara önem veriyoruz.

REFERANSLARIMIZ

BİLGİ TALEP & SATIN ALMA

Sektörün rakipsiz yazılımı Playanka ile online oyun satış ürünleri satmak hiç olmadığı kadar hızlı. Bilgi talep ve satın alma için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşmanız yeterli.

Mail: info@softanka.com - Tanıtım Sitesi: https://www.playanka.com/ - İletişim: +90 850 532 76 38 - PM: YasinGNC

AliYmn mediacenter

kişi bu mesajı beğendi.

Techyol Teknoloji
wmaraci
reklam

AliYmn AliYmn Python Developer Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Kontrol ve Otomasyon Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 120 / 131
  • Ticaret 19, (%100)
YasinGNC hocam sanırım oyun içi para satım sitesi bunlar, harika duruyor. Hayırlı satışlar.
YasinGNC

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
Evet doğru söylediniz. Oyun parası, key, steam kodları gibi (kısacası epin) ürünlerin satılması için oluşturulmuş bir yazılımdır.

Merak ettiğiniz bir konu varsa dilediğiniz zaman sorabilirsiniz. :)

Techyol Teknoloji

JellyBeen JellyBeen Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci Php/Vb.net/C#
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 4, (%50)
İyi hoş da yeni başlayanlar sermayesi olmuyanlar icin sıkıntılı bir miktar :)
YasinGNC

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
[QUOTE=JellyBeen]İyi hoş da yeni başlayanlar sermayesi olmuyanlar icin sıkıntılı bir miktar :)[/QUOTE]

Bunun için kiralama modeli geliştirdik. Henüz forum konusuna eklemedim ancak burada özet bilgi yer alıyor.

Kredi kartına taksik olmadan, vade fark ödemeden, firma statüsüne çıkmadan; kısacası sermayeye ihtiyaç duymadan bu sektöre girmek isteyenlere hazır sistem sunuyoruz. :)

Ek Olarak: Fiyat bilgisi ve referanslar güncellenmiştir. Merak ettiğiniz bir konu varsa dilediğiniz zaman sorabilirsiniz. :)

Techyol Teknoloji

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Meraktan sormak istiyorum referanslarınıza göz attım oldukça başarılı fakat e-pin satışı yapabilmek için sadece bir siteye sahip olmak yeterli mi ? yoksa şirket v.b veya varsa başka bir şey..

hayırlı satışlar dilliyorum..
YasinGNC

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)

hasanayt adlı üyeden alıntı

Meraktan sormak istiyorum referanslarınıza göz attım oldukça başarılı fakat e-pin satışı yapabilmek için sadece bir siteye sahip olmak yeterli mi ? yoksa şirket v.b veya varsa başka bir şey..

hayırlı satışlar dilliyorum..

Oyun sitesi açmak için şirket olma gereksinimi yoktur. Yazılımı alıp yada almamanız önemli değil. Aklınıza takılan bir yer, öğrenmek istediğiniz bir konu veya sormak istediğiniz başka sorular varsa memnuniyetle yanıtlayabilirim.

Techyol Teknoloji

oguzhanincetas oguzhanincetas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım & C# Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 25
  • Ticaret 17, (%100)
oyun sitesi teknik olarak e-ticarete giriyor satış yapmak için vergiye kayıt olması lazım vergiye kayıt olmadan satış yaptığı taktirde şikayet üzerine incelemede ceza yenilir

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)

oguzhanincetas adlı üyeden alıntı

oyun sitesi teknik olarak e-ticarete giriyor satış yapmak için vergiye kayıt olması lazım vergiye kayıt olmadan satış yaptığı taktirde şikayet üzerine incelemede ceza yenilir

Mesajınızı geç fark ettim. Sanırım bu konuda size ve diğer arkadaşlara açıklama yapmam gerekiyor. Daha doğrusu bilgilendirmem gerekiyor. :)

Dediğiniz gibi aynı kategoriye girer. İnternet üzerinden ne satılırsa satılsın aynı şekilde vergilendirmeler bulunur.

Oyun sitesi açmak için bir şirket kurmanıza gerek yoktur! Playanka içerisindeki bağlantılarla, şahıs müşterilerine gerek ödeme yöntemleri, gerek ürün tedariği olarak kurumsal firmalarla aracılık yapmakta ve sizin işinizi kolaylaştırmaktadır.

Sitemizde belirttiğimiz ve ufak araştırmayla bulunabilecek bir açıklama vardır; Yasaya göre bireysel satıcı iseniz ve aracı siteleri kullanarak satış yapıyor ve yılda 23.000 TL (2015 )altında bu yaptığınız işten şahsi hesap numaranıza kazanç sağlıyorsanız herhangi bir vergisel sorumluluğunuz bulunmamaktadır.

Techyol Teknoloji

Sozen Sozen Bilmediğini Bil Öğren Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba,

NTTGAME markamız onaylandı. Mahkememiz'de bitince marka tescil belgemiz elimize ulaştığında çalışmaya başlayabiliriz.

nttgame.com.tr
nttgameonlin.net domainleri ile açılış verebiliriz.

Saygılarımla.
YasinGNC

kişi bu mesajı beğendi.

EUROSUNUCU BİLİŞİM LTD.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al